Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Kuchyňské spotřebiče  >  Kuchyňské roboty  >  KENWOOD KM 287

KENWOOD KM 287

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 6 499 Kč
Porovnat 6 obchodů
Popis produktu * Kuchyňský robot * Výkon 900 W * Planetární systém míchání * Provedení výrobku: stříbrná barva * Ovládání: mechanické-knoflíkové * Plynule nastavitelná rychlost * Stabilní gumové nožičky * Příslušenství: - Nerezová mísa o objemu 4,3 l - 3 metly - Skleněný mixér o objemu 1,2 l - Foodprocessor se sekacími noži a třemi krouhacími disky - Lis na citrusy - Mlýnek na maso - Odstředivý o...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro KENWOOD KM 287

Popis KENWOOD KM 287

Electro World s.r.o. píše:

Kuchyňský robot Kenwood KM 287 řady Prospero v bohaté výbavě se skleněným mixérem a skleněným multi mlýnkem, mlýnek na maso, citrusovač, Food Processor a odšťavňovač zastane všechny obvyklé i neobvyklé ukoly ve vaší kuchyni. Dále disponuje bezpečnostím systémem „Safe Use“, který zajistí vypnutí robota při vyklopení míchacího ramene.

KASA.cz píše:

Kuchyňský robot Prospero KM287
Kompaktní kuchyňský robot Kenwood KM287 je navržený tak, aby zastal všechny obvyklé úkoly ve Vaší kuchyni.
Jednoduchost
Pokud máte málo prostoru v kuchyni, nebo začínáte dělat první krůčky v oblasti vaření a hledáte jednoduchý robot, který má mnoho funkcí, potom Prospero je pro Vás tím pravým kuchyňským pomocníkem.
Prospero od Kenwoodu je kompaktní kuchyňský robot ideální pro každodenní rodinné vaření.
Kvalita
Tento zbrusu nový kuchyňský robot je vyrobený z vysoce kvalitních a odolných materiálů. Má robustní nerezovou mísu, stabilní gumové nožičky a příslušenství z odolného skla a tvrzeného plastu.
Velký skleněný mixér je vhodný na drcení ledu i mixování koktejlů a polévek. Je odolný, má odnímatelné nože a lze ho mýt v myčce na nádobí.
Ve výbavě má také food processor s nerezovými noži a třemi krouhacími disky, mlýnek na maso, odstředivý odšťavňovač, lis na citrusy a skleněný multi mlýnek vhodný na bylinky, koření či kávu.
Můžete se spolehnout, že odvede vynikající práci - perfektně mixuje, hnětá, šlehá a zpracovává ingredience, které potřebujete k vytvoření Vašich oblíbených jídel.
Planetární systém míchání
Výkon 900 W
Nerezová mísa o objemu 4,3 l
* 3 metly : hnětací hák, metla ve tvaru K, balónová metla
Plynule nastavitelná rychlost
Stabilní gumové nožičky
Ve výbavě skleněný mixér o objemu 1,2 l
Foodprocessor se sekacími noži a třemi krouhacími disky
Lis na citrusy
Mlýnek na maso
Odstředivý odšťavňovač
Skleněný multi mlýnek

EuroKing píše:

Funkce a příslušenství robota: krouhání; lis na citrusy; masomlýnek; mixér; sekání
Planetární systém míchání: ANO
Objem hlavní nádoby (l): 4.3
Ovládání: mechanické-knoflíkové
Plynulá regulace rychlosti: ANO
Příkon motoru (W): 900
Provedení výrobku: stříbrná barva
* Kuchyňský robot Prospero
* Planetární systém míchání
* Výkon 900 W
* Nerezová mísa o objemu 4,3 l
* 3 metly
* Plynule nastavitelná rychlost
* Stabilní gumové nožičky
* Ve výbavě skleněný mixér o objemu 1,2 l
* Foodprocessor se sekacími noži a třemi krouhacími disky
* Lis na citrusy
* Mlýnek na maso
* Odstředivý odšťavňovač
* Skleněný multi mlýnek
Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 4.500
Výška (cm): 29.20
Šířka (cm): 24.30
Hloubka (cm): 31.00
Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 12.400
Výška (cm): 39.00
Šířka (cm): 42.50
Hloubka (cm): 69.00

eoshop.cz píše:

Kenwood KM 287 Popis produktu Prospero od Kenwoodu je kompaktní kuchyňský robot ideální pro každodenní rodinné vaření. Je vyrobený z vysoce kvalitních a odolných materiálů. Má robustní nerezovou mísu, stabilní gumové nožičky a příslušenství z odolného skla a tvrzeného plastu. Kuchyňský robot se třemi disky Výkon: 900 W Variabilní nastavení rychlosti je velmi pohodlné a oceníte ho při všestranném používání robotu Prospero Planetární systém míchání Ovládání: mechanické-knoflíkové Plynule nastavitelná rychlost Stabilní gumové nožičky 3 výstupy rychlosti pro připojení příslušenství jsou kompletně zajištěné pro větší bezpečnost při používání Stabilní na každém pracovním povrchu Provedení výrobku: stříbrná barva Příslušenství: Velká nerezová pracovní mísa o objemu 4,3 l 3 míchací nástroje s planetárním mícháním Skleněný mixér o objemu 1,2 l Foodprocessor se sekacími noži a třemi krouhacími disky Lis na citrusy Mlýnek na maso Odstředivý odšťavňovač Skleněný multi mlýnek Hmotnost: 4,5 kg Rozměry výrobku ( v x š x h): 29,2 x 24,3 x 31,3 cm

Parametry KENWOOD KM 287

Výrobce Kenwood
Objem nádoby 4.3l
Příkon Označuje maximální příkon spotřebiče z elektrické sítě (udává se ve wattech).Příkon je násobkem napětí spotřebiče (zpravidla 230V) a jeho proudovým odběrem v ampérech (A). 900W
Výkon 900W
Mixér Ano
Krájení/Strouhání Ano
Provedení výrobku nerez
Mlýnek na maso Ano
Odšťavňovač Ano
Lis na citrusy Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: