Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Kočky  >  Krmivo pro kočky  >  Krmivo pro dospělé kočky  >  Hill´s Feline Senior 10k

Hill´s Feline Senior 10kg

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 278 Kč
Porovnat 7 obchodů
Kompletní krmivo pro zdravé kočky starší 7mi let. Snižuje riziko vzniku onemocnění typických pro tento věk i onemocnění dolního močového traktu, včetně oxalátové krystalurie a urolitiázy.

Všechny nabídky pro Hill´s Feline Senior 10kg

Popis Hill´s Feline Senior 10kg

ČeskýZverimex.cz píše:

Určeno pro kočky ve zralém věku od 7 let a starší. Obsahuje rybí olej, bohatý zdroj omega-3 mastných kyselin. Omega-3 mastné kyseliny jsou součástí důležitých orgánů, např. mozku, mají velký význam pro imunitní systém a zrakové funkce, jsou nezbytnou součástí buněčných membrán celého těla, jsou přeměňovány na důležité látky, regulující základní tělesné funkce, jako je krevní tlak, krevní srážlivost, regulace tělesné teploty, imunitní odpověď a zánět.
Složení:
kuřecí a krůtí moučka, mletá rýže, mletá kukuřice, kukuřičný lepek, živočišné tuky, bílkovinný hydrolyzát, chlorid draselný, řízky z cukrové řepy, rybí tuk, uhličitan vápenatý, chlorid sodný.
Doplňkové látky:
vitamín A (10.170 m.j./kg), vitamín D3 (520 m.j./kg), vitamín E (550 mg/kg), vitamín C (70 mg/kg), betakaroten (1,5 mg/kg), taurin (1.970 mg/kg), měď (12,6 mg/kg). Konzervováno přírodními látkami (kys. citronová) a přírodními antioxidanty (tokoferoly).
Analýza :
bílkovina 32.0 %, hořčík 0.06 %, tuk 20.7 %, vápník 0.77 %, fosfor 0.64 %, sodík 0.32 %, vláknina 1.0 %, draslík 0.77 %, popel/popelovina 4.9 %, vlhkost 6.0 %

Elektro-obojky.cz píše:

Pro kočky všech plemen ve zralém věku nad 7 let.

INDIKACE:
Kočky ve zralém věku od 7 let a starší.

NENÍ URČENO PRO:
Koťata.
Březí a kojící kočky by měly být převedeny na Science Plan Kitten.

DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE:
Obsahuje rybí olej, bohatý zdroj omega-3 mastných kyselin.
Omega-3 mastné kyseliny jsou součástí důležitých orgánů, např. mozku, mají velký význam pro imunitní systém a zrakové funkce, jsou nezbytnou součástí buněčných membrán celého těla, jsou přeměňovány na důležité látky, regulující základní tělesné funkce, jako je krevní tlak, krevní srážlivost, regulace tělesné teploty, imunitní odpověď a zánět.
Omega-3 a omega-6 mastné kyseliny jsou doplněny pro odolný imunitní systém, zdravé klouby, zářivou srst, lepší celkový zdravotní stav, a celkovou vitalitu koček.

www.penta.cz píše:

Kompletní krmivo Hill's Feline Dry Senior je určeno pro starší kočky (ve zralém věku od 7 let a starší). Hill's Feline Dry Senior je špičkové krmivo nejvyšší kvylity, které zajisí vše co je třeba pro…

Hafanek.cz píše:

Pro kočky všech plemen ve zralém věku nad 7 let. Není určeno pro koťata, březí a kojící kočky. Hills Feline Dry Senior je špičkové krmivo nejvyšší kvality, které zajistí vše, co je třeba pro plnohodnotný život starších koček.

Parametry Hill´s Feline Senior 10kg

Výrobce Hill´s

Podobné produkty

Podobné fráze: