Kde jsem: Katalog > Nexos 29368 Vánoční LED osvětlení - 30 LED, teple bílé

Nexos 29368 Vánoční LED osvětlení - 30 LED, teple bílé

Obrázek není k dispozici
Koupit za 139 Kč
Dostupnost: Skladem
139 Kč
Už nikdy neměňte žárovky! LED technika vám to umožní. Jedna žárovka konvenčních světelných řetězů spotřebuje tolik energie, co celý řetěz LED diod. LED diody jsou navíc odolné vůči nárazům a nevytvářejí žádné teplo. Tento světelný řetěz se výborně hodí jako dekorace vašeho domu či zahrady. Díky pohonu na baterii máte při dekorování zcela volnou ruku, jelikož nemusíte přemýšlet nad tím, kde máte k...

Doporučujeme

Popis Nexos 29368 Vánoční LED osvětlení - 30 LED, teple bílé

Už nikdy neměňte žárovky! LED technika vám to umožní. Jedna žárovka konvenčních světelných řetězů spotřebuje tolik energie, co celý řetěz LED diod. LED diody jsou navíc odolné vůči nárazům a nevytvářejí žádné teplo.
Tento světelný řetěz se výborně hodí jako dekorace vašeho domu či zahrady. Díky pohonu na baterii máte při dekorování zcela volnou ruku, jelikož nemusíte přemýšlet nad tím, kde máte k dispozici zásuvku.
Díky zabudovanému časovému spínači se můžete sami rozhodnout, kdy má vaše osvětlení sepnout. Jednoduše si tlačítkem navolíte čas, ve kterém se vaše dekorace rozsvítí. Nyní je uložen interval, v němž diody 6 hodin svítí a 18 hodin jsou vypnuté.

Technické údaje:
barva světla: teplá bílá
průhledný kabel
délka kabelu: cca 0,15 m
rozteč: 10 cm
celková délka: 3 m
IP44 baterie provozovány časovačem
3xAA baterie
GS - testovaná bezpečnost
30 LED

Obsah balení:
1x LED osvětlení

Podobné fráze: