Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Koronavirus  >  Respirátor FFP2 s výdechovým ventilem

Respirátor FFP2 s výdechovým ventilem

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Respirátor FFP2 s výdechovým ventilem skládaný respirátor s výdechovým ventilkem filtrační médium z polypropylenu nastavitelná nosní svěrka nastavitelná délka pomocí dvojitého gumového pásku měkká nosní pěna typ FFP2 CE EN 149

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Respirátor FFP2 s výdechovým ventilem

Popis Respirátor FFP2 s výdechovým ventilem

Kutil.cz píše:

Respirátor FFP2 s výdechovým ventilem skládaný respirátor s výdechovým ventilkem filtrační médium z polypropylenu nastavitelná nosní svěrka nastavitelná délka pomocí dvojitého gumového pásku měkká nosní pěna typ FFP2 CE EN 149 Dokumenty ke stažení: Návod k použití respirátoru FFP2

ExtraCeny píše:

Respirátor FFP2 s vydechovým ventilem Zachytí více než 95% virů a bakterií, Ergonomický tvar a přilnavost k obličeji Výztuha v oblasti nosu pro požadovanou těsnost. Podle doporučení WHO je respirátor základní ochranou před bakteriemi a viry včetně koronaviru COVID-19.

ecigareta.eu píše:

Respirátor 3M FFP2 s výdechovým ventilkem
Detailní popis produktu
Technologie účinného filtračního média 3M™ Electret zabezpečuje nízký odpor při dýchání: Poskytuje účinnou filtraci. Usnadňuje dýchání, přináší pohodlí.
Patentovaný 3-panelový design: Přizpůsobí se většině obličejů. Zvyšuje pohodlí uživatele tím, že se přizpůsobuje pohybům obličeje. Snadno skladovatelné. Zaručuje pohodlí a styl bez snížení účinnosti. 1999 Oceněno iF Design Award (jedna z nejprestižnějších cen za vynikající design více informací na: www.ifdesign.de).
Tvarovaný nosní panel: Nízko profilový design. Zvětšuje zorné pole. Přizpůsobí se nosu a rysům obličeje a zlepšuje kompatibilitu s výrobky 3M na ochranu zraku.
INOVACE! Poutko na bradě: Navržené pro snadné nasazení a nastavení polohy, aby polomaska pohodlně seděla.
INOVACE! Embosovaný přední panel: Minimalizuje proudění teplého, vlhkého vydechovaného vzduchu v blízkosti brýlí, čímž zabraňuje jejich zamlžování.
Výdechový ventilek 3M™ Cool Flow™: zvyšuje pohodlí při nošení v horkém a vlhkém prostředí a/nebo při těžké fyzické práci.
Upínací pásky: Rovnoměrný tlak pásků zvyšuje pohodlí.
Individuální balení: Hygienické balení každého kusu chrání polomasku proti kontaminaci před použitím. Praktické skladování a snadné použití. Možnost krabici pověsit na stěnu.
Kompatibilita: S produkty 3M na ochranu zraku a ochranu sluchu.
Certifikace GB2626-2006/KN90

 
 

Záruka:
2 roky

Material:
Netkaná textilie

Velikost:
Univerzální

Typ:
Respirátor

Účinnost:
KN90 mezi FFP1 a FFP2

Dostupnost:
Ihned skladem v ČR

Výrobce:
3M

ecigareta.eu - elektronické cigarety a vše k vapování píše:

Respirátor 3M FFP2 s výdechovým ventilkem
Filtrační poloma ska (respirátor) 3M™
s výdechovým ventilkem 3M™ Cool Flow™ poskytuje pohodlí a styl při zachování vysoké účinnosti. Embosovaný panel 3M™ Aura™ 9001V redukuje zamlžení brýlí ke kterému obvykle dochází při vydechování horkého, vlhkého vzduchu. Technologie účinného filtračního média 3M™ Electret zabezpečuje nízký odpor při dýchání a přináší trvale vysokou kvalitu filtrace.
Tento produkt zajišťuje účinnou ochranu dýchacích orgánů v odvětvích průmyslu, kde jsou pracovníci vystaveni částicím prachu a/nebo netěkavých kapalin a tam, kde je nutná třída ochrany N90.
KN90 je učinnost mezi FFP1 a FFP2
Americké centrum pro kontrolu nemocí (CDC) uvádí standard respirátorů N95 jako součást doporučených ochranných zařízení ve svých odpovědích pro Covid-19 a v jejich pokynech pro SARS (SARS je podobný typ viru Corona) který Filtruje minimálně 90% vzdušných částic.

Parametry Respirátor FFP2 s výdechovým ventilem

Výrobce Ostatní

Podobné produkty

Podobné fráze: