Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Potřeby pro ptactvo  >  Krmiva pro ptactvo  >  AVICENTRA Slunečnice černá 25kg (722-3295)

AVICENTRA Slunečnice černá 25kg (722-3295)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Černá slunečnice pro exoty. Doplňkové krmivo pro exoty. Zajistěte dostatek pitné vody a zkrmujte dle potřeby ptáků. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: slunečnice černá. Slunečnice černá 25kg (722-3295) * Šířka: 23 cm * Výška: 56 cm * Hloubka: 5 cm * Druh krmiva: slunečnice * Určení krmiva: univerzální pro exoty

Všechny nabídky pro AVICENTRA Slunečnice černá 25kg (722-3295)

Popis AVICENTRA Slunečnice černá 25kg (722-3295)

HappyZoo.cz píše:

Popis: Slunečnice černá 25kgSlunečnice černá 25kg je doplňkové krmivo pro exoty. Zajistěte dostatek pitné vody a zkrmujte dle potřeby ptáků.Krmný návod: Slunečnice černá 25kgPodávejte denně přiměřené množství.Složení: Slunečnice černá 25kgSlunečnice černá.

SUPERZOO.cz píše:

Černá slunečnice - doplňkové krmivo. Vhodné jako doplněk stravy, nebo do krmných směsí pro hlodavce a exotické ptactvo. Slunečnicová semínka jsou jedním z nejlepších zdrojů vitamínů, zejména vitaminu E, A, B. Dále jsou slunečnicová semínka plná zinku, selenu a železa. Tato semínka jsou vůbec nejlepším plnohodnotným zdrojem vitaminu E, který je z větší části tvořen alfa-tokoferolem, a to jeho biologicky nejaktivnější formou. Díky vysokému obsahu vitamínu B6 je zlepšena kvalita srsti a je zvýšen její lesk. Vitamín B6 také zamezuje nepříjemnému plstnatění srsti. Slunečnici můžeme dávat samostatně, přidat do krmiva nebo podávat i jako pamlsek. Zajistěte dostatek pitné vody a zkrmujte dle potřeby ptáků. Krmný návod: podávejte denně přiměřené množství. Složení: slunečnice černá.

Parametry AVICENTRA Slunečnice černá 25kg (722-3295)

Výrobce Avicentra
Hmotnost Od 400g jsou balení semínek a zrní. Pod 400g se pohybují zobací tyčinky, lojové koule, sépiové kosti, vitamíny, apod. 25kg

Podobné produkty

Podobné fráze: