Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Kuchyňské spotřebiče  >  Kuchyňské grily  >  Russell Hobbs Legacy Floral

Russell Hobbs Legacy Floral

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 011 Kč
Porovnat 9 obchodů
Popis produktu: Výkon: 1600 W Produkt vyniká svým jednoduchým designem ozvláštněným pouze o květinovou grafiku na své vrchní straně. Díky dostatečnému pečícímu prostoru a výkonu až 1600 W můžete připravovat až pět porcí pochutiny naráz. Díky nepřilnavému povrchu se nebudete muset starat o úklid pracovních ploch. Pečící strany stačí pouze setřít pomocí ubrousku a užívat si jídla. Zařízení je ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Russell Hobbs Legacy Floral

Popis Russell Hobbs Legacy Floral

SOFTCOM.cz píše:

Russell Hobbs 21973-56 topinkovač
Nechte se pohltit květinovými ornamenty na topinkovači Legacy Floral. Jeho design inspirovaný samotnou přírodou je tvořen okouzlujícími a rozmanitými vzory na základu bílém jako čirý ledovec. Obdivujte dekorativní květiny, které obklopují rohy topinkovače pokaždé, kdy si budete vychutnávat perfektně opečený toust. Nahraďte smutné, zvadlé květiny na vaší kuchyňské lince a místo toho je nahraďte stylovým pomocníkem, který nejenže vaši kuchyň ozdobí, ale také vám umožní si vychutnat vynikající tousty.
Topinkovač Legacy Floral má více benefitů než jen krásný design. V situaci, kdy potřebujete partnerovi udělat rychlou snídani před prací nebo vašim malým miláčkům extra svačinu navíc, aby jim nekručelo v bříšku, technologie rychlého opečení* znamená, že můžete trávit méně času u topinkovače a více času s vašimi blízkými.
Technologie rychlého opečení
Až o 55 % rychlejší opékání*
Nastavitelný stupeň opečení
Mřížka na rozpékání pečiva
Extra široké přihrádky

ElektroCR píše:

* černý topinkovač s květinovými vzory
* technologie rychlého opékání
* až o 55 % rychlejší opékání
* regulace opečení
* mřížka pro ohřívání pečiva
* extra široké přihrádky
* centrování pečiva
* funkce rozmrazování, stop a znovu zahřátí
* odnímatelný tác na drobky
* prostor pro skladování kabelu
* neklouzavé nožky

muj-RussellHobbs.cz píše:

Varná konvice Russell Hobbs Legacy Floral 21963-70
Tato černobílá varná konvice Legacy Floral Russell Hobbs 21963-70 kombinuje moderní design s tradičním stylem. Bílá konvice s elegantním černým květinovým vzorem zajisté prozáří Vaši kuchyň. Konvice Legacy Floral přináší kombinaci moderního a klasického stylu. Tento unikátní design překonává kyvadlový efekt spojený s tradičním vzhledem varné konvice. Novinka pro podzim 2017 na muj-russellhobbs.cz
Zóna rychlého vaření
Uvaří šálek vody do 55 sekund. Označení 1, 2 nebo 3 šálky Vám pomůže k uvaření množství vody, které potřebujete. Ideální pokud potřebujete uvařit rychle vodu na nebo máte chuť pouze na jeden horký nápoj.
Zdokonalená nálevka Floral
Díky speciálnímu 60. výročí uvádíme zdokonalenou nálevku a rukojeť, která umožňují snadné přenášení a plnění konvice tekoucí vodou. Moderní nálevka zajišťuje bezpečné nalití obsahu konvice bez sebemenšího kapání.
Specifikace rychlovarné konvice

Stylově bílá konvice s květinovými vzory a reliéfním logem Russell Hobbs

Jednoduché nalévání

Rukojeť pro snadné uchopení

Zóna rychlého varu s označením 1, 2 a 3 šálků

1 šálek uvaří za 55 sekund

Ušetří až 66 % energie

Zdokonalená nálevka

Indikátor zapnutí

Objem 1.7L

360° základna s prostorem pro skladování kabelu

Skryté topné tělísko

Odnímatelný a omyvatelný filtr

Indikátor množství vody

Automatické vypnutí

2400 W
Objednávejte pod kat. číslem 21963-70

TimKutil píše:

* bílá konvice s černým květinovým vzorem
* 2400W
* objem 1.7L
* ušetří až 66 % energie
* 1 šálek uvaří za 55 sekund
* zóna rychlého varu s označením 1, 2 a 3 šálků
* zdokonalená nálevka
* indikátor zapnutí
* 360o základna
* skryté topné tělísko
* prostor pro skladování kabelu
* odnímatelné víko
* odnímatelný a omyvatelný filtr
* indikátor množství vody
* 2400 W

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Russell Hobbs Legacy Floral rychlovarná konvice 21963-70 od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. DSI-21963-70 - -Bílá konvice s černým květinovým vzorem- 1,7l kapacita- Ušetří až 66 % energie*- Uvaří 1 šálek vody za 55 vteřin**- Funkce zón rychlého varu pro 1/2/3 šálky- Zdokonalená nálevka- Kontrolka zapnutí- 360° kruhová základna- Skryté topné tělísko- Prostor pro skladování kabelu- Odnímatelné víko- Odnímatelný a omyvatelný filtr- Ukazatel...

Electro World s.r.o. píše:

Rychlovarná konvice Russell Hobbs 21963-70 / RH Legacy Floral v nerezovo-bílém provedení. Konvice disponuje kruhovou základnou, automatickým vypnutím, kontrolkou provozu, skrytou topnou spirálou a filtrem. Objem konvice je 1,8 litru. Příkon je 2400 W. Designová kolekce Legacy Floral.

KASA.cz píše:

Rychlovarná konvice LEGACY FLORAL
Oživte svou kuchyni s naší varnou konvicí Legacy Floral. Její černé květinové vzory tvoří rozmanité ilustrace na základné bílé jako samotný ledovec - to vše přidá vašemu rannímu čaji či kávě květinový nádech, který vás pozvbudí.
Vyjádřete vaši lásku k životnímu prostředí touto konvicí, která nejenže představuje krásu přírody, ale také ji šetří. Její funkce šetření energie umožňuje uvařit jeden šálek vody za méně než minutu, čímž šetří energie stejně jako váš čas.
Ať už jdete pozdě a potřebuje rychlou ranní kávu před školou nebo chcete svou polovičku překvapit snídaní do postele, indikátor množství vody vám umožní uvařit přesně takové množství vody, jaké potřebujete, bez zbytečného plýtvání.
Zdokonalená nálevka
Vyhněte se rozlité vodě díky zdokonalené nálevce a užijte si i 360° základnu, která vám umožňuje schovat kabel dovnitř, takže omezíte nepořádek v kuchyni na minimum.
Jeden šálek uvaří za 55 sekund
Někdy chcete zkrátka jen rychle popadnout čaj nebo kávu a běžet - stačí naplnit konvici množstvím vody pro 1 šálek a ten bude uvařen pouze za 55 sekund*. Což je skvělé, pokud jste pod tlakem a spěcháte, nebo si chcete jen dát pauzu a vychutnat si šálek čaje. (*srovnání varu 1 šálku (235 ml) vs. 1 litru)
Objem 1,7 l
Ušetří až 66 % energie** (**1 šálek se rovná 235 ml vody)
Funkce zón rychlého varu pro 1/2/3 šálky
Kontrolka zapnutí
360° kruhová základna
Prostor pro skladování kabelu
Skryté topné tělísko
Odnímatelné víko
Odnímatelný / omyvatelný filtr
Ukazatel množství vody
2 400 W

Parametry Russell Hobbs Legacy Floral

Výrobce Russell Hobbs

Podobné produkty

Podobné fráze: