Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  Laserové tiskárny  >  Canon i-SENSYS LBP6680x

Canon i-SENSYS LBP6680x

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 7 684 Kč
Porovnat 2 obchody
Společnost Canon byla založena roku 1937 a postupem času získala v globální společnosti ocenění. Je jednou z nejuznávanějších a nejrespektovanějších společností světa. Zabývá se produkcí tiskáren, scannerů, kopírek, digitálních fotoaparátů a videokamer. Na náš trh přináší novou generaci laserových tiskáren.   Tiskárna LBP-6680x je založena na stejné architektuře jako platforma Canon imageRUNNER A...

Všechny nabídky pro Canon i-SENSYS LBP6680x

Popis Canon i-SENSYS LBP6680x

Společnost Canon byla založena roku 1937 a postupem času získala v globální společnosti ocenění. Je jednou z nejuznávanějších a nejrespektovanějších společností světa. Zabývá se produkcí tiskáren, scannerů, kopírek, digitálních fotoaparátů a videokamer. Na náš trh přináší novou generaci laserových tiskáren.
 
Tiskárna LBP-6680x je založena na stejné architektuře jako platforma Canon imageRUNNER ADVANCE - tedy na platformě MEAP, disponuje pokročilými bezpečnostními funkcemi a poskytuje plnou vybavenost vyspělými funkcemi, které uživatelé od všech produktů Canon již běžně očekávají. Platforma MEAP pro vývoj aplikací je založená na jazyce Java, čímž dochází k tvorbě řešení přímo v tiskárně. Černobílá laserová tiskárna Canon LBP-6680x je určená právě pro kancelářské využití pro plné nasazení a splňuje vysoké podnikové nároky.
 
Zajištěn je kvalitní tiskový výstup díky rozlišení 600 x 600 dpi. Rychlost tisku je až 33 str./min a doba výtisku prvního dokumentu 7 sekund. Zahřívací doba po zapnutí tiskárny je pouze 28 sekund. Maximální pracovní využití je 50 000 stran za měsíc.
 
Funkce automatického oboustranného tisku usnadňuje tisk dokumentů na obě strany papíru. Tiskárna je vybavena vstupním zásobníkem na 250 listů a víceúčelovým zásobníkem s kapacitou 50 listů. Vstupní kapacitu lze rozšířit ještě o 500 listový zásobník, který je možné k tiskárně dokoupit. Na výstupní straně je prostor pro až 150 vytištěných stránek.
 
Tiskárnu lze připojit k počítači přes klasické USB 2.0 rozhraní, které se dnes nachází na většině pracovních i herních stanic v dostatečném počtu. Pokud byste na tiskárnu chtěli tisknout z několika počítačů najednou je možné využít síťového rozhraní LAN 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T. Podporován je zároveň přímý tisk z úložiště USB.
 
Hmotnost tiskárny LBP-6680x je přibližně 12,4 kg při rozměrech 400 x 376 x 289 mm. O rychlý tisk i velkých dokumentů se stará 768MB interní paměti. Snadné nastavení...

Parametry Canon i-SENSYS LBP6680x

Výrobce Canon
Hmotnost 12.4kg
Rychlost tisku Počet stran, které tiskárna vytiskne za minutu. 33
Skenování Ano
Kopírování Ano
Maximální formát tisku A4
Oboustranný tisk Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: