Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kontaktní čočky  >  JOHNSON & JOHNSON Acuvue Advance 6k

JOHNSON & JOHNSON Acuvue Advance 6ks

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kontaktní čočky Acuvue Advance jsou dvoutýdenní kontaktní čočky od firmy Johnson & Johnson určené pro korekci dalekozrakosti nebo krátkozrakosti. Charakteristika kontaktních čoček Acuvue Advance: Tyto kontaktní čočky jsou vyrobeny z silikon-hydrogelového materiálu Galyfilcon A, který zaručuje vysokou propustnost kyslíku pro svěží a zdravý vzhled očí. Kontaktní čočky Acuvue Advance obsahují lá...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro JOHNSON & JOHNSON Acuvue Advance 6ks

Popis JOHNSON & JOHNSON Acuvue Advance 6ks

Kontaktní čočky Acuvue Advance jsou dvoutýdenní kontaktní čočky od firmy Johnson & Johnson určené pro korekci dalekozrakosti nebo krátkozrakosti.
Charakteristika kontaktních čoček Acuvue Advance:
Tyto kontaktní čočky jsou vyrobeny z silikon-hydrogelového materiálu Galyfilcon A, který zaručuje vysokou propustnost kyslíku pro svěží a zdravý vzhled očí. Kontaktní čočky Acuvue Advance obsahují látku - HYDRACLEAR, která zabezpečuje rovnoměrné zvlhčování během celého dne.
Kontaktní čočky Acuvue Advance with Hydraclear jsou velmi jemné a hedvábné, to můžete zjistit během jejich denního používání. Tyto kontaktní čočky mají vysokou propustnost kyslíku až 47% a společně s vysokou hydratací zajišťují velmi příjemné a komfortní nošení během celého dne.
Díky bleděmodrému zabarvení a značky pro snadnější nasazování 1-2-3 se kontaktní čočky Acuvue Advance velmi dobře aplikují. Tyto čočky také zajišťují vysokou ochranu před UV-A (95%) a UV-B (99%) zářením.
Pro koho jsou určeny kontaktní čočky Acuvue Advance with HYDRACLEAR?
Tyto čočky jsou doporučovány osobám, které teprve začínají s jejich nošením. Jsou velmi snadno aplikovatelné a komfort při jejich nošení je také vysoký. Díky tomu jsou doporučovány osobám, které:
během nošení jiných čoček mají pocit nepohodlí,
mají problém se suchostí oka,
hledají kontaktní čočky v rozumné ceně.
Péče o kontaktní čočky:
Kontaktní čočky Acuvue Advance with HYDRACLEAR vyžadují pravidelnou údržbu vhodnými čistícími roztoky. V tom případě je záruka, že čočky budou během celé doby pohodlné a zaručí perfektní a komfortní pocit při jejich nošení. K jejich údržbě doporučujeme čistící roztok značky Clean Active nebo řadu jiných čistících roztoků na trhu.

Parametry JOHNSON & JOHNSON Acuvue Advance 6ks

Výrobce Johnson & Johnson Vision Care
Doba použití Čtrnáctidenní

Podobné produkty

Podobné fráze: