Kde jsem:  Katalog  >  Chovatelské potřeby  >  Hlodavci  >  Kosmetika pro hlodavce  >  Beaphar OdourKiller 400

Beaphar OdourKiller 400g

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Granule k neutralizaci nežádoucích pachů u hlodavců a malých zvířat.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Beaphar OdourKiller 400g

Popis Beaphar OdourKiller 400g

Hafani.cz s.r.o. píše:

S tímto odstraňovačem pachu navždy zničíte zápach v kočičích toaletách. Převratná novinka zachytí moč a zničí zápach, který vzniká při používání kočkolitu.
Jedna aplikace zvýší dvojnásobně použitelnost kočkolitu

KASA.cz píše:

Odstraňovač pachu Odour Killer 400g
S tímto Odstraňovačem pachu navždy zničíte zápach v kočičích toaletách. Převratná novinka zachytí moč a zničí zápach, který vzniká při používání kočkolitu. Jedna aplikace zvýší dvojnásobně použitelnost kočkolitu. Odstraňovač pachu je zcela odbouratelný, bezpečný a pH neutrální. Unikátní technologie hrudkování rychle vytvoří svěží vůni a smísí kladné bakterie, které později pohltí moč a následné hrudky můžete odstranit. Moč se rychle nasákne a vytvoří malé množství vůně, kterou výrobek obsahuje.To je hlavní výhodou, protože kočky nesnášejí silnou vůni a vyhýbají se jí. Proto není vhodné používat silné vůně, pokud kočky chcete naučit používat kočičí toaletu!
Použití:
Vyčistěte kočičí toaletu a nasypte nový kočkolit. Nasypte přibližně 20 g odstraňovače pachu Odour Killer přes kočkolit. Jestliže máte jednu kočku, jedna aplikace postačí na jeden týden. Pokud máte více koček, můžete aplikaci opakovat podle potřeby, nebo vždy když vyčistíte toaletu a nasypete nový kočkolit.

SUPERZOO.cz píše:

Beaphar deodorizer.
Beaphar odstraňovač zápachu výživa přátelské bakterie nebo mikroorganismy jako aktivní ingredience.
Beaphar odstraňovač zápachu začne pracovat okamžitě při kontaktu s nepříjemným pachem. Bakterie jsou aktivovány a začnou pracovat na zápachu který pohltí.
Instrukce: Před použitím důkladně protřepat. Použijte deodorizer pokud to je nezbytné. Nepoškozuje barvené tkaniny či kobercová vlákna.
Uchovávejte z dosahu děti. V případě zasaženi oči je vypláchnete velkým množstvím pitné vody.

HappyZoo.cz píše:

Popis: BEAPHAR Odour Killer -  odstraňovač zápachu do toalet 400gBEAPHAR Odour Killer -  odstraňovač zápachu do toalet 400g je odstraňovač pachu z kočičích toalet.Podrobnosti: BEAPHAR Odour Killer -  odstraňovač zápachu do toalet 400gBEAPHAR Odour Killer -  odstraňovač zápachu do toalet 400g je opravdu účinná zbraň proti zápachu z kočičích toalet. S touto novinkou zničíte zápach navždy, protože zachytí moč a odstraní zápach. Tento prostředek zvýší dvojnásobně použitelnost kočkolitu, tato

Parametry Beaphar OdourKiller 400g

Výrobce Beaphar

Podobné produkty

Podobné fráze: