Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Kulmy  >  Philips HP8632/00

Philips HP8632/00

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 099 Kč
Porovnat 10 obchodů
Technické parametry Philips HP8632/00 KeraShine Ohřev * Vyzařování iontů: Ano * Nastavení teploty: 2 stupně Nástavce * Materiál nástavců: keramický * Velký kartáč: Ne * Tvarovací kartáč: Ne Doplňkové funkce * Závěsné oko: Ano Ostatní parametry * Barva: * Barva: černá * Šířka: 9,6 cm * Výška: 5,6 cm * Hloubka: 31,2 cm * Hmotnost: 0,39 kg * Výrobce: Philips * ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Philips HP8632/00

Popis Philips HP8632/00

DATART.cz píše:

Philips HP8632/00 KeraShine Ionic je vyhříván tvarovací kartáč, vybaven jedinečnými zatahovatelnými štětinami na bezpečné uvolnění vlasů. Stačí omotat vlasy kolem kartáče, otočit chladnou špičku a štětiny se zasunou. Funkce Ionic se pomocí iontů postará o lesklý a hladký účes bez zacuchání. K dispozici budou 2 nastavení teploty na tvarování účesu v závislosti na typu vlasů. Můžete si konkrétní navolit teploty 160°C a 190°C. Ochranná keramická vrstva se zapuštěným keratinem Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

Elektrochram píše:

Ohřívaný stylingový kartáč Průměr válce 45 mm Typ ohřívače PTC Délka kabelu 1,8 m Napětí univerzální Otočný kabel Zasouvací hroty pro bezpečné uvolnění vlasů Ionizační péče pro lesklé vlasy bez krepatění Ochranný keramický povrch napuštěný keratinem 2 nastavení teplot pro styling podle typu vašich vlasů

Electro World s.r.o. píše:

Ohřívaný stylingový kartáč KeraShine Vám vykouzlí dokonale vypadající vlny. Konstatování, že vlasy jsou korunou krásy bude v tomto případě platit 100%. PHILIPS HP8632 / 00 vám tedy umožní vytvoření jemných vln, ale zároveň se stará i o jejich kvalitu. Válec s průměrem 45 milimetrů a keratinovým povrchem zaručuje dlouhotrvající výsledek.

Svět kadeřnictví.cz píše:

Kulma na vlasy se zásuvnými hroty a keramickým povrchem Vám umožňuje snadné vytvoření jemných vln. Zásuvné hroty slouží pro bezpečné uvolnění vlasů. Ochranný keramický povrch napuštěný keratinem pro lepší péči o vaše vlasy. Ionizační funkce pro lesklé vlasy bez nežádoucího krepatění. Dvě nastavitelné teploty 160 °C a 190 °C.

Ionizační funkce - dodává vlasům odpovídající vlhkost a navrací jim pružnost. Zabraňuje rozevlátí a elektrizování vlasů. Vlasy získávají přirozený lesk.

Barva: černá/zlatá

Vlastnosti:
- klasická kulma
- se zásuvnými hroty
- jemné lokny
- keramický povrch
- ionizační funkce
- 2 nastavitelné teploty (1

Parametry Philips HP8632/00

Výrobce Philips
Počet stupňů teploty Udává v kolika možných stupních je u přístroje možno regulovat jeho teplotu. 2

Podobné produkty

Podobné fráze: