Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Tiskárny  >  Laserové tiskárny  >  Canon i-SENSYS LBP-7100C

Canon i-SENSYS LBP-7100Cn

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 3 638 Kč
Canon i-SENSYS LBP7100Cn s kompaktním a praktickým designem Tiskárna Canon i-SENSYS LBP7100Cn nabídne uživateli elegantní nízko profilový tvar, který velmi snadno splyne v pracovním prostředí většiny kanceláří. Díky malým rozměrům se tiskárna vejde i na pracovní stoly s menším volným prostorem. Nízká hlučnost umožňuje tiskárnu použít v prostorech, kde dochází k časté konverzaci. Ušetřete svůj čas...

Všechny nabídky pro Canon i-SENSYS LBP-7100Cn

Popis Canon i-SENSYS LBP-7100Cn

Canon i-SENSYS LBP7100Cn s kompaktním a praktickým designem
Tiskárna Canon i-SENSYS LBP7100Cn nabídne uživateli elegantní nízko profilový tvar, který velmi snadno splyne v pracovním prostředí většiny kanceláří. Díky malým rozměrům se tiskárna vejde i na pracovní stoly s menším volným prostorem. Nízká hlučnost umožňuje tiskárnu použít v prostorech, kde dochází k časté konverzaci.
Ušetřete svůj čas a zvyšte svou produktivitu
Vysoká rychlost tisku pomáhá daleko rychleji dokončovat důležité pracovní úlohy a získat tak daleko více času pro samotnou tvorbu dokumentů. Díky přítomnosti technologie Quick First-Print se značně zkrátí doba odezvy, kterou by jinak tiskárna potřebovala pro zahřívání. Tato technologie je dostupná, pouze pokud je tiskárna v režimu spánku. Již nebude tak často nutné vyměňovat papír v zásobníku. Tiskárna disponuje na vstupní straně dostatečně velkým zásobníkem, který pojme až 150 listů papíru a na výstupu je možné ponechat až 125 potisknutých listů papíru.
Energetická úspora
V režimu spánku tiskárna spotřebuje pouze 0,9W a díky tomu budete vždy plně připraveni tisknout, aniž by bylo třeba platit vysoké náklady na provoz tiskárny. Při samotném tisku je průměrná spotřeba okolo 340W. Díky těmto parametrům se výrobek může pochlubit certifikací Energy Star.
Snadná správa a údržba
Tiskárna využívá osvědčeného systému kazet „vše v jednom", kde toner obsahuje i válec a čistící jednotky. Díky tomu bude Vaše tiskárna stále jako nová a pomocí praktického předního vkládání toneru bude výměna snadná a zároveň i rychle provedená.
Velké možnosti připojení
Tiskárnu je možné propojit napřímo s počítačovou stanicí nebo notebookem pomocí USB 2.0 rozhraní, které se dnes nachází na většině přístrojů v dostatečném počtu. Propojení s více počítači v domácí nebo firemní síti můžete realizovat pomocí kabelového LAN rozhraní s klasický konektorem RJ-45 Naleznete zde i vzdálené uživatelské rozhraní (RUI), které umožňuje u...

Parametry Canon i-SENSYS LBP-7100Cn

Výrobce Canon
Barevný tisk Ano
Maximální formát tisku A4
Hmotnost 16.6kg
Rychlost tisku Počet stran, které tiskárna vytiskne za minutu. 14

Podobné produkty

Podobné fráze: