Kde jsem:     >  Katalog   >  Dům, byt a zahrada   >  Dům a zahrada  >  Koronavirus  >  SPUR Dezinfekce SPURTEX Unisanol na roušky a respirátory

SPUR Dezinfekce SPURTEX Unisanol na roušky a respirátory

od 149 Kč
Proč na nanovlákenné roušky, respirátory a antivirové šátky používat dezinfekci Spurtex? Dezinfekce na bázi ethanolu je schválená ke sterilizaci přímo výrobci nanovlákenné membrány. Většina dostupných dezinfekcí na trhu bohužel obsahuje další příměsi, které by mohly nanovlákennou membránu zanášet a tím ji znehodnotit. Dezinfekce Spurtex je testovaná přímo na nano roušky Spurtex a nano respirá...

Všechny nabídky pro SPUR Dezinfekce SPURTEX Unisanol na roušky a respirátory

Popis SPUR Dezinfekce SPURTEX Unisanol na roušky a respirátory

Proč na nanovlákenné roušky, respirátory a antivirové šátky používat dezinfekci Spurtex?
Dezinfekce na bázi ethanolu je schválená ke sterilizaci přímo výrobci nanovlákenné membrány. Většina dostupných dezinfekcí na trhu bohužel obsahuje další příměsi, které by mohly nanovlákennou membránu zanášet a tím ji znehodnotit. Dezinfekce Spurtex je testovaná přímo na nano roušky Spurtex a nano respirátory Spurtex.

Dezinfekce při aplikaci nevoní, ale je účinná a šetrná k membráně
Dezinfekce je na bázi ethanolu, proto nemůžete očekávat, že bude vonět. Bohužel není možné vyvinout dezinfekci na nanovlákenné respirátory, která by voněla. Vonné esence mohou zanášet nanovlákennou membránu.:-)

Jako filtrační materiál, který nás chrání proti virům (Covid, atd.), bakteriím, pevným částicím (smog, popílek, atd.) se nejčastěji používají roušky a respirátory. Filtrační materiály řady SPURTEX® jsou primárně určeny k jednorázovému použití. Pro zvýšení životaschopnosti materiálu (opakovanému použití) a zajištění maximální ochrany je možno tyto materiály dezinfikovat.

Jak používat dezinfekci SPURTEX® Unisanol na nanovlákenné roušky a respirátory?
Po každém použití roušky/respirátoru je vhodné tento materiál dezinfikovat. Před dezinfekcí a bezprostředně po ní se doporučuje si důkladně umýt ruce (antibakteriální gel).
Lahvičku s dezinfekcí před použitím důkladně protřepejte. Roušku / respirátor postříkejte dezinfekčním prostředkem z vnější a vnitřní strany. Při postřiku materiálu udržujte vzdálenost cca 15 cm, postřik aplikujte v rovnoměrném (nesmí vznikat mapy na materiálu) množství po celé ploše (uši). Stačí 2x až 3 x postříknout z každé strany materiálu. Neaplikujte postřik na respirátor / roušky v případě že ji máte nasazenou na obličeji.
Po důkladném provedení dezinfekce materiálu nechte roušku / respirátor uschnout na vzduchu (doporučuje se 24 hodin, k omezení rizika nadýchání zbytku alkoholových výparů...

Parametry SPUR Dezinfekce SPURTEX Unisanol na roušky a respirátory

Výrobce Spur

Podobné produkty

Podobné fráze: