Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Kulmy  >  Remington AS7051

Remington AS7051

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kulmofén Remington AS7051 je dodáván s 50 mm a 21 mm nahřívacími kartáči a 30 mm kartáčem se zatahovatelnými štětinami. Současně u něj najdete koncentrátor vzduchu.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Remington AS7051

Doprava: 79 Kč
= 880 Kč
Skladem
Do obchodu

Popis Remington AS7051

EuroKing píše:

* multifunkční foukací kulma
* příkon 1000 W
* 50 mm vyhřívací kartáč se smíšenými hroty pro větší objem
* 30 mm kartáč se zasouvacími hroty
* 21 mm vyhřívací štětinový kartáč
* 4 x ochranná vrstva – antistatická vrstva, keramika, turmalínová ionizace, kluzký povrch
* koncentrátor
* tlačítko On/Off
* 3 polohy pro nastavení tepla/rychlosti včetně studeného vzduchu
* tlačítko pro uvolnění nástavce
* otočný kabel
* délka kabelu 1,8m
* žáruvzdorné pouzdro

SOFTCOM.cz píše:

Remington AS7051 Volume & Curl kulma na vlasy

1000 Wattů
Povrch se 4násobnou ochranou*
antistatický účinek
keramika
turmalín - ionizace
hladký skluz
2 teploty / rychlosti
Studená vlna
4 nástavce:
21 mm termální kartáč se smíšenými štětinami
30 mm kartáč se zatahovacími štětinami
Koncentrátor
50 mm kartáč pro tvorbu objemu
Žáruvzdorné pouzdro
Otočný kabel

MADER computer píše:

Výrobce: REMINGTON; Třída produktu: Kulmy na vlasy; Jmenovitý příkon: 1000 Watt; Typ povrchu: Keramický, Antistatické; Počet úrovní výkonu: 2; Ionizace: Ano; Ochrana proti přehřátí: no data; V sestavě: Pouzdro; Další informace: www.remington-europe.com [LINK]

Stylka.cz píše:

Horkovzdušná kulma Remington Volume & Curl AS7051 má 4 nástavce, se kterými vytvoříte skvělé účesy z volných vln a loken. Vybírat můžete s vyhřívacího kartáče 50 mm se smíšenými hroty, který zajišťuje větší objem, kartáče 30 mm se zasouvacími hroty, vyhřívacího štětinového kartáče 21 mm nebo nástavce na vysoušení vlasů.
Tento přístroj umožňuje nastavení teploty podle Vašeho typu vlasů. Nižší teplota je ideální pro jemné a barvené vlasy, střední teplota je vhodná pro normální vlasy a maximální teplota je vhodná pro silné a kudrnaté vlasy.
Povrch je opatřen čtyřnásobnou ochranou pro větší hebkost a lesk - keramika, turmalínová ionizace, super hladký skluz a antistatický účinek.
Objednávejte pod kat. číslem AS7051

Okay.cz píše:

Horkovzdušná kulma Remington AS7051 vám pomůže vytvořit dokonalý objem a dlouhotrvající vlny. Přístroj v sobě kombinuje výhody kulmy a fénu a díky 4 nástavcům a vysokému výkonu poslouží pro tvorbu rozličných účesů na slavnostní příležitosti i denní nošení. 50mm kartáč je ideální pro tvorbu objemu a nejmódnějších účesů z volných loken a vln. Kartáč umožňuje proměnlivé nastavení teploty, které zvolíte tak, aby vyhovovalo přesně vašim vlasům. Pro jemné a barvené vlasy je ideální nastavení teploty na nižší...

DATART.cz píše:

horkovzdušná kulma Remington • 4 nástavce v balení • maximální příkon 1000 W • speciální povrch se 4× ochrannou • otočný kabel • 2 teploty/rychlosti • funkce foukání studeného vzduchu • žáruvzdorné pouzdro v balení Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Electro World s.r.o. píše:

Horkovzdušná kulma REMINGTON AS7051 je ideální pro každého, kdo si chce dopřát jiný účes každý den. Díky motoru s výkonem 1000 W vlasy skvěle vysuší. Tato stylingová sada 4 v 1 zároveň nabízí vše, co budete potřebovat pro vytvoření objemu, pevných vln a loken i volných pružných loken. Vytvoříte s ní nejmódnější účesy a vlasy budou navíc krásně hebké a lesklé!

Alza.cz píše:

Kulmofén 1000W, 3 teploty, 3 rychlosti, studený vzduch, koncentrátor, 50mm vyhřívací kartáč, 30mm kartáč se zasouvacími hroty, 21mm vyhřívací štětinový kartáč
Horkovzdušná kulma Remington Volume & Curl vám umožní vytvářet jiný účes každý den. Jedná se vlastně o praktickou sadu 4v1, která vám poslouží k tvorbě pevných vln a loken i volných pružných loken. Díky silnému výkonu vlasy skvěle vysušíte a pomocí dodávaných nástavců vytvoříte módní účesy, které vám díky antistatické ochraně, keramice a ionizaci turmalínem přinesou lesklé a hebké vlasy.Parametry a specifikace:Příkon 1000 WPovrch se 4násobnou ochranou (antistatický účinek, keramika, turmalínová ionizace, hladký skluz)3 teploty / 3 rychlostiStudená vlnaŽáruvzdorné pouzdroOtočný kabelDodávané nástavce:21mm termální kartáč se smíšenými štětinami30mm kartáč se zatahovacími štětinamikoncentrátor50mm kartáč pro tvorbu objemu

Svět kadeřnictví.cz píše:

Kulmofén Remington AS7051 4v1 Volume a Curl je vše, co potřebujete, aby vaše vlasy získali objem. S možností výběru ze 4 různých nástavců máte všestrannou možnost, jak ovládat svůj styl od spirálových kudrlinek, velkých smyslných vln nebo pouze dodáním přirozeného objemu. Ionizace dodá vlasům hladký, lesklý vzhled bez ohledu na to, jaký styl si vyberete. Kartáč umožňuje proměnlivé nastavení teploty vhodné pro Vaše vlasy. Pro jemné a barvené vlasy je ideální nastavení teploty na nižší úroveň. Pro normální vlasy se doporučuje střední nastavení teploty. Silné a kudrnaté vlasy mohou být vyhlazeny pomocí maximální teploty, kterou kartáč u

Pilulka.cz píše:

Horkovzdušná kulma Remington AS7051 s výkonem 1000 Wattů a 4 nástavci je ideální pro objem a dlouhotrvající vlny. S 50mm kartáčem pro tvorbu objemu vytvoříte nejmódnější účesy z volných loken a vln.

Vůně-parfémů.cz píše:

Horkovzdušná kulma je ideální pro objem a dlouhotrvající vlny. S 50 mm kartáčem pro tvorbu objemu vytvoříte nejmódnější účesy z volných loken a vln. Kartáč umožňuje proměnlivé nastavení teploty vhodné pro Vaše vlasy. Pro jemné a barvené vlasy je ideální nastavení teploty na nižší úroveň. Pro normáln

muj-Remington.cz píše:

Horkovzdušná kulma Remington AS7051 Volume & Curl
Horkovzdušná kulma Remington AS7051 s výkonem 1000 Wattů a 4 nástavci je ideální pro objem a dlouhotrvající vlny. S 50mm kartáčem pro tvorbu objemu vytvoříte nejmódnější účesy z volných loken a vln. Novinka na muj-remington.cz pro jaro 2013.
Variabilní nastavení teploty
Kartáč umožňuje proměnlivé nastavení teploty vhodné pro Vaše vlasy. Pro jemné a barvené vlasy je ideální nastavení teploty na nižší úroveň. Pro normální vlasy se doporučuje střední nastavení teploty. Silné a kudrnaté vlasy mohou být vyhlazeny pomocí maximální teploty, kterou kartáč umožňuje.
4 x ochrana
Povrch je opatřen čtyřnásobnou ochranou pro hebkost a lesk – antistatický účinek, keramika, turmalín ionizace a super hladký skluz.
Specifikace kulmy AS7051

Příkon 1000 W

50 mm vyhřívací kartáč se smíšenými hroty pro větší objem

30 mm kartáč se zasouvacími hroty

21 mm vyhřívací štětinový kartáč

4 x ochranná vrstva – antistatická vrstva, keramika, turmalínová ionizace, kluzký povrch

Koncentrátor

Tlačítko On/Off

3 polohypro nastavenít epla/rychlosti včetně studeného vzduchu

Studený vzduch

Tlačítkopro uvolnění nástavce

Otočný kabel

Délka kabelu 1,8m

Žáruvzdorné pouzdro

3 roky záruka
Objednávejte pod kat. číslem AS7051

Conrad Electronics s.r.o. píše:

Pokud se chcete každý den pyšnit jiným účesem, je pro vás tato horkovzdušná kulma na vlasy tou správnou volbou. Kulma AS7051, Volume & Curl se vyznačuje 4násobnou antistatickou keramickou ochrannou vrstvou s turmalínem. Navíc je její použití velmi snadné. S touto kulmou o výkonu 1000 W vytvoříte nejen perfektní lokny a kadeře, ale i mnohonásobně zvětšíte objem vašich vlasů. Vybírat si můžete ze 4 praktických nástavců. A sice z 50mm kulatého termo kartáče, 30mm kulatého kartáče se zatahovacími štětinami, 21mm kulatého kartáče se smíšenými štětinami a koncentrátoru pro rychlé vysoušení. Možnost nastavení 2 teplotních a 2 rychlostních stupňů pro dosažení požadovaného výsledku. Navíc můžete využít i studený vzduch vhodný k zafixování účesu. 3 teploty (včetně studeného vzduchu) / 3 rychlosti·Tlačítko pro uvolnění nástavců·Otočný kabel Horkovzdušná kulma na vlasy·3 stylingové nástavce Kulma Remington AS7051 Volume & Curl, 1000 W, černá od výrobce Remington v kategorii Dům & zahrada|Péče o tělo|Kulmy, kartáče. Kupujte špičkovou kvalitu za akční ceny na Conrad.cz!

Parametry Remington AS7051

Výrobce Remington

Podobné produkty

Podobné fráze: