Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  Televize  >  LED televize  >  Orava LT-1200

Orava LT-1200

Načítám galerii...
Předchozí
Další
ORAVA LT-1200 s 48"/122 cm obrazovkou vám díky svému Full HD rozlišení 1920 x 1080 poskytne při sledování skvělý vizuální zážitek. Vy si tak můžete prohlédnout vaše oblíbené celovečerní filmy, seriály, pořady a také videa v dostatečné kvalitě. Moderní televizor ORAVA LT-1200 je zařazen do energeticky úsporné třídy A+. Aby sledování filmů s tímto televizorem stálo opravdu za hřích je vybaven dvěma...

Všechny nabídky pro Orava LT-1200

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Orava LT-1200

ORAVA LT-1200 s 48"/122 cm obrazovkou vám díky svému Full HD rozlišení 1920 x 1080 poskytne při sledování skvělý vizuální zážitek. Vy si tak můžete prohlédnout vaše oblíbené celovečerní filmy, seriály, pořady a také videa v dostatečné kvalitě. Moderní televizor ORAVA LT-1200 je zařazen do energeticky úsporné třídy A+. Aby sledování filmů s tímto televizorem stálo opravdu za hřích je vybaven dvěma reproduktory s výstupním zvukovým výstupem 2 x 8 W.

Dizajn
Detailně propracovaný design a elegatní černé provedení zaručí, že ORAVA LT-1200 dokonale zapadne do každého koutu vašeho příbytku. Televizor je postavený na stojanu, který je umístěn ve střední části televizoru. Rovná a tenká obrazovka vás při sledování filmů, seriálů či pořadů nebude rušit.

Praktické porty
Kromě kvalitního LED displeje se ORAVA LT-1200 pyšní i praktickými vstupy, které určitě využije. Díky USB portu si můžete připojit mp3 přehrávač nebo USB klíč a prohlížet si vaše oblíbené fotky, obrázky či videa ve vysokém rozlišení. Neodmyslitelnou součástí televizoru je technologie HDMI, která přenáší signál přímo ze zdroje na obrazovku. Výstup na sluchátka vám umožní vychutnat si skvělý akustický zážitek v soukromí během poslechu vaší oblíbené hudby.

Příjem signálu
O přijmeme digitálního vysílání se postarají zabudované tunery DVB-T/C, DVB-T2 (H265) a DVB-S2. V případě, že právě nemáte čas sledovat vysílání, na které jste čekali celý den, můžete se spolehnout na funkci PVR ready, která vám dává možnost nahrát si vysílání na externí paměť.

Parametry Orava LT-1200

Výrobce Orava

Podobné produkty

Podobné fráze: