Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Kulmy  >  BaByliss PRO BAB2280TTE

BaByliss PRO BAB2280TTE

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 019 Kč
Porovnat 8 obchodů
Nahrievaný valček s nenahrievanou špičkou Rychlé nahriatie Spínač zap./vyp – 2 kontrolky blikajú, pokiaľ nie je dosiahnutá nastavená teplota Postupná regulácia teploty – 25 stupňov nastavenia teplôt (110 až 200 °C) Automatické vypnutie po 72 min Rukoveť potiahnutá na dotyk príjemnou gumou 2,70m profesionálna šnúra s otočnou koncovkou Vrátane teplovzdušnej podložky k ochrane povrchu alebo uloženiu...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BaByliss PRO BAB2280TTE

Popis BaByliss PRO BAB2280TTE

Stylka.cz píše:

S profesionální kónickou kulmou na vlasy BaByliss PRO BAB2280TTE vytvoříte rozličné vlnky a střední vlny.
Titan-turmalínový povrch zaručuje vysokou odolnost a rovnoměrné rozprostření teploty. Kónický tvar kulmy umožňuje tvořit různě velké vlny.
Kulma má lineární regulaci nastavení teploty, vybrat si můžete v rozmezí teplot od 110 - 190 °C, kdy nižší teploty jsou vhodné pro jemné nebo narušené vlasy a vyšší teploty jsou ideální pro kudrnaté, husté vlasy.
Konstrukce kulmy zabraňuje styk podložky s horkými částmi kulmy a má rukojeť s gumovou povrchovou úpravou pro snadné používání.
Kulma má studený konec pro snadnou manipulaci, funkci automatického vypnutí po 72 minutách,
Součástí balení je ochranná rukavice na dva prsty.
Objednávejte pod kat. číslem BAB2280TTE

Svět kadeřnictví.cz píše:

Profesionální kónická kulma na vlasy BAB2280TTE, se kterou vytvoříte krásné spirálovité lokny o velikosti 25 mm zužující se na 13 mm. S touto kulmou dokážete vytvořit vlny podle svých představ.

Rozměr: 25–13 mm

Technologie:
Tourmaline titanium technology - přírodní kámen, který při zahřátí uvolňuje přirozené záporné ionty, které eliminují statickou elektřinu, vlasy zanechávají zdravé, hladké a lesklé. Keramika zaručuje rovnoměrné rozložení tepla po celé délce.

Vlastnosti:
- rychle zahřátí do 20 sekund
- 25 nastavení teploty
- on/off tlačítko
- indikační světlo pří dosažení teploty
- automatické vypína

Parametry BaByliss PRO BAB2280TTE

Výrobce Babyliss
Příkon Označuje maximální příkon spotřebiče z elektrické sítě (udává se ve wattech).Příkon je násobkem napětí spotřebiče (zpravidla 230V) a jeho proudovým odběrem v ampérech (A). 65W

Podobné produkty

Podobné fráze: