Kde jsem:  Katalog  >  Dětské zboží, hračky  >  Potřeby pro děti  >  Jídelní a hygienické potřeby  >  Lahvičky, hrnečky a příslušenství  >  Avent Kojenecká lahvička 260 ml

Avent Kojenecká lahvička 260 ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Lahev Avent Kojenecká lahvička 260 ml • s dudlíkem • s pomalým průtokem • univerzální Univerzální lahvička s mnohostranným použitím. Kojenecká lahvička s dudlíkem s pomalým průtokem (2 otvory). Čistá, průhledná, s přesnou stupnicí. Používáním kojeneckých láhví AVENT s unikátním patentovaným silikonovým dudlíkem s ventilem předcházíte polykání vzduchu během krmení a snižujete pravděpodobnost vznik...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Avent Kojenecká lahvička 260 ml

Popis Avent Kojenecká lahvička 260 ml

elixi.cz píše:

Popis: Lahev se speciálně navrženým dudlíkem, který má tvar prsa, umožní dítěti velmi přirozené a snadné krmení. Tvar dudlíku, který připomíná okvětní lístky, umožňuje dítěti i nadále využívat sací reflex a přirozené pohyby jako při kojení. Krmení z lahve Philips Avent Natural PP je klidné a příjemné nejen pro dítě, ale také pro jeho maminku. Riziko koliky a nepohodlí miminka, při vniknutí vzduchu do jeho bříška, snižuje dvouventilový systém. Lahev je lehká a díky svému tvaru se dítěti velmi dobře drží. Použití: Sestavení lahve je velmi snadné. Široké hrdlo lahve umožňuje snadné a rychlé čistění. Materiál: vyrobeno z polypropylenu, 0 % BPA Obsah: 260 ml

Feedo.cz píše:

Dudlík Philips Avent Láhve Natural kopíruje tvar prsu, takžeumožňuje přirozené přisátí a regulaci toku mléka.Riziko bolestí bříška zase snižuje antikolikový systém, díky němužmiminko nepolyká vzduch. Samotná lahvička má širší hrdlo pro snadnouúdržbu i použití. Snadná kombinace kojení a krmeníz lahve: Dudlík ve tvaru prsu podporuje přirozené přisátí podobné jako přikojení a zjednodušuje vašemu dítěti **přechody mezi kojením a krmenímz lahve. Pohodlnější krmení pro spokojenějšídítě: Tvar okvětních lístků v dudlíku zvyšuje měkkost apružnost, aniž by došlo k jeho stlačení. Vaše dítě bude mítpři krmení větší pohodlí a bude spokojenější. Vzduch proudí do lahve, nikoli do bříškadítěte: Inovativní dvouventilový systém snižuje riziko koliky anepohodlí tím, že vzduch proudí do lahve a nikoli do bříška dítěte. Snadné držení a uchopení v jakémkolisměru: Jedinečný tvar lahve umožňuje snadné držení auchopení v jakémkoli směru a zajišťuje tak maximální pohodlí,dokonce i pro malé ručičky dítěte. Vlastnosti: bez BPA (vyrobeno z polypropylenu)dudlík je vhodný pro novorozencebalení obsahuje průhledné víčkovíčko přiléhá těsně a nehrozí vylitíširší hrdlo láhve – praktické zvláště pro čištěnía plněnílahvička má tvar, díky němuž se dobře držíobjem 260 mlje skvělou volbou při nutnosti střídat kojení a lahvičkuVýhody: Nová lahev Philips Avent Natural je kompatibilní s výrobky řady PhilipsAvent s výjimkou lahví Classic a držadel hrnečků. Lahve Philips AventNatural doporučujeme používat pouze s dudlíky Philips Avent Natural. Nová lahev Philips Avent Natural je vyrobena z materiálu bez obsahu BPA(z polypropylenu). Lahev Philips Avent Natural se dodává ve třechvelikostech: 125 ml, 260 ml a 330 ml. Všechny lahve jsou k dispoziciv balení po jednom nebo více kusech. Široké hrdlo lahve zajišťuje snadné plnění i umývání. Láhev májen několik částí, proto se snadno a rychle sestavuje. Rozměr balení a specifikace: země původu: Angliemateriál: lahev Polypropylen – bez BPA, dudlík silikon –bez BPAvhodné...

Eshop Dr.Max píše:

Lahev Natural je naše nejvíce inovativní a dokonalá láhev, díky níž je krmení z láhve přirozenější jak pro vás, tak pro vaše dítě. Láhev je dokonale vhodná pro maminky, které chtějí kojit, protože nyní mohou pohodlně kombinovat kojení a krmení z láhve. Vaše dítě si může užívat výhod mateřského mléka, ať jste právě nablízku nebo ne.

KASA.cz píše:

Kojenecká láhev Philips AVENT Classic+ 260 ml, tučňák
Kojenecká lahvička s dudlíkem s pomalým průtokem (2 otvory). Čistá, průhledná, s přesnou stupnicí.
Používáním kojeneckých láhví AVENT s unikátním patentovaným silikonovým dudlíkem s ventilem předcházíte polykání vzduchu během krmení a snižujete pravděpodobnost vzniku koliky.
Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení. Široké hrdlo usnadňuje plnění lahvičky i její čištění. Přehledná přesná stupnice pomůže určit, kolik vaše dítě vypilo. Víčko těsně přiléhá k dudlíku, takže při promíchávání stravy nebo cestování nedochází k vylévání obsahu lahvičky.
Silikonový dudlík AVENT je navržen tak, aby svým tvarem a funkcí co nejvíce připomínal maminčin prs. Má speciální patentovaný okraj, který funguje jako jednosměrný ventil. Dudlík umožňuje proudění vzduchu do lahvičky během krmení, čímž zamezuje vzniku vakua v lahvičce. Dítě se nemusí dudlíku při krmení pouštět a může pít souvisle jako při kojení bez polykání vzduchu. Právě polykaný vzduch během krmení vyvolává pláč způsobený bolestivou kolikou nebo nadýmáním.
Klinické pokusy provedené univerzitami v Londýně a Cambridge prokázaly, že novorozenci krmení lahvičkami AVENT trpěli méně kolikami a po probuzení byli spokojenější než děti, které byly krmeny z obyčejných lahví.
Široký tvar měkkého dudlíku nutí dítě zeširoka otevřít ústa a doslova se k dudlíku přisát. Může tak začít sát a používat přitom stejné pohyby jazyka a dásní jako při kojení. To je důvod, proč je s AVENTEM snadné kombinovat kojení s krmením z lahvičky.
VLASTNOSTI A VÝHODY:
Kojenecká láhev AVENT Airflex využívá Airflex ventil, který pracuje přirozeným reflexem krmení
dítěte a podporuje zdravé a aktivní krmení. Miminko si samo kontroluje průtok mléka, čímž se snižuje riziko
přejedení a zvracení
Airflex ventil také udržuje vzduch mimo bříško miminka
Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení
Širo...

Alza.cz píše:

Láhev na pití pro děti s dudlíkem s pomalým průtokem, (2 otvory), čistá, průhledná, s přesnou stupnicí
Potřebujete kombinovat kojení a pití z láhve? K tomu vám poslouží Philips AVENT kojenecká láhev Classic+. Tato láhev je navržena ve tvaru prsu, aby dítě i nadále přirozeně pohybovalo jazykem a využívalo tak sací reflex jako při kojení. Současně si dítě samo kontroluje tok mléka, jak je tomu při kojení. Měkký dudlík má široký tvar, díky tomu dítě zeširoka otevře ústa a k dudlíku se doslova přisaje. Je to ideální kombinace pro kojení a krmení z láhve bez nebezpečí předčasného ukončení kojení. Oceníte také přehlednou stupnici pomocí které můžete určit, kolik vaše dítě vypilo. Klíčové vlastnosti Philips AVENT kojenecké láhve Classic+ s motivem opiceKombinuje kojení a krmení z láhvePodporuje přirozený sací reflexKojenecká láhev Classic+ má anti-kolikový systémJednoduché...

Proděti.cz píše:

Kojenecká lahvička s dudlíkem s pomalým průtokem (2 otvory). Čistá, průhledná, s přesnou stupnicí. Používáním kojeneckých láhví AVENT s unikátním patentovaným silikonovým dudlíkem s ventilem předcházíte polykání vzduchu během krmení a snižujete pravděpodobnost vzniku koliky.

Časdětí.cz píše:

Lehká a odolná plastová lahvička AVENT Natural.
Obsah: 260ml.
Balení obsahuje:
Lahvičku s přesnou stupnici do 260ml, silikonovou savičku Avent pro miminka od 1 měsíce a plastový kryt na savičku.
Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení.
Široké hrdlo usnadňuje plnění lahvičky i její čištění.
Přehledná přesná stupnice pomůže určit, kolik vaše dítě vypilo. Víčko těsně přiléhá k savičce, takže při promíchávání stravy nebo cestování nedochází k vylévání obsahu lahvičky.
Používáním kojeneckých lahví AVENT s unikátní patentovanou silikonovou savičkou s ventilkem předchází polykání vzduchu během krmení a snižuje pravděpodobnost vzniku novorozenecké koliky.

mamitati píše:

Objem: 260ml, SCF 574/12
Lahvička AVENT Classic+.
Tvar lahvičky zajišťuje vysokou stabilitu a pohodlné držení.
Široké hrdlo usnadňuje plnění lahvičky i její čištění.
Přehledná přesná stupnice pomůže určit, kolik vaše dítě vypilo. Víčko těsně přiléhá k savičce, takže při promíchávání stravy nebo cestování nedochází k vylévání obsahu lahvičky.
Používáním kojeneckých lahví AVENT s unikátní patentovanou silikonovou savičkou s ventilkem předchází polykání vzduchu během krmení a snižuje pravděpodobnost vzniku novorozenecké koliky.
Obsah: 260ml.
Balení obsahuje:
Lahvičku s přesnou stupnici do 260ml, silikonovou savičku Avent pro miminka od 1 měsíce a plastový kryt na savičku.

Pilulka.cz píše:

Přirozený způsob krmení z lahve - vyvinuto s více než 25 lety klinických zkušeností. Novinka Philips AVENT Natural láhev je navržena tak, aby maminky mohly kombinovat kojení a krmení z láhve. Přirozené přilnutí a sací reakce - nová láhev má speciálně navržený dudlík ve tvaru prsu pro přirozené přisátí, pomáhá snadněji kombinovat kojení a krmení z lahve. Její přirozený tvar pomáhá dítěti nadále přirozeně pohybovat jazykem a využívat sací reflex jako při kojení, dítě si samo kontroluje tok mléka, stejně jako u přirozeného kojení.

Parametry Avent Kojenecká lahvička 260 ml

Výrobce Avent

Podobné produkty

Podobné fráze: