Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Kulmy  >  Remington AS 1220

Remington AS 1220

Načítám galerii...
Předchozí
Další
IonizaceTato praktická horkovzdušná kulma značky Remington vám může nabídnout 3 stupně rychlsti/teploty a může se pochlubit 5 speciálními nástavci. 3 rychlosti 5 nástavců Popis Horkovzdušná kulma Remington AS 1220:Horkovzdušná kulma Remington s příkonem 1200 W disponuje kontrolkou ionizace a keramickou mřížkou pro dokonalé rozložení tepla. Vlastnosti Horkovzdušná kulma Výkon: 1 20...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Remington AS 1220

Popis Remington AS 1220

Okay.cz píše:

Horkovzdušná kulma Remington AS1220 je konečným doplňkem pro vytváření mnoha nádherných účesů. S její pomocí si hravě vytvoříte ze svých vlasů líbivé kadeře nebo super volné či objemné vlny. K dispozici máte 5 nástavců, které vám pomohou dosáhnout požadovaného účesu. Vysoce výkonný 1200W motor a 3 možnosti nastavení rychlosti a teploty zajišťují maximální přizpůsobení vašemu typu vlasů. Model navíc disponuje chytrou chladící vlnou, která zafixuje váš účes po celý den a dodá vašim vlasům lesk a jemnost....

Electro World s.r.o. píše:

Moderními technologiemi je vybavena horkovzdušná kulma na vlasy AS1220 značky Remington, která se stane vaším nepostradatelným pomocníkem pro úpravu vašich vlasů. Tato multifunkční kulma disponuje 5 nástavci, které pomohou vytvořit dokonalý účes. Je vybavena 1200W motorem, díky kterému budou vlasy rychle vysušené. Profesionální skladovací pouzdro umožní přehledné uložení přístroje i příslušenství.
Funkce ionizace zajistí krásné lesklé vlasy bez krepatění. Keramická mřížka rovnoměrně rozvádí teplo. Lze nastavit 3 teploty a 3 rychlosti včetně studené vlny. S kulmou se pohodlně pracuje, disponuje otočným kabelem o délce 3 m.

Pilulka.cz píše:

Horkovzdušná kulma Remington AS1220 je tím pravým pomocníkem pro vytvoření různých stylů účesů. Ať už jsou to kadeře, vlny, super volné či objemné, tento všestranný styler s 5ti nástavci Vám to umožní.Horkovzdušná kulma Amaze Smooth & Volume představuje vysoce výkonný 1200W motor. A nejen to, 3 možnosti nastavení rychlosti a teploty zajišťují přizpůsobení vašemu typu vlasů a stylu. Navíc chytrá chladící vlna pevně nastaví váš účes po celý den a dodá vlasům lesk a jemnost.

Stylka.cz píše:

Horkovzdušná kulma na vlasy Remington Amaze Smooth & Volume AS1220 Vám pomůže s vytvořením různých účesů z kadeří a vln.
Vybírat můžete z 5-ti nástavců - kartáče pro jemné sušení, který je ideální pro tvoření přirozeně hladkého stylu, termálního kartáče se štětinami 21 mm pro vytvoření jemného zvlnění, štětinového kartáče 30 mm vhodného pro objemnější vlny, koncentrátoru pro rychlé schnutí nebo základního nástavce, který Vám zajistí neodolatelný objem.
3 polohy pro nastavení rychlosti a teploty zajišťují přizpůsobení Vašim vlasům. Díky ionizační technologii, kdy skrz kulmu prochází horký vzduch, který vysílá ionty, získáte krásné, lesklé vlasy bez krepatění. Keramická mřížka slouží k dokonalému rozložení tepla.
Objednávejte pod kat. číslem AS1220

muj-Remington.cz píše:

Horkovzdušná kulma na vlasy Remington Amaze Smooth & Volume AS1220
Horkovzdušná kulma Remington AS1220 je tím pravým pomocníkem pro vytvoření různých stylů účesů. Ať už jsou to kadeře, vlny, super volné či objemné, tento všestranný styler s 5ti nástavci Vám to umožní.Horkovzdušná kulma Amaze Smooth & Volume představuje vysoce výkonný 1200W motor. A nejen to, 3 možnosti nastavení rychlosti a teploty zajišťují přizpůsobení vašemu typu vlasů a stylu. Navíc chytrá chladící vlna pevně nastaví váš účes po celý den a dodá vlasům lesk a jemnost.
Všestranný styler 5v1
Kartáč pro jemné sušení je ideální pro tvoření přirozeně hladkého stylu. 21mm termální kartáč se štětinami vytváří jemné zvlnění. Pro objemnější vlny používejte 30mm štětinový kartáč, který se stane vaším ideálním nástavcem Pro elegantní vzhled zvolte koncentrátor pro rychlé schnutí a pro neodolatelný objem zvolte základní nástavec.
Ionizační technologie
Tento chytrý styler se chlubí ionizační technologií pro krásně leské vlasy bez krepatění. Skrz styler prochází horký vzduch, který vysílá ionty. Keramická mřížka rovnoměrně rozvádí teplo.
Specifikace kulmy

Výkon 1200 W

Ionizace pro lesklé vlasy bez krepatění

Keramická mřížka pro dokonalé rozložení tepla

3 teploty / rychlosti včetně studené vlny

5 nástavců:


koncentrátor pro rychlé schnutí

kartáč pro jemné sušení

nástavec Root Boost pro tvorbu dokonalého objemu

21mm kulatý termální kartáč

30mm kulatý kartáč se zatahovacími štětinamiProfesionální pouzdro

3m otočný kabel

3 roky záruka
Objednávejte pod kat. číslem AS1220...

Parametry Remington AS 1220

Výrobce Remington
Ionizace Ano
Příkon Označuje maximální příkon spotřebiče z elektrické sítě (udává se ve wattech).Příkon je násobkem napětí spotřebiče (zpravidla 230V) a jeho proudovým odběrem v ampérech (A). 1200W
Počet rychlostí 3
Počet stupňů teploty Udává v kolika možných stupních je u přístroje možno regulovat jeho teplotu. 3

Podobné produkty

Podobné fráze: