Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Kulmy  >  REMINGTON CI8725

REMINGTON CI8725

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 229 Kč
Porovnat 15 obchodů
vlasová kulma značky Remington • technologie HydraCare • speciálně upravený styler s vyživujícími oleji • 5 teplotních nastavení • LCD displej • nahřátí do 30 vteřin • žáruvzdorné pouzdro Remington CI8725 PROtect Tong, stříbrná Remington CI8725 PROtect Tong disponuje 25mm stylerem pro vytvoření dlouhotrvajících loken co nejpohodlnějším a nejšetrnějším způsobem. Jeho povrch je tvořen hladkou...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro REMINGTON CI8725

Doprava: zdarma
= 1 502 Kč
Skladem
Do obchodu
Doprava: 89 Kč
= 1 748 Kč
Do 3 dnů
Do obchodu

Popis REMINGTON CI8725

Electro World s.r.o. píše:

Nová generace, REMINGTON CI8725, kulma na vlasy vám poskytuje nejen perfektní styling ale i dokonalou ochranu vašich vlasů. Většina žen ví jak se teplem vlasy poškozují. S touto kulmou je však poškození o 62% menší, ve srovnání s jinými kulmami. Inovativní šetrná technologie HydraCare- Thermocare nabízí dokonalou rovnováhu vlhkosti a tepla, což znamená profesionální účes a dokonce při nízké teplotě, i to je možné s touto moderní kulmou.

MADER computer píše:

Výrobce: REMINGTON; Třída produktu: Kulmy na vlasy; Jmenovitý příkon: nedostatek dat; Typ povrchu: Advanced Ceramic; Počet úrovní výkonu: 5; Ionizace: no data; Ochrana proti přehřátí: no data, Automatické vypnutí; Délka napájecího kabelu: 1.8 m; Barva: tyrkysová, stříbrná, Černá ; V sestavě: Pouzdro; Další informace: cz.remington-europe.com [LINK]

TimKutil píše:

Typ:
Typ: Kulma
Vybavení zařízení:
Stupně výhřevnosti: 5
Min. nastavení teploty (°C): 150
Max. nastavení teploty (°C): 220
Doba nahřívání (sek.): 30
Technologie ionizace: ne
Nátěr: Keramika
vypínací automatika: ano
Kontrolka: ano
Výkon:
Automatická úprava napětí (Volt): 120 / 240
všeobecný:
Barva: stříbrná

Stylka.cz píše:

Kulma na vlasy Remington PROtect Ci8725 poskytuje profesionální výkon a společně s ochrannou technologií HydraCare získáte o 62% menší poškození vlasů pro hladké vlny po celý den.
Vybrat si můžete z 5-ti teplotních nastavení s maximem do 220 °C přesně podle typu Vašich vlasů. Teplota se zobrazí na integrovaném digitálním displeji.
Povrch ze zdokonalené keramiky napuštěný směsí mikro kondicionérů s keratinovým, arganovým a makadamovým olejem pro lesklé a zdravé vlasy zajišťuje správné namotání vlasů bez nepříjemného tahání. Klip bezpečně drží vlasy na místě a zajišťuje Vám tak jednoduchou úpravu Vašich vlasů.
HydraCare technologie poskytuje dokonalé vyvážení hydratace a teploty při vytváření vámi zvoleného stylu. Kombinace studené páry s optimální teplotou 170°C Vám zaručí stále vytvářet krásné účesy s menším poškozením vlasů.
Objednávejte pod kat. číslem Ci8725

Parfemy.cz píše:

Seznamte se s novou Remington PROtect kulmou: dechberoucím stylerem, se kterým dosáhnete překrásně hladkých a dlouhotrvajících loken bez menšího poškození. Tento vlasový hrdina poskytuje profesionální výkon společně s ochrannou technologií Hydracare bránící poničení vlasů. Tato chytrá technologie chrání vlasy před natáčením pomocí studené páry, která umožní úpravu účesu při nižší teplotě bez poškození. Mějte pod kontrolou úpravu svého účesu pomocí 5 teplotních nastavení s maximem do 220°C a integrovaného digitálního displeje. Povrch ze zdokonalené keramiky zajišťuje správné navinutí vlasů kolem barelu bez nepříjemného tahání. Chytrý stylový klip bezpečně drží vlasy na místě pro jednoduchý styling s naprostou důvěrou.

Svět kadeřnictví.cz píše:

Remington Kulma PROtect CI8725je dechberoucí styler, se kterým můžete vytvořit překrásně hladké a dlouhotrvající lokny bez poškození. Díky technologii Hydracare vlasy nepoškozuje. Pomocí 5 teplotních nastavení s maximem do 220°C a integrovaného digitálního displeje budete mít své vlasy pod kontrolou. Povrch ze zdokonalené keramiky zajišťuje správné navinutí vlasů kolem barelu bez nepříjemného tahání. Chytrý stylový klip bezpečně drží vlasy na místě pro jednoduchý styling. Zdokonalený keramický barel o průměru 25 mm je napuštěný směsí mikro kondicionérů s keratinovým, arganovým a makadamovým olejem pro lesklé a zdravé vlasy. H

Nakupka.cz píše:

Produkt Kulma REMINGTON CI 8725 zařazený v: Drobné elektro > Péče o tělo > Kulmy, Objednací kód: EB-115019, výrobce: Remington, typ kulmy: klešťová, ionizátor: ne, studený vzduch: ne, počet teplot: 5, počet nástavců: 1 ks

muj-Remington.cz píše:

Kulma na vlasy Remington PROtect Ci8725
Kulma na vlasy Remington PROtect Ci8725 Vám přináší inovovaný design i úžasnou technologii. S touto kulmou dosáhnete překrásně hladkých a dlouhotrvajících loken bez menšího poškození. Tato unikátní kulma na vlasy poskytuje profesionální výkon společně s ochrannou technologií Hydracare bránící poničení vlasů. Zajisté oceníte Integrovaný digitální displej, kde si nastavíte 5 teplot s maximem do 220°C. Novinka pro podzim 2015 na muj-remington.cz
Keramika
Povrch ze zdokonalené keramiky zajišťuje správné navynutí vlasů kolem barelu bez nepříjemného tahání. Chytrý stylový klip bezpečně drží vlasy na místě a zajišťuje Vám tak jednoduchou úpravu Vašich vlasů.
Ochrana a hydratace vlasů
HydraCare technologie poskytuje dokonalé vyvážení hydratace a teploty při vytváření vámi zvoleného stylu. Kombinace studené páry s optimální teplotou 170°C vám zaručí stále vytvářet krásné účesy s menším poškozením vlasů. Tato chytrá technologie chrání vlasy před poškozením pomocí studené páry, která umožní úpravu účesu při nižší teplotě bez poškození. Technologie HydraCare poskytuje ideální vyvážení vlhkosti a teploty kombinací studené páry s optimální teplotou pro styling při 170 °C. Studená pára hydratuje vlasy a umožňuje tak styling při nižší teplotě – pro hladký výsledek jako od kadeřníka a ochranu proti poškození.
Zdokonalený barel
25mm zdokonalený keramický barel napuštěný směsí mikro kondicionérů s keratinovým, arganovým a makadamovým olejem pro lesklé a zdravé vlasy. S kulmou Remington PROtect můžete vytvářet překrásné vlny bez známek krepatění.
Specifikace kulmy

O 62% menší poškození vlasů pro hladké vlny po celý den

HydraCare technologie poskytuje dokonalé vyvážení hydratace a teploty

Studená pára hydratuje vlasy, umožňuje jejich úpravu při menší teplotě pro hladký styl a brání poničení vlasů

Povrch barelu ze zdokon...

Vůně-parfémů.cz píše:

Seznamte se s novou Remington PROtect kulmou: dechberoucím stylerem, se kterým dosáhnete překrásně hladkých a dlouhotrvajících loken bez menšího poškození. Tento vlasový hrdina poskytuje profesionální výkon společně s ochrannou technologií Hydracare bránící poničení vlasů. Tato chytrá technologie ch

Parametry REMINGTON CI8725

Výrobce Remington

Podobné produkty

Podobné fráze: