Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Kulmy  >  BaByliss Pro BAB2273TTE

BaByliss Pro BAB2273TTE

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 094 Kč
Porovnat 6 obchodů
Digitální profesionální kulma na vlasy s povrchovou technologií Titanium - Tourmaline 25mm• 15 nastavení teploty od 130 do 200°• bezpečnostní zakončení studená špička• kabel 2,70 metru• vypínač zapnuto/vypnuto• automatické vypnutí po 60 minutách• příkon 45 W

Doporučujeme

Všechny nabídky pro BaByliss Pro BAB2273TTE

Popis BaByliss Pro BAB2273TTE

Stylka.cz píše:

Elegantní, ergonomická, digitální kulma na vlasy BaByliss PRO BAB2272TTE zaručuje snadné použití a bezpečnost. Díky svému průměru 25 mm je ideální pro středně velké lokny.
Materiál kulmy zaručuje vysokou odolnost a rovnoměrné rozprostření teploty. Vybrat si můžete z 15 nastavení teploty v rozmezí od 100 °C do 200 °C, přičemž nižší teploty jsou vhodné pro narušené, jemné nebo barvené vlasy a vyšší teploty jsou ideální pro husté, kudrnaté nebo krepové vlasy.
Funkce automatického vypnutí zajistí vypnutí kulmy po 60 minutách bez předešlé aktivity. Integrovaný kovový stojan zabraňuje kontaktu teplé části s podložkou. Praktický klip slouží k přidržení pramene vlasů.
Objednávejte pod kat. číslem BAB2273TTE

Svět kadeřnictví.cz píše:

Profesionální digitální kulma pro vytvoření krásných lesklých loken. Topné těleso turmalín-titanium při zahřátí uvolňuje přirozené záporné ionty, které eliminují statickou elektřinu, vlasy zanechávají zdravé, hladké a lesklé. Vhodná pro všechny typy vlasů. Ideální pro středně velké lokny a vlny.
Průměr: 25 mm
Technologie:
Tourmaline titanium technology - přírodní kámen, který při zahřátí uvolňuje přirozené záporné ionty, které eliminují statickou elektřinu, vlasy zanechávají zdravé, hladké a lesklé. Keramika zaručuje rovnoměrné rozložení tepla po celé délce.

Vlastnosti:- široké možnosti nastavení teploty:
- 1 až 4 - 100 až 130 °C - nar

Parametry BaByliss Pro BAB2273TTE

Výrobce Babyliss
Studený vzduch Ano
Příkon Označuje maximální příkon spotřebiče z elektrické sítě (udává se ve wattech).Příkon je násobkem napětí spotřebiče (zpravidla 230V) a jeho proudovým odběrem v ampérech (A). 45W
Počet stupňů teploty Udává v kolika možných stupních je u přístroje možno regulovat jeho teplotu. 15

Podobné produkty

Podobné fráze: