Kde jsem: Katalog > Nexos 29367 Vánoční LED osvětlení 1,85 m - teple bílé 20 LED

Nexos 29367 Vánoční LED osvětlení 1,85 m - teple bílé 20 LED

Obrázek není k dispozici
Koupit za 121 Kč
Dostupnost: Skladem
121 Kč
Vánoční řetěz s časovačem je výhodný, když nejste vždy doma a chcete, aby Vás přivítal rozsvícený dům. Když poprvé zapnete osvětlení, tak se nastaví časovač - od toho okamžiku bude svítit 6 hodin a 18 hodin bude vypnutý a poté se opět sám zapne. LED diody jsou oblíbenou náhradou za klasické žárovky. Oproti klasickým žárovkám LED diody nevyzařují teplo, jsou odolné proti otřesům a můžete díky nim...

Doporučujeme

Popis Nexos 29367 Vánoční LED osvětlení 1,85 m - teple bílé 20 LED

Vánoční řetěz s časovačem je výhodný, když nejste vždy doma a chcete, aby Vás přivítal rozsvícený dům. Když poprvé zapnete osvětlení, tak se nastaví časovač - od toho okamžiku bude svítit 6 hodin a 18 hodin bude vypnutý a poté se opět sám zapne.
LED diody jsou oblíbenou náhradou za klasické žárovky. Oproti klasickým žárovkám LED diody nevyzařují teplo, jsou odolné proti otřesům a můžete díky nim ušetřit téměř až 90% energie, které byste jinak spotřebovali na klasické žárovky. Průměrn životnost LED diody je 2000 hodin svícení (normální žárovka cca 1000 hodin v závislosti na svítivosti).
LED řetěz splňuje německé normy a je na něj vystaven certifikát bezpečnosti GS a splňuje stupeň krytí IP 44 (pro venkovní použití). Bez blikající funkce.

Technické údaje:
světelná délka: cca 1,85 m
napájecí kabel: cca 0,15 m
celková délka: cca 2 m
rozestupy mezi světly: cca 10 cm
20 LED
barva diod: teple bílá
barva kabelu: transparentní
ochrana: IP44, bezpečnostní testování GS
pouzdro s časovačem
napájení: 3 x AA baterie (nejsou součástí balení)

Obsah balení:
1x osvětlení s 20 LED diodami s časovačem

Podobné fráze: