Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Potřeby pro děti  >  Jídelní a hygienické potřeby  >  Lahvičky, hrnečky a příslušenství  >  AVENT Kouzelný hrneček 200 ml fialový

AVENT Kouzelný hrneček 200 ml fialový

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kouzelný hrníček Avent. Hrníček má ochranu proti rozlití a dva úchyty pro lepší držení. Lze mýt v myčce. Celý hrneček lze sterilizovat. Určeno pro děti od 6 měsíců. Je kompatibilní s jinými výrobky Avent. Obsah 200 ml. Neobsahuje BPA.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro AVENT Kouzelný hrneček 200 ml fialový

Popis AVENT Kouzelný hrneček 200 ml fialový

mamitati píše:

barva: Fialová, 200ml, SCF 551/00, 6m+, [317]
První hrneček a měkkou savičkou od 6ti měsíců AVENT.
Pomáhá v přechodu pití z lahvičky na hrneček.
Dítě se učí držet hrneček/lahvičku pomocí úchytu.
Jedinečný ventil, který dítě aktivuje stisknutím rtu a umožňuje mu tak pít po celém okraji stejně jako z hrnku pro dospělé.
Ideální pro děti od 6-ti měsíců.
Objem hrnečku je 200 ml.
Bez BPA.

Pilulka.cz píše:

Nové netekoucí hrnečky s držadly pro první doušky bez vylití Avent Classic jsou skvělé pro batolata i rodiče. Mají flexibilní měkkou hubičku pro snadné pití. Hubička s ochranou proti rozlití s patentovaným ventilem. Bez obsahu BPA.

Eshop Dr.Max píše:

Kouzelné hrnečky společnosti Philips AVENT mají patentovaný ventil, který se snadno otevře, když dítě pije, a „magicky“ se uzavře, když pít přestane. Hrnečky pro první doušky jsou skvělé pro batolata i rodiče: flexibilní hubička pro snadné pití a snadné čištění.

Parametry AVENT Kouzelný hrneček 200 ml fialový

Výrobce Avent

Podobné produkty

Podobné fráze: