Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Kryty k mobilům  >  DX Kryt na iPhone 5

DX Kryt na iPhone 5

Načítám galerii...
Předchozí
Další
KRYT NA IPHONE 5, 6 a 7 - POPIS Barevný obal na iPhone 5, 6 či 7 zajistí, že Váš telefon bude ochráněn před nárazy a zároveň stylově oživí jeho design. 5 BAREVNÝCH VARIANT Vyberte si z 5 různých barevných provedení obalu na iPhone 5, 6 či 7 podle toho, které se k Vašemu telefonu hodí nejvíce. Můžete vybírat z modro-žluté, růžovo-žluté, zeleno-žluté, fialovo-žluté a růžovo-modré varianty....

Všechny nabídky pro DX Kryt na iPhone 5

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis DX Kryt na iPhone 5

KRYT NA IPHONE 5, 6 a 7 - POPIS
Barevný obal na iPhone 5, 6 či 7 zajistí, že Váš telefon bude ochráněn před nárazy a zároveň stylově oživí jeho design.
5 BAREVNÝCH VARIANT
Vyberte si z 5 různých barevných provedení obalu na iPhone 5, 6 či 7 podle toho, které se k Vašemu telefonu hodí nejvíce. Můžete vybírat z modro-žluté, růžovo-žluté, zeleno-žluté, fialovo-žluté a růžovo-modré varianty. Zvolenou barvu si zvolíte nad cenou zboží.
PRO IPHONE 5, 5S, 6, 6S a 7
Kryt je speciálně navržen pro telefony iPhone generace 5, 5S, 6, 6S a 7. Máte tak jistotu, že na Vašem iPhonu bude držet jako ulitý. Typ iPhone si vyberete nad cenou zboží.
OCHRANA
Kryt na iPhone 5 nebo iPhone 6 poskytne Vašemu telefonu ochranu před poškozením a menšími nárazy. Váš iPhone tak bude díky obalu vypadat déle jako nový.
SKVĚLÝ DÁREK
Udělejte radost svým známým, kteří vlastní iPhone 5, 5S, 6, 6S a 7, pořiďte jim originální obal na telefon jako dárek k narozeninám či Vánocům.
TENKÉ PROVEDENÍ
Obal na iPhone 5, 6 či 7 je vyroben tak, aby vypadal přirozeně a Váš telefon opticky nezvětšoval. I přes jeho tenké provedení je zajištěna ochrana jako u tlustších obalů na telefon.
SNADNÉ NASAZENÍ
Obal se na telefon díky ohybného materiálu velmi jednoduše nasadí. Stačí do něj telefon vložit a kryt se sám přizpůsobí. Stejně jednoduše lze pak obal sejmout.
MATERIÁL S JEDNODUCHOU ÚDRŽBOU
Kryt je vyroben ze silikonu, který lze jednoduše ohýbat, aniž by hrozilo zlomení. Materiál je zároveň velmi jednoduchý na údržbu, obal stačí umýt vodou a otřít do sucha.
Klady
moderní design
ochrání Váš telefon
5 barevných variant
originální dárek
tenké provedení
snadné nasazení
na iPhone 5, 6 a 7
Zápory
nemá
Závěr
Oživte vzhled svého telefonu a pořiďte si kryt na iPhone 5 či iPhone 6, který Váš mobil navíc ochrání před poškozením a nárazy....

Parametry DX Kryt na iPhone 5

Výrobce DX

Podobné produkty

Podobné fráze: