Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kontaktní čočky  >  Johnson & Johnson Acuvue 1-Day Moist 90k

Johnson & Johnson Acuvue 1-Day Moist 90ks

Načítám galerii...
Předchozí
Další
1 Day Acuvue Moist (90čoček) jsou jednodenní kontaktní čočky od společnosti Johnson &a Johnson z řady ACUVUE. 1 Day Acuvue Moist obsahují zvlhčující složku, díky které si můžete vychutnat skutečný komfort nošení až do večera. Jednodenní kontaktní čočky Vám navíc dopřejí pohodlí i pokud jde o péči o kontaktní čočky – každý den jednoduše s novým sterilním párem. Materiál: Etafilcon A Zabarvení pro ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Johnson & Johnson Acuvue 1-Day Moist 90ks

Popis Johnson & Johnson Acuvue 1-Day Moist 90ks

BestGaze píše:

Jednodenní kontaktní čočky firmy Johnson & Johnson, využívají technologii LACREON, díky níž si čočky udrží optimální vlhkost i na konci dne. Při nošení tohoto typu kontaktních čoček nepotřebujete žádný roztok což je velmi pohodlné na cestách. Ráno si vždy nasadíte nový pár. Čas odeslání zásilky v zakřivení 9,0 je kolem 15 dn

Cocky-Optika.cz píše:

Jednodenní kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist jsou nástupcem starší verze 1 Day Acuvue. Kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist jsou jednodenní kontaktní čočky společnosti Johnson & Johnson se speciální technologii LACREON, která spočívá v uzavření zvhlčující složky v materiálu čoček. Díky této technologii 1 Day Acuvue Moist zaručují očím trvalý komfort nošení po celý den až do večera. V balení po 90-ti kusech. t1000

Kontaktní.cz píše:

Jednodenní kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist od společnosti Johnson & Johnson jsou nástupcem starší verze 1 Day Acuvue. Kvalitnější lubrikace přináší čočce 1 Day Acuvue Moist vyšší a déletrvající komfort. Díky speciální technologii LACREON zaručují kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist očím trvalý komfort nošení po celý den až do večera. Kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist Vám poskytnou maximální pohodlí jednodenních čoček.

Alza.cz píše:

Kontaktní čočky sférické, jednodenní, hydrogelové, s indikátorem rub/líc
Jednodenní kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist jsou určeny pro všechny, kteří to se zdravím svých očí myslí opravdu vážně. Díky speciální zvlhčující složce si vychutnáte perfektní pohodlí během nošení po celý den. Skvělý je také fakt, že jednodenní čočky není třeba nijak udržovat – zkrátka každý den nasadíte nový a zcela sterilní pár.  Hlavní přednosti Acuvue Moist 1 Day (90 čoček)Jednodenní a velmi šetrné hydrogelové čočkySpeciální zvlhčující složka pro perfektní pohodlíNechybí indikátor rubu a líceUV filtr pro zdokonalenou ochranu rohovky před ultrafialovým zářenímVelké balení za skvělou cenu Jsou tyto čočky určeny právě pro vás? Chci čočky používat nejšetrnějším možným způsobemNechci se zabývat péčí o čočkyČočky nepoužívám každý den, ale jen při zvláštních příležitostech nebo při sportu Acuvue Moist 1 Day od Johnson & JohnsonJohnson...

kontakto.cz píše:

Kontaktní čočky Acuvue 1-Day Moist jsou kontaktní čočky jednoho z nejlepších výrobců na světě - Johnson Johnson.
Charakteristika kontaktních čoček Acuvue 1-Day Moist:
Acuvue 1-Day Moist jsou měkké jednodenní kontaktní čočky. Při jejich výrobě byla použita technologie LACERON zaručující vazbu na PVP - komponent zodpovědný za zadržení vody, díky které je čočka celý den skvěle zvlhčena.
Kontaktní čočky Acuvue 1-Day Moist zaručují vysoký stupeň ochrany před škodlivým zářením UVA a UVB, díky čemuž jsou oči skvěle chráněny. Perfektní konstrukce čočky Acuvue 1-Day Moist a její hedvábná vrstva podstatně snižuje povrchové tření a to umožňuje očnímu víčku se po ní volně pohybovat.
Pro koho jsou čočky Acuvue 1-Day Moist určeny?
Acuvue 1-Day Moist jsou jednodenní kontaktní čočky, o které se nemusíte dodatečně starat. Acuvue 1-Day Moist jsou ideální volbou pro uživatele, kteří chtějí každý den nosit nový pár čoček. Také jsou doporučovány pro všechny osoby, které :

jsou alergiky,
mají problém suchého oka,
nosí čočky společně s brýlemi- střídaji je,
oceňují vysoký komfort nošení kontaktních čoček.

Odeslání do 24 hodin se vztahuje pouze na zakřivení 8.5
Pro zakřivení 9.0 je čas odeslání 15 pracovních dní.

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Acuvue 1-Day Moist 30 ks
Acuvue 1-Day Moist 180 ks
VÝPRODEJ - Acuvue 1-Day Moist 30 ks +5,75 BC 9,0
VÝPRODEJ - Acuvue 1-Day Moist 90 ks +3,50 BC 9,0...

Čočky-kontaktní.cz píše:

1 Day Acuvue Moist Multifocal 90 čoček jsou jednodenní kontaktní čočky určené pro korekci presbyopie, často zvané jako stařecká vetchozrakost. Tyto čočky od výrobce Johnson & Johnson korigují zrak jak na blízko, tak i do dálky. Jsou dostupné v balení po 90 čočkách.

VašeČočky.cz píše:

Jednodenní kontaktní čočky 1-DAY Acuvue Moist Multifocal jsou určené ke korekci presbyopie (vetchozrakosti). Umožňují bezproblémové vidění na dálku, na střední vzdálenost i do blízka. Čočky 1-DAY Acuvue Moist Multifocal jsou extrémně tenké, vyrobené z měkkých a ohebných materiálů, které umožňují pronikání dostatečného množství kyslíku k povrchu vašich očí. Díky unikátní technologii LACREON zajišťují velmi vysoký komfort při nošení a pocit svěžesti a hydratace po celý den. Současně poskytují ochranu proti ultrafialovému (UV) záření. UV filtr v kontaktních čočkách zdokonaluje ochranu rohovky oka před negativními účinky ultrafialového záření. Čočky však nezakrývají celé oko ani oční okolí, proto je ideální ochranou před škodlivým UV zářením kombinace kontaktních čoček s UV filtrem a slunečních brýlí.

Parametry Johnson & Johnson Acuvue 1-Day Moist 90ks

Výrobce Johnson & Johnson Vision Care
Doba použití Jednodenní

Podobné produkty

Podobné fráze: