Kde jsem: Katalog > Kenwood Cooking Chef KM096 stříbrný + Doprava zdarma

Kenwood Cooking Chef KM096 stříbrný + Doprava zdarma

Obrázek není k dispozici
Koupit za 23 990 Kč
Dostupnost: Skladem
23 990 Kč
Kuchyňský robot Kenwood Cooking Chef KM096 KM096 je novou generací robotu Cooking Chef. Přináší nový revoluční rozměr do kuchařského umění díky zabudované funkci indukčního vaření spolu s ostatními standardními funkcemi našich kuchyňských robotů, což z něj z něj činí první kuchyňský robot se systémem totálního mixování, který Vám dokonce i uvaří. Robot Cooking Chef KM096 má nyní ve výbavě nový Bl...

Doporučujeme

Popis Kenwood Cooking Chef KM096 stříbrný + Doprava zdarma

Kuchyňský robot Kenwood Cooking Chef KM096
KM096 je novou generací robotu Cooking Chef. Přináší nový revoluční rozměr do kuchařského umění díky zabudované funkci indukčního vaření spolu s ostatními standardními funkcemi našich kuchyňských robotů, což z něj z něj činí první kuchyňský robot se systémem totálního mixování, který Vám dokonce i uvaří. Robot Cooking Chef KM096 má nyní ve výbavě nový Blend-X mixér!
Inovace
Kenwood Cooking Chef KM096 je skutečně inovativní přístroj, který Vám umožní mixovat, míchat a vařit současně přímo v odolné nerezové míse. Pracovní mísa má pohodlná držadla po obou stranách, která zůstávají i při vaření chladná na dotek. Jakmile dovaříte, stačí robot vypnout, vyjmout mísu a servírovat.
Výkonnost
Budete ohromeni, čeho všeho dosáhnete s výkonným 1500W motorem, unikátní funkcí indukčního vaření o výkonu 1100 W, systémem 3 rychlostí určených pro míchání spolu s širokou řadou příslušenství.
Od přípravy italských rizot, přes české guláše, až k dezertům z odpalovaného těsta, to vše má Kenwood Cooking Chef pevně pod kontrolou.
Klíčové funkce a vlastnosti:
kovové tělo, kovové převody a výkonný 1500W motor vyrobený ve Velké Británii
1100W systém indukčního vaření přímo v míse
přesné nastavení teploty od 20°C do 140°C
displej obsahující 3 hodinový časovač (přičítá čí odečítá čas) a nastavení teplot
4 nerezové míchací metly pro specifické potřeby (K metla na lehká těsta, balónová šlehací metla, hák na tuhá těsta a unikátní vařicí metla)
extra velká nerezová mísa s držadly o objemu 6,7 l
flexibilní metla perfektní na krémy, odolná vysokým teplotám
nový skleněný mixér Blend-X, ThermoResist sklo s patentovanou technologií víceúrovňových nožů MultiZone, odolný teplotním šokům, vhodný na mixování horkých polévek přímo z hrnce či drcení ledu, objem 1,6 l, ve výbavě má míchací tyčinku na husté koktejly, smoothie či sorbety
food processor se 6 strouhacími ...

Podobné fráze: