Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Koronavirus  >  Ochranná rouška

Ochranná rouška

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Účelem roušky je chránit se před nákazou. Bohužel spolehlivou ochranu před koronavirem poskytují až roušky s certifikovanými filtry. I obyčejná látková rouška však může zmírnit intenzitu kontaktu s nákazou. Hlavní důvod, proč látkové roušky nosit preventivně, je ochrana okolí před kapénkami, které vypouštíme do okolí při mluvení či kašlání. Pokud máme před ústy látkovou roušku, výrazně se sníž...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Ochranná rouška

Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Popis Ochranná rouška

PIXIE CREW píše:

Dětské rozměry 21 x 12cm Design oblíbené počítačové hry Pružné gumičky za uši Zkracovač délky 100% Bavlna Před použitím nutno vyprat a vyžehlit 
 
 
 
 
 

BEZDOTEKU píše:

Respirační rouška KN95 - ekvivalent N95 FFP2, slouží k ochraně dýchacích cest před bakteriemi, smogem, prachovými částicemi a dalšími.
Dodání do 2 pracovních dní.
Jedná se o jednorázovou roušku, tj. používejte maximálně jeden den. Nedá se prát, filtrační vrstva by se zničila.
Doporučuji používat jednorázově, pokud nemůžete jinak zde je doporučení na nouzovou sterilizaci:
Tato respirační rouška má kovovou sponu, tj. sterilizace v mikrovlnce nepřipadá v úvahu.
https://www.fjfi.cvut.cz/cz/26-cz/aktuality/7376-nouzova-sterilizace-nejen-respiratoru
Dbejte hygienických opatření při používání respirační roušky (stejná opatření jako pro ústenky)
http://www.szu.cz/uploads/Epidemiologie/Coronavirus/Letaky/Rouska/jak_pouzivat_rousku.pdf

Fantasyobchod.cz píše:

Jednoduchá dvouvrstvá textilní (bavlněná) ochranná rouška, ručně šitá v naší dílně. Materiál je 100% bavlna s gramáží 140 g/m². Účelem roušky je chránit se před nákazou. Bohužel spolehlivou ochranu před koronavirem poskytují až roušky s certifikovanými filtry. I obyčejná látková rouška však může zmírnit intenzitu kontaktu s nákazou. Hlavní důvod, proč látkové roušky nosit preventivně, je ochrana okolí před kapénkami, které vypouštíme do okolí při mluvení či kašlání. Pokud máme před ústy látkovou roušku, výrazně se sníží množství kapének, které takto vyšleme do světa. Použitím běžných textilních roušek se tedy člověk před nákazou COVID-19 neochrání, může však zabránit jejímu dalšímu šíření v případě, kdy by byl sám již infekční. UPOZORNĚNÍ: námi vyrobená rouška je bez jakéhokoliv certifikátu či atestu (zdravotnického, nebo jiného). Slouží pouze jako nejnutnější prevence a ochrana okolí proti vniknutí nečistot do úst a nosu. K mání v několika barevných kombinacích - rouška je oboustranně univerzální, můžete si tedy zvolit barvu kterou budete nosit. Vzhledem k omezení dostupnosti látky prosím vybírejte jen z variant, jež jsou skladem. Rozměry: cca 23 x 12 cm, délka šňůrky cca 40 cm. Odkazy Návod na péči o roušky

ELEGANT.cz píše:

Dvouvrstvá rouška z bavlny a polypropylenu pro vyšší komfort a hygienu. Kvalitní bavlněno-polypropylenová rouška pro opakované použití. Rouška je 2vrstvá. Vnější vrstva je ze 100% bavlny. Vnitřní vrstva je z 100% polypropylenového vlákna 15g/m2 bílé nebo světle zelené barvy plnící funkci filtrace lepší než bavlněná látka. Antialergické vlákno je bezpečné pro pokožku.
Zavazování na elastické šňůrky. Rouška je velmi pohodlná a lehká. Rozměry roušky jsou cca 18x5x10cm(16cm po roztažení skládání)
Tuto roušku je potřeba udržovat - prát na 60 stupňů, nevyvařovat. Šetrně žehlit po bavlněné části.
Ochranná rouška je určena pro opakované použití. Nejedná se o certifikovanou zdravotní roušku.
Z hygienických důvodů dle §1837 písmeno g) občanského zákoníku se na roušky nevztahuje reklamace.

Mkluzkoviny.cz píše:

Dvouvrstvá bavlněná obličejová rouška nedokáže 100% ochránit před onemocněním COVID 19, nicméně je to forma prevence před šířením kapénkové infekce. Bavlněná obličejová rouška je opatřena gumičkou, která snese i velké teploty, například od žehličky. Obličejové roušky na 95°C, nicméně efektivnější způsob dezinfekce obličejových roušek je roušky vyžehlit. Na základě darování materiálu na výrobu roušek městu Mikulášovice, jsme od vás obdrželi obrovskou poptávku po výrobě vlastních roušek. Proto reagujeme na situaci ohledně pandemie COVID 19 a zahájili jsme jejich vlastní výrobu a prodej.

decoDoma píše:

účinná prevence šíření nákazy pro opakované použití s gumičkami lze vyvářet Bavlněná rouška pro opakované použití v době zvýšené nemocnosti a nebezpečí roznášení nákazy virového původu. Je vyrobena ze 100% bavlny a opatřena 5 mm širokými gumičkami pro spolehlivé a pohodlné upevnění za uši. Bavlněná rouška vytváří funkční bariéru před nákazou v podobě kapének a je účinnou prevencí před roznášením nákazy. Částečně chrání svého nositele a zásadním způsobem chrání před případným roznášením nákazy směrem od vás. Cítíte-li se zdrávi, neznamená to, že nemůžete nemoc přenášet. Proto je důležité, aby měl každý nasazenou rouškou kdykoli odchází z domu = při cestách do zaměstnání, pro potraviny, do lékárny, k lékaři atp. Bavlněná rouška se dá používat dlouhodobě a opakovaně, pro zachování účinku a bezpečnosti je nezbytné ji po použití vyvařit (stačí 30 minut v hrnečku na sporáku, nemusíte kvůli ní spouštět vyvářkový cyklus v pračce), nechat ve vodě vychladnout a ještě mírně vlhké vyžehlit. Materiál: 100% bavlněné plátno o gramáži 140 g/m2, gumičky Rozměry: 11 x 18 cm ( zdravotnický střih) Doporučené praní: vyvářka

VIP PRÁDLO píše:

Kvalitní bavlněná antibakteriální rouška s kapsičkou. Rouška je ušita z přírodní bavlny s přídavkem nanostříbra, tudíž je možné ji opakovaně prát a vložit filtr. Barva Vám bude vybrána náhodně dle dostupné látky. Nákupem bavlněné roušky přispíváte celou částkou na dětský onkologický fond Krtek. Materiálové složení: 100% bavlna

Ceskeplenky.cz píše:

Tyto roušky nejsou 100% ochranou proti nákaze novým typem korona viru, ale mohou výrazně zpomalit jeho šíření ( kapénky ) a měli by je nosit všichni občané  a hlavně nakažené osoby .
Děkujeme ,že chráníte sebe a myslete i na ostatní !!!
 
Roušku nelze z hygienických důvodů reklamovat. 

Triko4u.cz píše:

Cena roušky je za 1 kus, ale minimální počet na objednávku roušek s výšivkou je 30 ks
Bavlněné skládáné roušky vyrábíme a vyšíváme ve vlastních kapacitách Triko4u.cz.Do textového okna napište název loga na roušku a logo a výšivku zašlete po odeslání obednávky na e-mail
Minimální odběr s výšivkou 30 ks v balíčku
Roušky lze vybrat v jedné barvě + barva šňůrek je žlutá nebo krémová
Výška roušky 10cm se složenými vklady (20 cm bez složení)
Šířka roušky 20 cm
Materiál 100% bavlna
Výšivka je dle náhledu velikost max 10 cm a 2cm na výšku
Pokud nechcete výšivku můžete roušky koupit již od 5 ks

Sport365.cz píše:

Bavlněná dvouvrstvá rouška vhodná jako ochrana úst a nosu. Rouška je anatomicky tvarovaná na tvář a nos. Vyrábí se v pánské a dámské velikosti. Rouška je vyrobena ze 100% bavlny českým výrobcem ze Zlína. Nastavitelné tkanice délky 60 cm jsou primárně určeny k uvázání za uši, ale je možné je uvázat i za hlavou. Materiál je certifikovaný Oeko-Tex 100, jedná se o zdravotně nezávadné 100% bavlněné plátno, gramáž 145g/m2.
Pánská:
Výška (uprostřed): 15 cm
Šířka: 19 cm
Délka tkanic: cca 60 cm
Dámská:
Výška (uprostřed): 11 cm
Šířka: 17,5 cm
Délka tkanic: cca 60 cm
Informace k použití:
Roušku je nutné před použitím vyprat na 90 stupňů či vyvařit 5 minut v hrnci a následně po uschnutí vyžehlit. Výměna a sterilizace se doporučuje po 4 hodinách nošení. Z hygienických důvodů nelze toto zboží vrátit pokud bude porušen obal.

Válka s Viry píše:

Respirační rouška čtyřvrstvá, ochranná třída KN95 ekvivalent FFP2 - účinná ochrana pro vás a vaše okolí! Tato respirační rouška je bez ventilu.
Respirační rouška nabízí 95 % ochranu před viry, bakteriemi a plísněmi. Je vyrobena z komfortního a prodyšného materiálu. Je měkká a dobře padne na obličej. Díky skvělému designu výborně přiléhá k nosu. Doporučujeme ji i pro delší nošení. Ušní gumička nabízí elasticitu a je pohodlná, nevytváří tlak na vaše uši.

Fotodeky.cz píše:

Rouška pro muže i ženy. Velmi pohodlná s krásným designem, sešitá ze dvou vrstev materiálu, pro příjemnější používání. Polyesterové roušky, díky husté struktuře vlákna výrazně omezují prostupnost mikroorganismů. Díky rychleschnoucím vlastnostem vlákna se mikroorganismy v roušce nestihnou množit tak rychle, jako v bavlně, která nasává a zadržuje tekutinu. Vnější strana je z Pevného materiálu Dratex 100% PES, vnitřní strana je podšitá netkanou textilií. Barva gumiček se může lišit dle dostupnosti materiálu.
Rozměr roušky cca 18x13cm.
Roušky můžete bez obav vyvařit po dobou dvou minut.

Herbatica.cz píše:

Výhodou bavlněné roušky je možnost vícenásobného použití po vyprání. Umožňuje komfortní dýchání během celého dne. Roušku účinně dezinfikujte praním při vysoké teplotě (60 ° C), a žehlením.
100% bavlna, ve velikosti pro dospělé.
Upozornění:
Před prvním použitím roušku vyperte a přežehlete.
Není určeno do sterilního prostředí a nejedná se o respirátor.
Co s použitými rouškami či respirátory?
Použité roušky či respirátory třeba dát do plastové tašky, pytle, .... a pevně uzavřít.
Pytel či tašku třeba vyhodit do netříděných komunálního odpadu (černý kontejner)
Použité roušky či respirátory v žádném případě nepatří do tříděného odpadu.
Samozřejmě si umýt ruce a postupovat podle všech hygienických pravidel

Gigamat.cz píše:

Tyto roušky jsou z dodávky kterou zajistila společnost GIGAMAT.CZ přímo u výrobce pro své zákazníky a současně z této dodávky poskytla ZDARMA roušky a respirátory Fakultní nemocnici Bulovka a Nadaci Václava a Dagmar Hovlových - VIZE 97.
Ústní rouška AR99-7002 je složená ze 3 vrstev. Na horní straně je zesílená pro lepší přilnutí k obrysu obličeje a je vybavená flexibilními gumičkami, které se přizpůsobí každé velikosti hlavy. Je vyrobená z netkaného materiálu, bez obsahu skelných vláken. Chrání uživatele před kapénkovou infekcí a zároveň zabraňuje šíření infekce, pokud je uživatel nakažen. Anatomický tvar a měkké okraje zaručují komfort při nošení. Efektivita filtrace je min. 99% dle EN 14683. AR99-7002 ústní rouška neobsahuje latex.
Zabraňme společně dalšímu šíření viru a chraňme sebe i své blízké.

Suprovedarky.cz píše:

Rouška na obličej chrání dýchací cesty před znečištěným vzduchem, špínou, prachem, choroboplodnými zárodky, sezónními alergiemi, kouřem, plyny z auta a jinými plyny, popelem a jinými nebezpečnými částicemi pro zdraví. Rouška poskytuje vynikající ochranu dýchacích cest proti chorobám, které se mohou šířit v určitých prostředích, protože filtruje většinu částic ve vzduchu.

Balení obsahuje 10 kusů
Jednorázové
Obdélníkový tvar
První stupeň ochrany a bezpečnosti
Kryje nos a ústa
Elastické gumičky pro dokonalé uchycení
Dokonale se přizpůsobí tvaru obličeje
Lehké a flexibilní
Pro účinnou ochranu je důležité její správné umístění
Kurýr PPL - 75 KčCena dobírky je 25 Kč
Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

Luxusní prádlo.cz - největší eshop píše:

Ochranné rouško s antibakteriálním aloe vera proti bakteriím a virům. Toto rouško tudíž lze prát a není na jedno použití!! Praním neklesá účinnost. Je vyrobené z látky určené pro zdravotní pomůcky. Rouško se skládá ze dvou vrstev první vrstva - barevný vzor druhá vrstva - ALOE VERA Microfiber-fabri

4home.cz píše:

Bavlněná rouška na ústa s praktickými tkaničkami na zavazování ochrání vás i vaše okolí. Praktické a rychlé řešení pro zlepšení ochrany proti vdechovaným nečistotám, bacilům a smogu. Jednovrstvá bavlněná ústenka se hodí všude tam, kde potřebujete dodržet vyšší hygienické nároky. Ústní rouška je určena pro tyto a podobné případy: péče o chronicky nemocné, práce ve výrobě a obchodech a jiné. Roušky jsou prodyšné a umožňují tak pohodlné dýchání. Výhodou je možnost praní a opakovaného použití.Dodáváno v různých barevných provedení bez možnosti výběru.

SCANQUILT.CZ píše:

Rouška ušitá z hustě tkané a jemné 100 % dlouhovlákné česané bavlny s antibakteriální a antimikrobiální úpravou je komfortní pro celodenní nošení a lze ji opakovaně prát. Slouží ke snížení rizika šíření kapénkové nákazy a zároveň omezuje vznik případných mikroorganismů ve vlhkém prostředí roušky. Při celodenním nošení doporučujeme roušky střídat. Rouška není nepropustná vůči virům, ale dvojitá tkanina upravená s ionty stříbra vytváří maximálně hygienické prostředí. Skládané sámky umožňují univerzální přizpůsobení tvaru obličeje, vázací tkanice pak pohodlné uchycení na hlavě. Bílá rouška s elegantním potiskem SCANquilt se hodí pro každou příležitost.

Pokud byste si ji chtěli ušít sami doma, nabízíme kvalitní bavlněnou metráž o šíři 150 cm a délce 100 cm s návodem, jak na to.


Péče a praní
Roušku je možné opakovaně používat. Perte každý den na 60 °C, po vyprání a uschnutí doporučujeme přežehlit a napařit pro vyšší sterilitu.

Whoopdedoo píše:

Textilní rouška ze 100% bavlny. Šitá ručně ve studiu Anna Marešová designers.
Spojit se a pomoci těm, kteří za nás bojují v první linii. Původní myšlenka, která během několika dnů přerostla v úžasný počin dobročinnosti a solidarity. Za poslední týden se nám s pomocí přátel, kolegů a spousty dobrých lidí podařilo ušít více než 500 roušek. Ty postupně putovaly ke zdravotníkům do Ústavu hematologie a transfuze, Motola, Thomayerovy nemocnice a Domova seniorů Dřevčický park, kde dávají právě teď naději na život. A to není málo.
Do toho jste nám psali vy, že byste rádi roušku od nás nosili taky. A tak se zrodil nápad jednu vytvořit. Minimalistickou, funkční a plnou naděje, že společně to prostě dáme.
100% bavlna s detailem trikolóry.
Limitovaný design by Anna Marešová.

Lékárna.cz píše:

Antibakteriálně ošetřená rouška, která se nyní úspěšně používá v nemocnici ČR. Obdélníkový typ, 3 sklady.

Prima Obchod - textilní galanterie píše:

Bavlněná rouška je dvouvrstvá. Po stranách jsou pruženky, které za ušima dobře drží. Zdobí ji malá nažehlovačka.
Rouška neslouží jako náhrada plnohodnotných zdravotnických pomůcek či respirátorů, avšak může snížit riziko přenosu virových onemocnění.
Délka pruženek je 14 cm.
Před nasazením i sundáním roušky si umyjte ruce vodou a mýdlem, nebo použijte dezinfekci na bázi alkoholu.

Woox píše:

5 kusů bavlněných roušek z wooxusní trikodílny s otvorem pro vložení filtru. Zpomalí 5 virálních kýchanců ze 160 km za hodinu na procházkové tempo, 40 tisíc aerosolových moribundů tak necestuje 8 metrů, ale centimetrů. Ostatní tak budou mít větší šanci zaběhnout za roh. Zatím není možné vybírat barvy, šijeme ze všech bavlněných úpletů, co máme skladem a jsou vhodné na výrobu roušek. Přijde vám tedy překvapení krát pět. Děkujeme strašlivě za podporu, ať se vám v nich bezva funí. Buďte zdraví.

Parametry Ochranná rouška

Výrobce OEM
Druh V naší kategorii založené pro usnadnění nakupování při aktuální situaci najdete následující: Zdravotnické potřeby

Podobné produkty

Podobné fráze: