Kde jsem: Katalog > Menforsan Antiparazitní pipety pro kočky 2 x 1,5 ml

Menforsan Antiparazitní pipety pro kočky 2 x 1,5 ml

Obrázek není k dispozici
Koupit za 189 Kč
Dostupnost: Skladem
189 Kč
Pipeta poskytuje repelentní ochranu proti napadení hmyzu (roztoči, blechy, klíšťata a létající hmyz). Repelentní ochrana pro kočky na dobu 30 dní. Vhodné i pro koťata, březí kočky a zvířata s alergií na běžné repelenty. Udržet veškerý otravný hmyz či parazity v dostatečné vzdálenosti od kožíšku vašeho kočičího kamaráda nemusí být příliš obtížné, pokud zvolíte vhodný repelentní přípravek. Jde o z...

Doporučujeme

Popis Menforsan Antiparazitní pipety pro kočky 2 x 1,5 ml

Pipeta poskytuje repelentní ochranu proti napadení hmyzu (roztoči, blechy, klíšťata a létající hmyz). Repelentní ochrana pro kočky na dobu 30 dní. Vhodné i pro koťata, březí kočky a zvířata s alergií na běžné repelenty.
Udržet veškerý otravný hmyz či parazity v dostatečné vzdálenosti od kožíšku vašeho kočičího kamaráda nemusí být příliš obtížné, pokud zvolíte vhodný repelentní přípravek. Jde o zdraví vaší kočky, neboť tento hmyz může kromě obvyklého podráždění kůže ještě způsobovat různé alergie či být přenašečem bakteriologických či virových onemocnění.
Menforsan Antiparazitní pipeta pro kočky je skvělou alternativou pro temperamentní zvířata, která často ztrácí repelentní obojky či nemají ráda přípravky ve spreji. Pipety proti blechám jsou přirozeným přírodním repelentem. Obsahuje výtažky z konopí, citrónu a pelargonie. Spolehlivě ochrání vašeho čtyřnohého kamaráda před napadením roztoči, blechami, klíšťaty či létajícím hmyzem, hlavně komáry. Přípravek aplikujete lokálně a poskytnutá ochrana vydrží 30 dní. Díky šetrnému přírodnímu složení lze pipety bezpečně používat u koťat, březích koček a zvířat s alergií na běžné insekticidy. Nebyly zaznamenány žádné kontraindikaci či nežádoucí účinky. Přípravek můžete využívat během celého roku.

Aktivní látky:
výtažky z konopí, citronu a pelargónie - vytváří přírodní repelent.
Výhody:
lokální aplikace - umožňuje vysokou ochranu po dobu 30 dní,
doporučuje se používat celý rok,
lze jej používat i u štěňat, březích fen a psů s alergií na běžné insekticidy,
nebyly zaznamenány žádné kontraindikace, ani nežádoucí účinky.

Složení:
Silice, citronová tráva, glykoly, voda a pomocné látky
Jak používat:
Podávejte na kůži, na krku a v přední části ramen.
1. Vyjměte plastovou pipetu z ochranného pouzdra. 2. Držte pipetu vzhůru a odlomte horní část. 4. Aplikujte na krk. 5. Použijte pipetu přímo na kůži bez masáže a vyprázdněte obsah na ...

Podobné fráze: