Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Naučná literatura  >  Kuchařky  >  Tajemství krve

Tajemství krve

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Podrobnější popis bohužel není k dispozici. Pokud chcete o této knize vědět více, zkuste prosím některý z obchodů, který má knihu v nabídce.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Tajemství krve

Popis Tajemství krve

Velký košík píše:

Tajemství krve Píše se rok 1895. Mladý lékař Jan Janský se touží věnovat chirurgii. Intriky, protekce a existenční nutnost jej donutí přijmout místo na psychiatrické klinice. Upoutá ho možná souvislost duševních nemocí s nahodilostí výsledků při provádění krevních transfúzí. Po nekonečném množství pokusů odhaluje principy srážení krve a existenci čtyř základních krevních skupin, což znamenalo možnost širokého využití a úspěšnost krevní transfúze při léčebných a operativních zásazích. Výsledky přednáší ve Spolku českých lékařů, setkává se však s posměchem a ponížením. Uznání se MUDr. Jan Janský dočkal až po předčasné smrti. Do dnešních dnů zůstal příkladem vědce, který svou houževnatostí a pílí dokázal objevit jedno z tajemství přírody.

Levneucebnice.cz píše:

Tajemství je prozrazeno – roztleskávačka Olivia a upírka Ivy jsou
dvojčata! Teď když Ivy a Olivia řekly svým přátelům, že jsou
dvojčata, musí o tom povědět ještě svým adoptivním rodičům. Jenže
Ivyin táta se s Olivií nechce ani sejít! Když upírští úředníci
zjistí, že Olivia zná pravdu o upírech, požadují, aby absolvovala
trojici testů, které prokáží, jestli si zaslouží jejich tajemství
znát. A jejda! Jedno je jisté – jestli sestry překonají tohle, pak
už překonají všechno!

bux.cz píše:

Nové pohledy na krevní skupiny a druhy, jejich vztahy k naší výživě Navazuje na první díl Tajemství krve; proto v prvé řadě rozšiřuje a doplňuje informace, jež byly uvedeny v předchozí knize. Kromě toho přináší nové poznatky o krevních skupinách a druzích, jejich spojitostech s výživou, o vhodnosti transfuzí a dalších zajímavosti. Dozvíte se v ní o některých méně známých příčinách závislostí, posedlosti a dalších duševních poruch.
Naleznete v ní zároveň i to, jak napomoci k vyléčení těchto nepříznivých stavů. K tomu je mimo dalších opatření nutno odpovídajícím způsobem změnit i složení krve postiženého.

Megaknihy.cz píše:

Kapitán Ian Deveron-Gordon přijíždí na hrad Kilcarron do středního Skotska, aby sepsal dějiny rod Carronů. Nikdo ale netuší, že pravým důvodem příjezdu mladého kapitána je zcela něco jiného. V Kilcarr

Parametry Tajemství krve

Podobné produkty

Podobné fráze: