Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Nábytek a doplňky  >  Bytové doplňky  >  Kuchyňské potřeby  >  Kuchyňské nástroje  >  KitchenAid Šlehací metla

KitchenAid Šlehací metla

Načítám galerii...
Předchozí
Další
KitchenAid šlehací metla má masivní rukojeť v kombinaci s flexibilními hustě umístěnými dráty zaručuje dobré výsledky při šlehání směsí husté nebo polotekuté konzistence. Vhodná při přípravě smetany ke šlehání a bílků. Údržba Lze mýt v myčce na nádobí Materiál Nerez ocel 18/8

Doporučujeme

Doprava: 99 Kč
= 989 Kč
Skladem
Do obchodu

Všechny nabídky pro KitchenAid Šlehací metla

Popis KitchenAid Šlehací metla

KitchenStyle píše:

KitchenAid šlehací metla má masivní rukojeť v kombinaci s flexibilními hustě umístěnými dráty zaručuje dobré výsledky při šlehání směsí husté nebo polotekuté konzistence. Vhodná při přípravě smetany ke šlehání a bílků.
Záruka
Na toto příslušenství se vztahuje 2 roky záruky
Údržba
Lze mýt v myčce na nádobí
Materiál
Nerez ocel 18/8

VseNaVareni.cz píše:

KicthenAid Euroline šlehací metla v královské červené je užitečným kuchyňským vybavením, které ocení nejen kuchaři v profesionálních provozovnách, ale také jejich amatérští kolegové v kuchyních u sebe doma.

KULINA píše:

Šlehací metla KitchenAid ;z odolné nerezové oceli je určena ;pro kuchyňské roboty se zvedací mísou: 5KSM7580X Kuchyňský robot Artisan s ;mísou 6,9 ;l 5KSM7591X Kuchyňský robot Heavy Duty s ;mísou 6,9 ;l 5KSM7990X Kuchyňský robot Professional s ;mísou 6,9 ;l ; Šlehací metlu tvoří 11 drátů tvarovaných do elipsy. Důmyslný tvar umožňuje pokrytí co největšího prostoru v míse, šlehá rychle a snadno. Vhodná pro ;šlehání velkých i malých objemů. Lze ji mýt v myčce nádobí.

Levne-gastro.cz píše:

Určeno pro roboty Artisan KSM7580, Heavy Duty KSM7591 i Profi KSM7990. Určené pro šlehání vajec, krémů, polev… Materiál: nerezavějící ocel a litý hliník Nevhodné mýt v myčce nádobí.

Parametry KitchenAid Šlehací metla

Výrobce KitchenAid

Podobné produkty

Podobné fráze: