Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  Laserové tiskárny  >  Canon i-SENSYS LBP6780x

Canon i-SENSYS LBP6780x

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 12 991 Kč
Canon LBP-6780x všestrannější a snáze integrovaná Tiskárna obsahuje integrovanou platformu MEAP určenou pro vývoj aplikací založených na programátorském jazyku Java. Díky tomu ji lze použít například se softwarem uniFLOW, který usnadňuje správu tiskových výstupů a snižuje výsledné náklady. Ušetřete svůj čas a zvyšte svou produktivitu Vysoká rychlost tisku pomáhá daleko rychleji dokončovat důležit...

Všechny nabídky pro Canon i-SENSYS LBP6780x

Popis Canon i-SENSYS LBP6780x

Canon LBP-6780x všestrannější a snáze integrovaná
Tiskárna obsahuje integrovanou platformu MEAP určenou pro vývoj aplikací založených na programátorském jazyku Java. Díky tomu ji lze použít například se softwarem uniFLOW, který usnadňuje správu tiskových výstupů a snižuje výsledné náklady.
Ušetřete svůj čas a zvyšte svou produktivitu
Vysoká rychlost tisku pomáhá daleko rychleji dokončovat důležité pracovní úlohy a získat tak daleko více času pro samotnou tvorbu dokumentů. Díky přítomnosti technologie Quick First-Print se značně zkrátí doba odezvy, kterou by jinak tiskárna potřebovala pro zahřívání. Tato technologie je dostupná, pouze pokud je tiskárna v režimu spánku. Již nebude tak často nutné vyměňovat papír v zásobníku. Tiskárna disponuje na vstupní straně dostatečně velkým zásobníkem, který pojme až 500 listů papíru doplněného o 100listový podavač a na výstupu je možné ponechat až 250 potisknutých listů papíru. Vstupní kapacitu lze rozšířit až na velikost 1600 listů.
Energetická úspora
V režimu spánku tiskárna spotřebuje pouze 1W a díky tomu budete vždy plně připraveni tisknout, aniž by bylo třeba platit vysoké náklady na provoz tiskárny. Při samotném tisku je průměrná spotřeba okolo 660W.
Snadná správa a údržba
Tiskárna využívá osvědčeného systému kazet „vše v jednom", kde toner obsahuje i válec a čistící jednotky. Díky tomu bude Vaše tiskárna stále jako nová a pomocí praktického předního vkládání toneru bude výměna snadná a zároveň i rychle provedená.
Velké možnosti připojení
Tiskárnu je možné propojit napřímo s počítačovou stanicí nebo notebookem pomocí USB 2.0 rozhraní, které se dnes nachází na většině přístrojů v dostatečném počtu. Propojení s více počítači v domácí nebo firemní síti můžete realizovat pomocí kabelového LAN rozhraní s klasický konektorem RJ-45. Naleznete zde i vzdálené uživatelské rozhraní (RUI), které umožňuje uživatelům a správcům sledovat stav zařízení a provádět jeho správu z interne...

Parametry Canon i-SENSYS LBP6780x

Výrobce Canon
Rychlost tisku Počet stran, které tiskárna vytiskne za minutu. 40
Hmotnost 16.6kg
Fax Ne
Barevný tisk Ne
Skenování Ne
Maximální formát tisku A4
Oboustranný tisk Ano
Wifi Ne

Podobné produkty

Podobné fráze: