Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kontaktní čočky  >  JOHNSON & JOHNSON Acuvue Advance 6k

JOHNSON & JOHNSON Acuvue Advance 6ks

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kontaktní čočky Acuvue Advance jsou dvoutýdenní kontaktní čočky od firmy Johnson & Johnson určené pro korekci dalekozrakosti nebo krátkozrakosti. Charakteristika kontaktních čoček Acuvue Advance: Tyto kontaktní čočky jsou vyrobeny z silikon-hydrogelového materiálu Galyfilcon A, který zaručuje vysokou propustnost kyslíku pro svěží a zdravý vzhled očí. Kontaktní čočky Acuvue Advance obsahují lá...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro JOHNSON & JOHNSON Acuvue Advance 6ks

Popis JOHNSON & JOHNSON Acuvue Advance 6ks

OcniCentrum.EU píše:

PRO KOHO JSOU KONTAKTNÍ ČOČKY ACUVUE® ADVANCETM with HYDRACLEARTM
Kdokoliv, kdo uvažuje o svých prvních kontaktních čočkách
Lidé, kterým jsou jejich současné čočky nepohodlné
Lidé, kteří rádi nosí své čočky po celý den

BestGaze píše:

Dvoutýdenní silikon-hydrogelové kontaktní čočky firmy Johnson&Johnson. Obsahují zvlhčující složku HYDRACLEAR, která zajišťuje uživatelům perfektní zvlhčení kontaktní čočky během celého dne.

kontakto.cz píše:

Hledáte čočky ACUVUE ADVANCE s jinými parametry?
KLIKNĚTE ZDE A PODÍVEJTE SE!

VÝPRODEJ !!
Acuvue Advance 6 ks. +0,50 D, 8.3 BC

Kontaktní čočky Acuvue Advance jsou dvoutýdenní kontaktní čočky od firmy Johnson Johnson určené pro korekci dalekozrakosti nebo krátkozrakosti.

Charakteristika kontaktních čoček Acuvue Advance:
Tyto kontaktní čočky jsou vyrobeny z silikon-hydrogelového materiálu Galyfilcon A, který zaručuje vysokou propustnost kyslíku pro svěží a zdravý vzhled očí. Kontaktní čočky Acuvue Advance obsahují látku - HYDRACLEAR, která zabezpečuje rovnoměrné zvlhčování během celého dne. Kontaktní čočky Acuvue Advance with Hydraclear jsou velmi jemné a hedvábné, to můžete zjistit během jejich denního používání. Tyto kontaktní čočky mají vysokou propustnost kyslíku až 47% a společně s vysokou hydratací zajišťují velmi příjemné a komfortní nošení během celého dne.
Díky bleděmodrému zabarvení a značky pro snadnější nasazování 1-2-3 se kontaktní čočky Acuvue Advance velmi dobře aplikují. Tyto čočky také zajišťují vysokou ochranu před UV-A (95%) a UV-B (99%) zářením.

Pro koho jsou určeny kontaktní čočky Acuvue Advance with HYDRACLEAR?
Tyto čočky jsou doporučovány osobám, které teprve začínají s jejich nošením. Jsou velmi snadno aplikovatelné a komfort při jejich nošení je také vysoký. Díky tomu jsou doporučovány osobám, které:

během nošení jiných čoček mají pocit nepohodlí,
mají problém se suchostí oka,
hledají kontaktní čočky v rozumné ceně.


Péče o kontaktní čočky:
Kontaktní čočky Acuvue Advance with HYDRACLEAR vyžadují pravidelnou údržbu vhodnými čistícími roztoky. V tom případě je záruka, že čočky budou během celé doby pohodlné a zaručí perfe...

Čočkovník.cz píše:

ACUVUE ADVANCE (6 čoček) jsou silikon-hydrogelové kontaktní čočky. Jsou vyráběny se zvlhčující složkou HYDRACLEAR, která udržuje kontaktní čočky zvlhčené a umožňuje pohodlné nošení v průběhu celého dne. Tyto kontaktní čočky jsou určeny k dennímu nošení s výměnou každé 2 týdny. **Ukončená výroba** - nahradíte "Acuvue Advance Plus (6 čoček)":/acuvue-advance-plus-6-cocek.html.

UV filtr v kontaktních čočkách zdokonaluje ochranu rohovky oka před negativními účinky ultrafialového záření. Čočky však nezakrývají celé oko ani oční okolí, proto je ideální ochranou před škodlivým UV zářením kombinace kontaktních čoček s UV filtrem a "slunečních brýlí":/slunecni-bryle.html.

Parametry JOHNSON & JOHNSON Acuvue Advance 6ks

Výrobce Johnson & Johnson Vision Care
Doba použití Čtrnáctidenní

Podobné produkty

Podobné fráze: