Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Potřeby pro děti  >  Jídelní a hygienické potřeby  >  Lahvičky, hrnečky a příslušenství  >  Avent Kouzelný hrneček 260 ml

Avent Kouzelný hrneček 260 ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Lahev Avent Kouzelný hrneček 260 ml. Kouzelný hrneček (Magic cup™) 260 ml * kouzelný hrneček pro děti od 12 měsíců Nevylije se! * Vyrábí se v různých barevných kombinacích do objednávky napište, zda objednáváte pro holčičku nebo chlapečka * když s kouzelným hrnečkem třesete nebo jej otočíte dnem vzhůru, nepropustí ani kapku * velmi snadné pití * tajemství je ukryto v patentovaném kouzelném ventil...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Avent Kouzelný hrneček 260 ml

Popis Avent Kouzelný hrneček 260 ml

štěstí-zdraví.cz píše:

AVENT Hrníček Premium 260 ml pro děti od 12 měsíců. Nevylévá se a usnadňuje pití, má pokročilou ergonomii s tvrdou sešikmenou hubičkou, odolnou proti okusování a ochranu proti rozlití s patentovaným ventilem. Hrneček je kompatibilní s ostatními výrobky Avent (Natural i Classic+)

mamo-tato píše:

Kouzelný hrneček Avent. Hrneček má ochranu proti rozlití. Lze mýt v myčce. Celý hrneček lze sterilizovat. Určeno pro děti od 12 měsíců. Je kompatibilní s jinými výrobky Avent. Obsah 260 ml. Neobsahuje BPA.

KASA.cz píše:

Nové hrnečky pro první doušky jsou skvělé pro batolata i rodiče: flexibilní měkká hubička pro snadné pití a čištění.
netekoucí provedení
pokročilá ergonomie
flexibilní měkká hubička
průhledné víčko chrání hubičku před nečistotami
lehce se skládá i rozkládá
velmi snadno se myje
vhodné pro děti od 9 měsíců
bez držadel

Pilulka.cz píše:

Nové netekoucí hrnečky s držadly pro první doušky bez vylití Avent Classic jsou skvělé pro batolata i rodiče. Mají flexibilní měkkou hubičku pro snadné pití. Hubička s ochranou proti rozlití s patentovaným ventilem. Bez obsahu BPA.

Eshop Dr.Max píše:

Hrnečky pro první doušky mají pokročilou ergonomii se sešikmenou hubičkou, odolnou proti častému okusování. Tento hrneček s hubičkou Philips AVENT bez obsahu BPA je úžasně odolný proti rozlití, ať se používá doma nebo venku – a přesto se z něj snadno pije. Hubička s ventilem je vhodná i pro lahve na krmení, takže se ani tam nemusíte obávat rozlití. Měkká držadla pro snadné uchopení.

mamitati píše:

barva: Modrá, 260ml, SCF 782/20 (M19858)
První hrneček pomáhá v přechodu pití z lahvičky na hrneček AVENT.
Revoluční hrneček Philips AVENT pomáhá vašemu batoleti při přechodu na „dospělý“ způsob pití, ale bez nepořádku.
Rty aktivují jedinečný ventil proti rozlití, takže lze pít z celého okraje hrnečku, stejně jako u hrnečku pro dospělé.
Jedinečný ventil, který dítě aktivuje stisknutím rtu a umožňuje mu tak pít po celém okraji stejně jako z hrnku pro dospělé.
Vhodný pro děti od 12 měsíců.
Objem hrnečku je 260 ml.
1. jakost.

Parametry Avent Kouzelný hrneček 260 ml

Výrobce Avent

Podobné produkty

Podobné fráze: