Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Kuchyňské spotřebiče  >  Kuchyňské grily  >  Russell Hobbs Legacy Floral

Russell Hobbs Legacy Floral

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 050 Kč
Porovnat 11 obchodů
Popis produktu: Výkon: 1600 W Produkt vyniká svým jednoduchým designem ozvláštněným pouze o květinovou grafiku na své vrchní straně. Díky dostatečnému pečícímu prostoru a výkonu až 1600 W můžete připravovat až pět porcí pochutiny naráz. Díky nepřilnavému povrchu se nebudete muset starat o úklid pracovních ploch. Pečící strany stačí pouze setřít pomocí ubrousku a užívat si jídla. Zařízení je ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Russell Hobbs Legacy Floral

Popis Russell Hobbs Legacy Floral

SOFTCOM.cz píše:

Russell Hobbs 21973-56 topinkovač
Nechte se pohltit květinovými ornamenty na topinkovači Legacy Floral. Jeho design inspirovaný samotnou přírodou je tvořen okouzlujícími a rozmanitými vzory na základu bílém jako čirý ledovec. Obdivujte dekorativní květiny, které obklopují rohy topinkovače pokaždé, kdy si budete vychutnávat perfektně opečený toust. Nahraďte smutné, zvadlé květiny na vaší kuchyňské lince a místo toho je nahraďte stylovým pomocníkem, který nejenže vaši kuchyň ozdobí, ale také vám umožní si vychutnat vynikající tousty.
Topinkovač Legacy Floral má více benefitů než jen krásný design. V situaci, kdy potřebujete partnerovi udělat rychlou snídani před prací nebo vašim malým miláčkům extra svačinu navíc, aby jim nekručelo v bříšku, technologie rychlého opečení* znamená, že můžete trávit méně času u topinkovače a více času s vašimi blízkými.
Technologie rychlého opečení
Až o 55 % rychlejší opékání*
Nastavitelný stupeň opečení
Mřížka na rozpékání pečiva
Extra široké přihrádky

ElektroCR píše:

* černý topinkovač s květinovými vzory
* technologie rychlého opékání
* až o 55 % rychlejší opékání
* regulace opečení
* mřížka pro ohřívání pečiva
* extra široké přihrádky
* centrování pečiva
* funkce rozmrazování, stop a znovu zahřátí
* odnímatelný tác na drobky
* prostor pro skladování kabelu
* neklouzavé nožky

Stylka.cz píše:

Elegantní topinkovač Russell Hobbs Legacy Floral 21971-56 Vás zaujme svým designem temně černé barvy s bílými květinami.
Díky moderní zahřívací technologii Vám připraví topinku rychleji a tím výrazně ušetří Váš čas.
Lze si nastavit stupeň opečení přesně podle Vaší chutě. Využít můžete také funkci rozmrazování, funkci Stop.
Díky širším přihrádkám je vhodný pro ty, kteří mají rádi silnější plátky chleba.
Objednávejte pod kat. číslem 21971-56

muj-RussellHobbs.cz píše:

Varná konvice Russell Hobbs Legacy Floral 21963-70
Tato černobílá varná konvice Legacy Floral Russell Hobbs 21963-70 kombinuje moderní design s tradičním stylem. Bílá konvice s elegantním černým květinovým vzorem zajisté prozáří Vaši kuchyň. Konvice Legacy Floral přináší kombinaci moderního a klasického stylu. Tento unikátní design překonává kyvadlový efekt spojený s tradičním vzhledem varné konvice. Novinka pro podzim 2017 na muj-russellhobbs.cz
Zóna rychlého vaření
Uvaří šálek vody do 55 sekund. Označení 1, 2 nebo 3 šálky Vám pomůže k uvaření množství vody, které potřebujete. Ideální pokud potřebujete uvařit rychle vodu na nebo máte chuť pouze na jeden horký nápoj.
Zdokonalená nálevka Floral
Díky speciálnímu 60. výročí uvádíme zdokonalenou nálevku a rukojeť, která umožňují snadné přenášení a plnění konvice tekoucí vodou. Moderní nálevka zajišťuje bezpečné nalití obsahu konvice bez sebemenšího kapání.
Specifikace rychlovarné konvice

Stylově bílá konvice s květinovými vzory a reliéfním logem Russell Hobbs

Jednoduché nalévání

Rukojeť pro snadné uchopení

Zóna rychlého varu s označením 1, 2 a 3 šálků

1 šálek uvaří za 55 sekund

Ušetří až 66 % energie

Zdokonalená nálevka

Indikátor zapnutí

Objem 1.7L

360° základna s prostorem pro skladování kabelu

Skryté topné tělísko

Odnímatelný a omyvatelný filtr

Indikátor množství vody

Automatické vypnutí

2400 W
Objednávejte pod kat. číslem 21963-70

Electro World s.r.o. píše:

Ugrilujte si jídlo jednoduše a rychle za pomoci grilu RUSSELL HOBBS 19925-56 LEGACY FLORAL. Je skvělým zařízením na přípravu chutných opečených sýrových sendvičů, hamburgerů, čerstvého masa, ryb a dalších dobrot. Díky nepřilnavému povrchu se nebudete muset starat o údržbu pracovních ploch. Zařízení je osazeno integrovanou miskou, která sbírá všechen tuk vytékající z potravin. Díky tomu budete mít zdravá jídla bez tuku, který bude uzavřen v nádobě na jednom místě.

Alza.cz píše:

Topinkovač technologie rychlého opečení, až o 55% rychlejší opékání, nastavitelný stupeň opečení, mřížka na rozpékání pečiva, extra široké přihrádky, centrování pečiva, funkce znovuzahřátí, rozmrazování a tlačítko STOP, vyjímatelný tácek na drobky, prostor pro skladování kabelu, 1300W
 Designový topinkovač Russell Hobbs 21973-56 v bílé barvě s nerezovými prvky bude ozdobou každé kuchyně. Je vybaven extra širokými přihrádkami pro opečení tlustších krajíců chleba nebo bagety. Topinkovač 21973-56 je také vylepšen o řadu skvělých funkcí včetně rozmrazování pečiva. Můžete tak opékat plátky přímo z mrazáku, což vám ušetří čas namísto rozmrazování. Určitě oceníte technologii rychlého opečení, která zkrátí dobu čekání na hotovou topinku, centrování plátků chleba a vysoké nadzdvižení pečiva. Samozřejmostí je i vyjímatelný šuplík na drobky a mřížka na opékání pečiva. Dopřejte si perfektně opečené topinky nebo toasty s tímto skvělým topinkovačem Russell...

MADER computer píše:

* bílá konvice s černým květinovým vzorem
* 2400W
* objem 1.7L
* ušetří až 66 % energie
* 1 šálek uvaří za 55 sekund
* zóna rychlého varu s označením 1, 2 a 3 šálků
* zdokonalená nálevka
* indikátor zapnutí
* 360o základna
* skryté topné tělísko
* prostor pro skladování kabelu
* odnímatelné víko
* odnímatelný a omyvatelný filtr
* indikátor množství vody
* 2400 W

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Russell Hobbs Legacy Floral topinkovač 21973-56 od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. DSI-21973-56 - - Bílý topinkovač s černým květinovým vzorem- Technologie rychlého opečení*- Až o 55 % rychlejší opékání*- Nastavitelný stupeň opečení- Mřížka na rozpékání pečiva- Extra široké přihrádky- Centrování pečiva- Funkce znovuzahřátí, rozmrazení a přerušení- Vyjímatelný tácek na drobky- Prostor pro skladování kabelu- Neklouzavé nožičky- 1 300 W *...

KASA.cz píše:

Topinkovač LEGACY FLORAL
Nechte se pohltit květinovými ornamenty na topinkovači Legacy Floral. Jeho design inspirovaný samotnou přírodou je tvořen okouzlujícími a rozmanitými vzory na základu bílém jako čirý ledovec. Obdivujte dekorativní květiny, které obklopují rohy topinkovače pokaždé, kdy si budete vychutnávat perfektně opečený toust. Nahraďte smutné, zvadlé květiny na vaší kuchyňské lince a místo toho je nahraďte stylovým pomocníkem, který nejenže vaši kuchyň ozdobí, ale také vám umožní si vychutnat vynikající tousty.
Topinkovač Legacy Floral má více benefitů než jen krásný design. V situaci, kdy potřebujete partnerovi udělat rychlou snídani před prací nebo vašim malým miláčkům extra svačinu navíc, aby jim nekručelo v bříšku, technologie rychlého opečení* znamená, že můžete trávit méně času u topinkovače a více času s vašimi blízkými. (*vs. topinkovač Russell Hobbs 18260-56)
Extra široké přihrádky
Ať už preferujete plátek již nakrájeného chleba nebo nadýchaný krajíc právě dopečeného chleba, extra široké přihrádky zvládnou obojí.
Nastavitelný stupeň opečení
Každý z nás má odlišné chutě. Někdo má rád tousty opečené dokřupava, zatímco někdo nedá dopustit pouze na lehce opečený toust. Díky nastavitelnému stupni opečení máte dokonalou kontrolu nad tím, jak opečený váš toust bude.
Technologie rychlého opečení
Až o 55 % rychlejší opékání
Nastavitelný stupeň opečení
Mřížka na rozpékání pečiva
Extra široké přihrádky
Centrování pečiva
Funkce znovuzahřátí, rozmrazování a tlačítko STOP
Vyjímatelný tácek na drobky
Prostor pro skladování kabelu
Neklouzavé nožičky
1 300 W

Parametry Russell Hobbs Legacy Floral

Výrobce Russell Hobbs

Podobné produkty

Podobné fráze: