Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Naučná literatura  >  Kuchařky  >  Doležalová Alena Domácí krabičková dieta

Doležalová Alena Domácí krabičková dieta

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Krabičková dieta je fenoménem současné doby a cílem této publikace je zpřístupnit tuto dietu pro každého. Autorka jednoduchým způsobem vysvětluje základní principy úspěšnosti krabičkové diety, radí, jak vhodně připravovat pokrmy, jak snížit energetickou hodnotu pokrmů, aniž by utrpěla jejich chuť a hlavně předkládá výběr více než 250 výborných receptů.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Doležalová Alena Domácí krabičková dieta

Popis Doležalová Alena Domácí krabičková dieta

bux.cz píše:

Autorka navazuje na dva předchozí velmi úspěšné díly zdravého hubnutí, bez hladovění a bez jo-jo efektu, které se brzy po svém vydání ocitly v žebříčcích nejprodávanějších knih. Příznivci tohoto stravování se mohou těšit na další jednoduché recepty na dietní pokrmy, na nové jídelníčky z běžně dostupných surovin a na mnoho rad ke krabičkovému vaření, včetně použití potravin, které nám „pomáhají hubnout“. Praktická příručka obsahuje i kapitolu o pohybu při hubnutí, zaměřeném na problematické části těla.

Ageo.cz píše:

Popis


Oba předchozí díly Domácí krabičkové diety -
Domácí krabičková dieta a
Domácí krabičková dieta 2 se stále těší obrovskému zájmu všech, kteří bojují proti nadbytečným kilogramům, či si chtějí "jen" ozdravit jídelníček.

Booktook.cz píše:

Komplet tří dílů Domácí krabičkové diety tvoří ucelený soubor, věnující se problematice doma připravované krabičkové diety. Podrobně zpracovává základní principy úspěšnosti krabičkové diety, obsahuje mnoho informací o použitých surovinách a praktické rady k přípravě pokrmů. Navíc je zde pohromadě 200 vyvážených celodenních jídelníčků a 850 chutných dietních receptů. Knihy jsou uloženy v kvalitním dárkovém boxu.

Parametry Doležalová Alena Domácí krabičková dieta

Podobné produkty

Podobné fráze: