Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Akvaristika  >  Krmivo pro rybičky  >  Sera Vipan 10 l - velké vločky

Sera Vipan 10 l - velké vločky

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 196 Kč
Porovnat 5 obchodů
Každodenní, základní krmivo složené z více než čtyřiceti druhů surovin. Sera Vipan je univerzální krmivo určené drobným i profesionálním chovatelům. Největší předností je dokonalá vyváženost a stravitelnost krmiva. Zaručuje optimální růst ryb.

Všechny nabídky pro Sera Vipan 10 l - velké vločky

Popis Sera Vipan 10 l - velké vločky

PETHOME.cz píše:

Díky šetrnému zpracování zůstanou cenné látky BIO-VIP receptury a použité suroviny zůstanou zachovány (omega-mastné kyseliny, betaglukany, astaxantin, esenciální aminokyseliny, vitamíny, minerály, stopové prvky, sekundární rostlinné látky a další). Potřeby Vašich ryb budou optimálně a přirozeně splněny. Výsledkem jsou nádherné barvy, zdravý růst, silný imunitní systém a vitalita. Vločky zůstávají na hladině dlouho stabilní. Velmi dobře stravitelné krmivo je zcela přijímáno a zhodnoceno, takže voda není zbytečně zatěžována výkaly ryb. Obsahuje řasu spirulina.

HappyZoo.cz píše:

Popis: SERA Vipan velké vločky 10lSERA Vipan velké vločky 10l je akvarijní sortiment.Podrobnosti: SERA Vipan velké vločky 10lSERA Vipan velké vločky 10l je základní krmivo složené z více než čtyřiceti druhů surovin. Sera Vipan je univerzální krmivo určené drobným i profesionálním chovatelům. Největší předností je dokonalá vyváženost a stravitelnost krmiva. Zaručuje optimální růst ryb.

Parametry Sera Vipan 10 l - velké vločky

Výrobce Sera

Podobné produkty

Podobné fráze: