Kde jsem:     >  Katalog   >  Knihy a filmy   >  Knihy   >  Naučná literatura  >  Kuchařky  >  Drůbež mnoha chutí

Drůbež mnoha chutí

Titul: Drůbež mnoha chutí Autor: neuveden EAN: 9788074060090 ISBN: 978-80-7406-009-0 Nakladatel: Readers Digest Výběr s.r.o. Vazba: Pevná bez přebalu lesklá Rozměry: 230 x 245 mm Počet stran: 160 Jazyk: CZE Drůbež mnoha chutí U každého receptu najdou informace o složení a obsahu živin v jedné porci, o přednostech tohoto pokrmu a jeho možných obměnách i celostránkovou barevnou fotografii hotového ...

Popis Drůbež mnoha chutí

Booktook.cz píše:

Publikace: Drůbež mnoha chutí - Dobře jíst, dobře žít - neuveden. Inspirativní kuchařka z řady Dobře jíst, dobře žít s názvem DRŮBEŽ MNOHA CHUTÍ se vám stane vítaným pomocníkem při přípravě rychlých svačin, salátů, polévek i lahodných hlavních jídel.
Celá rodina ocení plněná kuřecí prsíčka s bazalkou, jako rychlý oběd se bude hodit čínská omeleta a k večeři si můžete dopřát lehký salát z krůtího masa s červeným zelím.
U každého receptu najdete informace o složení a obsahu živin v jedné porci, o přednostech tohoto pokrmu a jeho možných obměnách i celostránkovou barevnou fotografii hotového pokrmu pro inspiraci. Publikace: Drůbež mnoha chutí - Dobře jíst, dobře žít - neuveden.

Martinus.cz píše:

U každého receptu najdou informace o složení a obsahu živin v jedné porci, o přednostech tohoto pokrmu a jeho možných obměnách i celostránkovou barevnou fotografii hotového pokrmu pro inspiraci. Drůbež mnoha chutí - Reader´s Digest Výběr od authora a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz

Parametry Drůbež mnoha chutí

Podobné produkty

Podobné fráze: