Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Kulmy  >  Valera 641.19

Valera 641.19

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Švýcarská značka Valera nabízí maximální kvalitu, preciznost, spolehlivost, profesionalitu, respektuje zdraví a přírodu. Švýcarský kříž je zárukou ojedinělého postavení na trhu a příznivě ovlivňuje důvěru spotřebitele k vlastnostem a hodnotám značky. * profesionální digitální keramická kulma * průměr 19 mm * digitální nastavení teploty (100°C, 130°C, 160°C, 190°C) * pogumovaná rukojeť * rychlé za...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Valera 641.19

Popis Valera 641.19

Stylka.cz píše:

Keramická kulma na vlasy DigiCurl přichází s novou antibakteriální péčí. Povrch kulmy je pokryt stříbrnou nano vrstvou, která má antibakteriální účinky. Nemusíte si již dělat starosti s dezinfikací a čístěním po použití, o to se postará kulma DigiCurl se samočistící schopností sama.
Kulma má digitální displej s elektronickou regulací teploty. Držák kulmy je vyvinut pro správné a pohodlné uchopení z příjemně hebkého materiálu. Neopomenutelná je i schopnost rychlého nahřátí už za 30 sekund na požadovanou teplotu.
Tento přístroj je vybaven bezpečnostním časovým spínačem, který ho automaticky vypne za 1 hodinu po zapnutí; uplynulý čas je signalizován na displeji pomocí 6 čárek, které postupně zhasínají v intervalu asi 10 minut.
Všechny produkty Valera jsou vyrobeny z 95% recyklovatelných materiálů a respektují požadavky na úsporu energie. Kulma neobsahují žádné nebezpečné materiály dle RoHS a REACH regulací.
Objednávejte pod kat. číslem 641.19

Svět kadeřnictví.cz píše:

Valera profesionální digitální kulma na vlasy o průměru 19 mm má keramický povrch, díky kterému budou vypadat vaše vlasy dokonale. Díky digitálnímu ovládání a otočnému kabelu vám poskytne maximální pohodlí při tvorbě účesu. Je ideálním pomocníkem při tvorbě krásných vln.

Průměr kulmy: 19 mm

Vlastnosti:
- průměr 19 mm
- profesionální kadeřnická kulma na vlasy
- keramická s digitálním ovládáním
- extra rychlé nahřátí
- mikroprocesorem řízená teplota
- perfektní teplotní stálost
- keramický povrch kulmovacích ploch
- přívodní šňůra s otočným kabelem

Teplota: 190 °C
Napětí: 220–240 V
Výkon: 25 W

www.eleshop.cz píše:

Typ kulmy: klasická Ionizátor: NE Studený vzduch: NE Počet nástavců: 0 Délka přívodního kabelu (m): 3 Provedení výrobku: černá barva, šedá barva Digitální kulma s keramickým povrchem a antibakteriální nano vrstvou stříbra * Displej a digitální regulace umožňuje přesné nastavení teploty * Soft-touch rukojeť * 3m kabel s otočnou koncovkou * Rychlé nahřátí do 30ti sekund Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.390 Výška (cm): 7.50 Šířka (cm): 33.00 Hloubka (cm): 4.50 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.540 Výška (cm): 6.50 Šířka (cm): 34.50 Hloubka (cm): 10.00 EAN: 7610558641001 Záruční doba: 24 měsíců

KASA.cz píše:

Digitální kulma s keramickým povrchem a antibakteriální nano vrstvou stříbra
Displej a digitální regulace umožňuje přesné nastavení teploty
Soft-touch rukojeť
3m kabel s otočnou koncovkou
Rychlé nahřátí do 30ti sekund

Patro.cz píše:

Typ kulmy: klasická
Ionizátor: NE
Studený vzduch: NE
Počet nástavců: 0
Délka přívodního kabelu (m): 3
Provedení výrobku: černá barva, šedá barva
Digitální kulma s keramickým povrchem a antibakteriální nano vrstvou stříbra
* Displej a digitální

Electro World s.r.o. píše:

Digitální kulma Valera 641.19 s keramickým povrchem a antibakteriální nano vrstvou stříbra. Kulma disponuje digitálním ovládáním. Je určena pro rychlou úpravu vlasů a to i díky rychlému nahřátí za 30 sekund. Maximální pohodlí při manipulaci zajišťuje tři metry dlouhý kabel. Použití vlasové kulmy velmi usnadňuje Soft-touch rukojeť a studený konec kdy si nepopálíte konečky prstů. Mezi bezpečnostní prvky patří automatické vypnutí po jedné hodině od zapnutí. Vytvářejte si nádherné kadeře se zdravým a přirozeně lesklým dojmem.

Parametry Valera 641.19

Výrobce Valera

Podobné produkty

Podobné fráze: