Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Kosmetické dárkové sady  >  Comfort Zone

Comfort Zone

Načítám galerii...
Předchozí
Další
V dárkové sadě najdete denní krém 50 ml, obnovující noční krém 15 ml a výživnou masku 15 ml.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Comfort Zone

Popis Comfort Zone

PETS.CZ píše:

Plastové odpočívadlo s polštářem.Lze kombinovat s dalšími zábavnými prvky Design Senses a vytvořit tak Vaší kočce velký prostor pro hraní či odpočinek.Comfort Zone je ideální pro stimulaci a rozmazlování koček všech věkových kategorií.
Obsahuje terapeutický polštář, který poskytuje příjemné místo v horkých dnech nebo pomáhá zmírnit bolest u nemocných koček.
Má víceúčelový masér, který poskytuje intenzivní potěšení třením hlavy, krku a obličeje.
Zahrnuje též stimulátor pro masírování a čištění zubů a dásní.
Zvýšená konstrukce dává možnost umístění dalších subjektů pro smyslovou stimulaci a cvičení CatIt Design Senses (prodávají se samostatně).
Dodává se se směsí bylinek catnip, která kočky láká a tím podporuje hraní.

HappyZoo.cz píše:

Popis: Odpočívadlo HAGEN Catit Senses Comfort ZoneOdpočívadlo HAGEN Catit Senses Comfort Zone je doplňkový sortiment pro kočky.Podrobnosti: Odpočívadlo HAGEN Catit Senses Comfort ZoneOdpočívadlo HAGEN Catit Senses Comfort Zone je plastové odpočívadlo s polštářem. Comfort Zone je ideální pro stimulaci a rozmazlování koček všech věkových kategorií. Obsahuje terapeutický polštář, který poskytuje příjemné místo v horkých dnech nebo pomáhá zmírnit bolest u nemocných koček. Má víceúčelový masážní výstupek, který

AKVA-TERA.CZ (SK) píše:

Akvarijní topítko COMFORT ZONE GOLD 500 Parametry: výkon: 500 Wobjem akvária: 300 - 1000 Ldélka: 38 cmregulace teploty: 18 -32 C (+-1C) Skleněné akvarijní topítko s termostatem a plastovým krytem. Použití elektronického relé a pozlacených kontaktů, zajišťuje naprostou bezpečnost a bezporuchový provoz zařízení. - pozlacené kontakty, díky nimž kontakty nereziví- elektronické relé- plynulá regulace teploty- keramické topné těleso- plně ponorné- každý kus počítačově testován- plastový kryt Vyrobeno v EU.

Parametry Comfort Zone

Výrobce Clarins

Podobné produkty

Podobné fráze: