Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Naučná literatura  >  Kuchařky  >  Dorty a pečivo

Dorty a pečivo

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Další z řady ilustrovaných kuchařských knih DORTY A PEČIVO přináší šikovné recepty na vynikající dorty, drobné pečivo a domácí chleby, díky nimž znovu objevíte radost z domácího pečení. Dozvíte se také, jak v pečení využít sušené i čerstvé ovoce, různé druhy mouky a přírodních sladidel, a dokonce i zeleninu, aby vaše výrobky byly nejen chutné, ale také odpovídaly zásadám zdravé výživy a vyvážené ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Dorty a pečivo

Popis Dorty a pečivo

Megaknihy.cz píše:

Další z řady ilustrovaných kuchařských knih DORTY A PEČIVO přináší šikovné recepty na vynikající dorty, drobné pečivo a domácí chleby, díky nimž znovu objevíte radost z domácího pečení.
Dozvíte se ta

Levneucebnice.cz píše:

Další z řady ilustrovaných kuchařských knih DORTY A PEČIVO přináší
šikovné recepty na vynikající dorty, drobné pečivo a domácí chleby,
díky nimž znovu objevíte radost z domácího pečení. Dozvíte se také,
jak v pečení využít sušené i čerstvé ovoce, různé druhy mouky a
přírodních sladidel, a dokonce i zeleninu, aby vaše výrobky byly
nejen chutné, ale také odpovídaly zásadám zdravé výživy a vyvážené
stravy.

Alza.cz píše:

Kniha – autor Alžbeta Švorcová, 184 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá
Je vám líto, že si nemůžete dopřát různé sladké dobroty, které s požitkem konzumují vaši přátelé a známí, jenž nemají potíže se snášenlivostí lepku? Tato kniha vás naučí připravit si bezlepkové sladkosti z piškotového, křehkého, listového i kynutého těsta, dorty, muffiny, cukroví, sušenky, slané koláče i nepečené dezerty - budou nejen krásně vypadat, ale také skvěle chutnat. Vaše bezlepkové zákusky, jako jsou třeba jablkové řezy s karamelovým krémem, citronový dort, strouhané tvarohové řezy, ořechové tyčinky, minikremrole s nivou nebo griliášové kostky, získají uznání i u přátel, kteří na koláče z klasické mouky nedají dopustit.

Kosmas.cz píše:

Tato kniha vás naučí připravit si bezlepkové sladkosti z piškotového, křehkého, listového i kynutého těsta, dorty, muffiny, cukroví, sušenky, slané koláče i nepečené dezerty - budou nejen krásně vypadat, ale také skvěle chutnat.

Parametry Dorty a pečivo

Podobné produkty

Podobné fráze: