Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  Laserové tiskárny  >  HP Color LaserJet Pro M252dw

HP Color LaserJet Pro M252dw

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Tiskárna HP Color LaserJet Pro 200 M252dw Společnost HP se již dlouhou dobu zabývá výrobou velmi kvalitních tiskových zařízení mezi, které patří inkoustové, laserové a multifunkční přístroje vysoké kvality. Pro domácnosti nebo menší kanceláře vydala tato společnost barevnou laserovou tiskárnu s profesionální kvalitou a ekonomickým tiskem díky technologii JetIntelligence. Dobrá rychlost tisku Tis...

Všechny nabídky pro HP Color LaserJet Pro M252dw

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis HP Color LaserJet Pro M252dw

Tiskárna HP Color LaserJet Pro 200 M252dw
Společnost HP se již dlouhou dobu zabývá výrobou velmi kvalitních tiskových zařízení mezi, které patří inkoustové, laserové a multifunkční přístroje vysoké kvality. Pro domácnosti nebo menší kanceláře vydala tato společnost barevnou laserovou tiskárnu s profesionální kvalitou a ekonomickým tiskem díky technologii JetIntelligence.
Dobrá rychlost tisku
Tiskárna je vybavena výkonným procesorem pracujícím na frekvenci 800MHz a 256MB tiskové paměti. Díky tomu je rychlost tisku až 18 stránek za minutu černobíle i barevně. Vytisknutí první stránky z připraveného stavu je už do 11.5 sekund při černobílém tisku a 13 sekund při barevném.
Vysoká efektivita
Vysoké efektivity je možné dosáhnout pomocí rychlého tisku dokumentů. Pokud ovšem potřebujete mít možnost potisknout obě strany dokumentu, tak máte možnost, buď pokud to tiskárna umožňuje ručně stránky v zásobníku otáčet anebo si pořídit model tiskárny vybavené automatickým oboustranným tiskem. Funkce automatického oboustranného tisku vám značně usnadní potisk obou stran papíru a zajistí, aby se zvýšila vaše pracovní efektivita a snížila se tím výsledná doba, kterou budete muset strávit při tisknutí dokumentů.
Jednoduché připojení
Tiskárnu je možné připojit k počítačové stanici nebo notebooku pomocí klasického USB 2.0 konektoru, které se v dnešní době nachází na počítačových stanicích a noteboocích v dostatečném počtu. Připojení do domácí nebo firemní sítě provedete přes kabelové LAN nebo bezdrátové WiFi rozhraní a budete, tak moci tisknout z více počítačů bez nutnosti přepojování datového kabelu.
Tiskněte i z mobilních přístrojů pomocí technologie ePrint
Tisknout lze i přímo z mobilních přístrojů jako jsou smartphony, tablety prostřednictvím technologie AirPrint a prakticky z jakéhokoliv místa prostřednictvím ePrint rozhraní. Podrobnější informace o tisku z mobilních přístrojů můžete získat na odkaze: https://h30495.www3.hp....

Parametry HP Color LaserJet Pro M252dw

Výrobce HP
Hmotnost 12.2kg
Rychlost tisku Počet stran, které tiskárna vytiskne za minutu. 18
Barevný tisk Ano
Maximální formát tisku A4
Oboustranný tisk Ano
Wifi Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: