Kde jsem: Katalog > Menforsan Přírodní zklidňující, hojivý šampon s Aloe vera pro koně 1000 ml

Menforsan Přírodní zklidňující, hojivý šampon s Aloe vera pro koně 1000 ml

Obrázek není k dispozici
Koupit za 259 Kč
Dostupnost: Skladem
259 Kč
Kůň je nádherné a ušlechtilé zvíře, které si zaslouží tu nejkvalitnější péči. Ta zahrnuje i každodenní čištění. Kůň nejen lépe vypadá, ale také má zdravou kůži, která je nutná k regulaci tělesné teploty. Čistá srst vašeho čtyřnohého přítele nebude lákat parazity, kteří mají rádi špínu a prach. Tento kvalitní šampon pro koně je určen pro velmi podrážděnou srst. Pokud má kůň podrážděnou srst napří...

Doporučujeme

Popis Menforsan Přírodní zklidňující, hojivý šampon s Aloe vera pro koně 1000 ml

Kůň je nádherné a ušlechtilé zvíře, které si zaslouží tu nejkvalitnější péči. Ta zahrnuje i každodenní čištění. Kůň nejen lépe vypadá, ale také má zdravou kůži, která je nutná k regulaci tělesné teploty. Čistá srst vašeho čtyřnohého přítele nebude lákat parazity, kteří mají rádi špínu a prach.
Tento kvalitní šampon pro koně je určen pro velmi podrážděnou srst. Pokud má kůň podrážděnou srst například od bodnutí hmyzem nebo má povrchové ranky, vyrážku či ekzém, pak je dobré ho těchto nežádoucích problémů zbavit. Dopřejte koni péči v podobě přírodního zklidňujícího léčivého šamponu s výtažky z Aloe vera. Už po prvním použití bude srst do hloubky hydratovaná a nadměrná nežádoucí citlivost pokožky se snižuje. Rostlina Aloe vera původně pochází ze severní Afriky a je známá svými výraznými antiseptickými, hojivými účinky a pozitivním dopadem na zdraví lidí i zvířat.
Přírodní šampon svým složením aktivuje a oživuje kožní buňky a má uklidňující, hydratační a hojivé účinky. Kůň se už nebude trápit svěděním od bodnutí hmyzem nebo štiplavou bolestí povrchových ran. Tento kvalitní šampon navíc dodává srsti hladkost, pevnost a elastičnost. Má neutrální pH a je určen k častému používání.
Jak používat:
Na navlhčenou srst koně naneste přiměřené množství šamponu a krouživými pohyby masírujte, dokud nevznikne pěna. Pěnu nechte několik minut působit. Poté koně důkladně opláchněte a srst dobře vysušte.
Balení:
1000 ml