Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  PC hry a konzole  >  Konzole - příslušenství  >  Sony Playstation PS4 Vertical Stand

Sony Playstation PS4 Vertical Stand

Načítám galerii...
Předchozí
Další
PS4 - PS4 Vertical Stand Black - Slim verze PS4 Ušetři místo kolem televizoru tak, že postavíš systém PS4 do vertikální polohy díky vertikálnímu stojanu. určený pro PS4 Slim.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Sony Playstation PS4 Vertical Stand

Popis Sony Playstation PS4 Vertical Stand

SOFTCOM.cz píše:

PS4 - Vertical Stand Glacier WHITE

Ušetři místo kolem televizoru tak, že postavíš systém PS4 do vertikální polohy díky vertikálnímu stojanu.Vyzkoušejte si Playstation 4 na showroomu v Praze.
EuroKing píše:

Vertikální stojan na D Chasiss (slim)
Buď neustále v obraze a přihlas se k odběru novinek ze světa PlayStation 4
http://cz.playstation.com/ps4/registration/
Dokaž že jsi hráč a přidej se k manifestu hráče
http://4theplayers.eu.playstation.com/signup

Infolinka pro podporu PlayStation produktů je pro Česko dostupná na pražském telefonním čísle +420 225341407 a emailové adrese podpora@playstation.cz každý den v čase od 11:00 do 20:00.
Infolinka slouží nejen na technickou podporu všech PlayStation produktů, /PS2, PSP, PS3, PSN/, ale zároveň pro informace ohledně nových produktů, datum uvedení her, servisní podporu a další otázky ohledně PlayStation.

Electro World s.r.o. píše:

SONY PS4 Vertical Stand umožňuje postavit konzoli Playstation 4 do svislé polohy. Stojan na konzoli se zajišťuje pohodlnou a bezpečnou polohu konzoly. Vertikální stojan zároveň dodá luxusní vzhled konzole.

ONLINESHOP.cz píše:

Určeno pro konzoli PlayStation 4 Slim i Pro verzi Buď neustále v obraze a přihlas se k odběru novinek ze světa PlayStation 4 http://cz.playstation.com/ps4/registration/ Dokaž že jsi hráč a přidej se k manifestu hráče Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.285 Výška (cm): 3.50 Šířka (cm): 32.20 Hloubka (cm): 13.00 EAN: 711719812852 Záruční doba: 24 měsíců Stojan

Parametry Sony Playstation PS4 Vertical Stand

Výrobce SONY
Konzole Playstation 4

Podobné produkty

Podobné fráze: