Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Potřeby pro děti  >  Jídelní a hygienické potřeby  >  Lahvičky, hrnečky a příslušenství  >  AVENT Kouzelný hrneček 200 ml fialový

AVENT Kouzelný hrneček 200 ml fialový

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kouzelný hrníček Avent. Hrníček má ochranu proti rozlití a dva úchyty pro lepší držení. Lze mýt v myčce. Celý hrneček lze sterilizovat. Určeno pro děti od 6 měsíců. Je kompatibilní s jinými výrobky Avent. Obsah 200 ml. Neobsahuje BPA.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro AVENT Kouzelný hrneček 200 ml fialový

Popis AVENT Kouzelný hrneček 200 ml fialový

štěstí-zdraví.cz píše:

Avent kouzelný hrníček pro první doušky 200 ml s držadly a měkkou silikonovou hubičkou (SCF551) - pro děti od 6 měsíců, představuje snadný způsob přechodu z lahve na hrneček. Nevylévá se a usnadňuje pití. Odnímatelné víčko na hubičku.

Maková panenka.cz píše:

Kouzelný hrníček Avent. Hrníček má ochranu proti rozlití a dva úchyty pro lepší držení. Lze mýt v myčce. Celý hrneček lze sterilizovat. Určeno pro děti od 6 měsíců. Je kompatibilní s jinými výrobky Avent. Obsah 200 ml. Neobsahuje BPA.Barva: Modrá

KASA.cz píše:

Nové hrnečky pro první doušky jsou skvělé pro batolata i rodiče: flexibilní měkká hubička pro snadné pití a čištění.
netekoucí provedení
pokročilá ergonomie
flexibilní měkká hubička
praktická držadla
průhledné víčko chrání hubičku před nečistotami
lehce se skládá i rozkládá
velmi snadno se myje
vhodné pro děti od 6-ti měsíců

mamitati píše:

barva: Fialová, 200ml, SCF 551/00, 6m+, [317]
První hrneček a měkkou savičkou od 6ti měsíců AVENT.
Pomáhá v přechodu pití z lahvičky na hrneček.
Dítě se učí držet hrneček/lahvičku pomocí úchytu.
Jedinečný ventil, který dítě aktivuje stisknutím rtu a umožňuje mu tak pít po celém okraji stejně jako z hrnku pro dospělé.
Ideální pro děti od 6-ti měsíců.
Objem hrnečku je 200 ml.
Bez BPA.

Eshop Dr.Max píše:

Kouzelné hrnečky společnosti Philips AVENT mají patentovaný ventil, který se snadno otevře, když dítě pije, a „magicky“ se uzavře, když pít přestane. Hrnečky pro první doušky jsou skvělé pro batolata i rodiče: flexibilní hubička pro snadné pití a snadné čištění.

Pilulka.cz píše:

Nové netekoucí hrnečky s držadly pro první doušky bez vylití Avent Classic jsou skvělé pro batolata i rodiče. Mají flexibilní měkkou hubičku pro snadné pití. Hubička s ochranou proti rozlití s patentovaným ventilem. Bez obsahu BPA.

Alza.cz píše:

Dětský hrnek pro děti od 9 měsíců, záklopka proti vylití, ohebné brčko
Hledáte ideální hrneček pro aktivní batole, které by mohlo s hrnečkem samostatně zacházet, aniž by vylilo jeho obsah? Philips Avent hrneček s ohebným brčkem 200 ml, dívka – to je pro vaše dítě ta správná volba. Díky ergonomicky tvarovaným držadlům dítě hrnek snadno samo uchopí a speciální brčko zajistí, že při jeho převržení nic nevyteče. Hrneček má měkké silikonové nekapající brčko s bezpečnostním ventilem, které je odolné proti rozkousání a současně šetrné k dětským dásním. Hrneček Philips Avent neobsahuje BPA, má málo částí a snadno se sestavuje i čistí. Je vhodný také do myčky na nádobí. Doporučuje se pro děti od 9 měsíců a je kompatibilní s lahvemi Philips Avent Natural a Classic. Klíčové vlastnosti Philips Avent hrnečku s ohebným brčkem 200 ml, dívkaObsah hrnečku se při převrhnutí nevylijeHrneček se snadno čistí a je vhodný do...

Parametry AVENT Kouzelný hrneček 200 ml fialový

Výrobce Avent

Podobné produkty

Podobné fráze: