Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Naučná literatura  >  Kuchařky  >  Dětská party

Dětská party

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Jak Vašim dětem připravit netradiční oslavu narozenin či výjimečnou party s kamarády? Co netradičního připravit k snědku, aby všem chutnalo, a přitom se jednalo o pokrmy vhodné pro děti? Právě na tyto otázky Vám může najít odpověď v nové, celobarevné knize Wolfganga Riese, která je plná nápadů, návodů a netradičních receptů na sváteční pohoštění pro děti. Pevná bez přebalu lesklá Česky...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Dětská party

Popis Dětská party

DVDpremiery.cz píše:

V Noci před Vánocemi Jerry naláká Toma, aby se přátelsky postavil pod jmelí, což vede k honičce okolo vánočního stromečku, po níž už noc rozhodně nebude tichá! Jerry v Myší revui promění kuchyň v kluziště a Toma v ledovou sochu, pak v režii Texe Averyho velký zlý vlk předstírá, že je Santa Claus (Pozor na Santu!) a nakonec jsou Kapitánovy Vánoce téměř zničeny pirátem, převlečeným za Santu, který se pak ale dostane do té správné nálady a uspořádá Kapitánovi a dětem štědrovečerní oslavu, která zboří dům – na jejich hlavy!

Martínkův pokoj píše:

EUROSWAN Dětská hliníková LED baterka Trollové PARTY
Materiál: Hliník, Plast
Rozměr: 9x2,5 cm

Kvalitní hliníková svítilna s 9 LED diodami v bílé barvě, silný světelný efekt na velkou vzdálenost. Napájení na 3x AAA baterie, nejsou součástí balení. Poutko na zavěšení.

Megaknihy.cz píše:

Dětská desková hra s Prasátkem Pepinou - Prasátko Peppa Party Time (2v1). Jednoduchá hra pro nejmenší děti v sobě obsahuje 2 herní varianty - narozeninová oslava a cesta do školky. Vyrábí TREFL.

Papírnictví Oskárek píše:

Dokážete vlastními slovy popsat pohádkovou bytost nebo zvíře, aniž byste vyzradili správný název? Troufnete si pantomimou předvést povolání nebo předmět tak, aby ho uhodli vaši kamarádi? Zapojte hlavu, ruce i nohy! Co nedokážete popsat či předvést, zkuste nakreslit. Párty Alias Junior je týmová hra plná zábavy, do které se rychle zapojí všechny děti včetně největších stydlínů. Oboustranný herní plán nabízí možnost volby mezi kratší a delší herní dobou. Obsahuje variantu hry i pro 3 hráče. Herní materiál: 200 karet s obrázky, oboustranný herní plán, 6 figurek, přesýpací hodiny, pravidla 1443704096-PARTY-ALIAS-JUNIOR-2-PRAVIDLA.PDF PDF dokument - 3.1 MB Věk: 8+ Doba hraní: 30+ Zakupte produkt Párty Alias Junior 2. vydání - dětská hra Albi z kategorie Hry, hračky, párty, karneval | Společenské hry | Dětské hry od výrobce Albi za cenu 399 Kč.

Parametry Dětská party

Podobné produkty

Podobné fráze: