Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  Televize  >  LED televize  >  LG 43UJ6307

LG 43UJ6307

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Jsou televize průměrné, dobré i vynikající. Pár z nich lze považovat za špičku ve své kategorii, po které sáhnou uživatelé, jež nechtějí v žádném ohledu volit cestu kompromisu. A právě na ně cílí i model LG 43UJ6307. Nejsou mu cizí nejmodernější vychytávky včetně přístupu na internet, sdílení hudby a filmů, schopnost nabídnout precizní obraz, jdoucí ve své autentičnosti ruku v ruce se skutečností...

Všechny nabídky pro LG 43UJ6307

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis LG 43UJ6307

Jsou televize průměrné, dobré i vynikající. Pár z nich lze považovat za špičku ve své kategorii, po které sáhnou uživatelé, jež nechtějí v žádném ohledu volit cestu kompromisu. A právě na ně cílí i model LG 43UJ6307. Nejsou mu cizí nejmodernější vychytávky včetně přístupu na internet, sdílení hudby a filmů, schopnost nabídnout precizní obraz, jdoucí ve své autentičnosti ruku v ruce se skutečností, a výborný zvuk, jakožto neodmyslitelnou součást dokonalého diváckého zážitku.

Obraz, který hýčká vaše smysly
Televizor LG 43UJ6307vás o svých kvalitách nenechá na pochybách. Skvěle si poradí jak se zobrazováním působivých barevných hříček na hladině oceánu, tak hvězdné oblohy, úchvatných přírodních scenérií nebo i těch nejneuvěřitelnějších scén z vědeckofantastických filmů. Ochuzeni nebudete ani o přirozené stínování a plynulé přechody mezi statickými a dynamickými sekvencemi zásluhou ultratenkého provedení obrazovky. IPC technologie slibuje dechberoucí podívanou ze všech úhlů pohledu.
A rozlišení? Samozřejmostí je Ultra HD (3840 x 2160 bodů), splňující i ty nejnáročnější požadavky. Protože tak činí s podporou technologie HDR (High Dynamic Range), neunikne vám na obrazovce ani sebenepatrnější detail. Ba co víc, díky technologii se vám otevírají možnosti využívat nabídku internetového obsahu s vysokým dynamickým rozlišením, jaký poskytují například služby Netfix, filmová studia nebo televizní stanice. Obrazovka disponuje úhlopříčkou 43 palců (108 cm), alternativa kina tedy na sebe nenechá dlouho čekat.

Pozvednout na standard TV
Sledujete film, který svou kvalitou odpovídá HD či Full HD rozlišení? Televizor je vybaven funkcí Upscaling, abyste se mohli těšit ze záznamu odpovídající možnostem 4K. Nezáleží přitom, jestli svůj oblíbený film sledujete z paměťového zařízení USB, CD/DVD disku nebo jiného externího zařízení. Práce s vícero přístroji klade zvýšené požadavky také na ovládání. Toho se zhostíte pomocí intuitivní „magic“...

Parametry LG 43UJ6307

Výrobce LG

Podobné produkty

Podobné fráze: