Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Kulmy  >  BaByliss Pro BAB2665E

BaByliss Pro BAB2665E

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 389 Kč
Porovnat 14 obchodů
Revoluční technická novinka. Nekonečné tvůrčí možnosti prakticky bez námahy sama vytvoří perfektní lokny, vlny i kudrliny. Revoluční novinka - profesionální loknovací kulma BaByliss Pro Miracurl BAB2665E sama takřka kouzelně vytvoří dokonalé lokny vlny i vlnky perfektního tvaru! Výhody automaticé loknovačky Keramická vnitřní smyčka přístroje umožňuje tvorbu hladkých a perfektních loken. ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BaByliss Pro BAB2665E

Popis BaByliss Pro BAB2665E

TimKutil píše:

Revoluční technická novinka. Nekonečné tvůrčí možnosti prakticky bez námahy sama vytvoří perfektní lokny, vlny i kudrliny. Revoluční novinka - profesionální loknovací kulma BaByliss Pro Miracurl BAB2665E sama takřka kouzelně vytvoří dokonalé lokny vlny i vlnky perfektního tvaru!
Výhody automaticé loknovačky
Keramická vnitřní smyčka přístroje umožňuje tvorbu hladkých a perfektních loken.
Výkoná topná spirála zajišťuje ultra rychlý ohřev a stabilitu teploty pri práci což zaručuje optimální a dlouhodobé výsledky.
Tvorba loken a vln bez námahy, přesně a opravdu extra rychle.
Vhodné pro všechny typy vlasů.
Nová technologie MaxLifePRO
Tato technologie motoru dodává lehkost přístroji, který při tvorbě loken méně vybruje, je klidnější a vydrží extrémě dlouho - až 10 000 hodin práce.
3 úrovně nastavení délky pípnutí pro výrobu různých typů loken, kudrlinek a vln
3 stupně regulace teploty 190 - 210 - 230°C
3 stupně směru tvorby smyček:
Vlevo
Vpravo
Auto - perfektní automatické střídání směru pro automatickou změnu po každém natočení
Kontrolka provozu a nahřátí
Režim spánku po 20minutách
Automatické vypnutí po 60minutách
Vypínač On/Off
Perfektní a dlouhotrvající výsledek natočení
Extrémní úspora času
Ergonomická rukojeť
Pěkný černý design
Snadné použití

Pro-vlasy píše:

Speciální kulma Babyliss Pro The Perfect Curl Machine Mira Curl Vám ušetří energii, čas a vytvoří perfektní a dlouhotrvající lokny. Ideální pro středně dlouhé a dlouhé vlasy. Pramen vlasů je automaticky vtažen do keramické komory, která se zahřívá ze všech směrů a loknu vytvoří během pár vteřin. O jejímž dostačujícím zahřátí budete upozorněni pípnutím, poté uvolníte loknu z kulmy a můžete pokračovat další. Kulma se může pochlubit i nastavením 3 směrů tvoření loken. Nastavení vpravo a vlevo zajistí, že budou lokny na obou stranách hlavy v požadovaném směru. Automatické nastavení bude střídat směr lokny pro přirozenější vzhled. Je vhodná pro všechny typy vlasů. Vytvořit kadeře nebylo nikdy snadnější a rychlejší.TECHNOLOGIE:MaxLife PRO - uvnitř každého klasického motoru jsou uhlíky, které způsobují tření a během používání se časem opotřebují. Jakmile tyto uhlíky se opotřebují, dojde k selhání motoru. U MaxLifePRO motoru byly tyto uhlíky nahrazeny čtyřmi výkonnými magnety ze vzácných zemin, což umožnilo dosáhnout, že motor je lehčí, má nižší vibrace a neporovnatelně delší životnost. Standardní životnost motorů je 700 hodin, a dokonce i ty nejlepší motory v současné době na trhu mají životnost 2000 hodin. MaxLifePRO motor vydrží až 10000 hodin!Keramická technologie - uvnitř The Perfect Curling Machine® je keramická navíjecí komora pro hladké tvoření vln.VLASTNOSTI:- vysoká efektivita The Perfect Curling Machine® výrazně snižuje čas pro vytváření dokonalých kadeří a tím umožňuje dosáhnout větší množství účesů v rekordním čase- výkonný vyhřívací systém s rychlým nahřátím během několik vteřin a stálou teplotou během používání zaručuje dosažení optimálních a dlouho trvajících výsledků- automatické vypnutí po 60 minutách- šetrné k životnímu prostředí, výkonnost snižuje čas používání a tím šetří elektrickou energii- po 20 minutách nečinnosti se přepne do režimu spánku- rychlá obnova teploty zajistí tepelnou stabilitu během používání- nastavení 3 směrů tvorby loken - k obličej...

Vivantis.cz píše:

Profesionální loknovací kulma Miracurl® BAB2665E je revoluční technická novinka, která nabízí nekonečné tvůrčí možnosti. Prakticky bez námahy sama vytvoří dokonalé lokny, vlny i kudrliny perfektního tvaru!

Stylka.cz píše:

Profesionální loknovací kulma BaByliss PRO Miracurl® BAB2665E vytvoří takřka sama dokonalé lokny a vlnky.
Technologie motoru MaxLifePro dodává lehkost přístroji, který při provozu méně vibruje a vydrží až 10 000 hodin práce.
Keramický povrch loknovačky umožňuje tvorbu hladkých a perfektních vln. Topná spirála zajišťuje rychlý ohřev a stablitu teploty.
Má tři stupně regulace teploty (190 - 210 - 230 °C) přesně podle typu Vašich vlasů, tři stupně směru tvorby vln (vlevo, vpravo a auto - automatické střídání směru po každém natočení a tři úrovně nastavení doby s pípnutím pro vytváření různých typů loken, kudrlinek a vln.
Černý design a ergonomická rukojeť Vás jistě potěší.
Objednávejte pod kat. číslem BAB2665E

Svět kadeřnictví.cz píše:

Speciální zbrusu nová kulma Babyliss Pro The Perfect Curling Machine 2665E, která Vám ušetří energii, čas a vytvoří perfektní a dlouhotrvající lokny. Ideální pro středně dlouhé a dlouhé vlasy. Pramen vlasů je automaticky vtažen do keramické komory, která se zahřívá ze všech směrů a loknu vytvoří během pár vteřin. O jejímž dostačujícím zahřátí budete upozorněni pípnutím, poté uvolníte loknu z kulmy a můžete pokračovat další. Kulma se může pochlubit i nastavením 3 směrů tvoření loken. Nastavení vpravo a vlevo zajistí, že budou lokny na obou stranách hlavy v požadovaném směru. Automatické nastavení bude střídat směr lokny pro

Parametry BaByliss Pro BAB2665E

Výrobce Babyliss

Podobné produkty

Podobné fráze: