Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kontaktní čočky  >  JOHNSON & JOHNSON Acuvue 1-Day Moist 180k

JOHNSON & JOHNSON Acuvue 1-Day Moist 180ks

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 010 Kč
Porovnat 8 obchodů
Acuvue 1-day Moist jsou jednorázové měkké kontaktní čočky společnosti Johnson&Johnson, jejichž funkce umožňuje udržet svěžest a vlhkost očí i na konci dne. Technologie LACREONTM, která je v nich použita a jejímž úkolem je spojovat vodu vážící složku s ověřeným materiálem ETAFILICON A, umožňuje ve srovnání s jednodenními kontaktními čočkami jiných značek výrazně déle udržet vysokou vlhkost. Význam...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro JOHNSON & JOHNSON Acuvue 1-Day Moist 180ks

Popis JOHNSON & JOHNSON Acuvue 1-Day Moist 180ks

BestGaze píše:

Jednodenní kontaktní čočky firmy Johnson & Johnson, využívají technologii LACREON, díky níž si čočky udrží optimální vlhkost i na konci dne. Při nošení tohoto typu kontaktních čoček nepotřebujete žádný roztok což je velmi pohodlné na cestách. Ráno si vždy nasadíte nový pár.

Cocky-Optika.cz píše:

1 Day Acuvue Moist 180 čoček
1 Day Acuvue Moist jsou jednodenní kontaktní čočky vyvinuté společností Johnson and Johnson jako nástupce původních 1 Day Acuvue. Oproti původní verzi jsou vybaveny speciální technologií LACREON™ a postupem zpracování s použitím lubrikační látky povidon. Výrobce uvádí, že přechod mezi 1 Day Acuvue a 1 Day Acuvue Moist je možný i bez konzultace s očním specialistou.
V naší nabídce naleznete tyto čočky také ve verzi {{getItemLinkParams: 324,1 Day Acuvue Moist (30 čoček)}}, {{getItemLinkParams: 325,1 Day Acuvue Moist (90 čoček)}}
Technologie LACREON™ a UV ochrana
Technologie LACREON™ uzavírá zvlhčující složky v materiálu čočky, což zajišťuje nositeli vyšší komfort na podstatně delší dobu.
Kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist jsou opatřeny UV filtrem, který poskytuje ochranu proti záření UVA a UVB. Jejich součástí je také indikátor rub-líc, díky němuž je snadné určit, kterou stranou čočku na oko nasadit.
Pohodlné nošení
Další technologický posun při výrobě 1 Day Acuvue Moist znamenalo přidání lubrikační látky povidon (polyvinylpyrolidon) do roztoku, ve kterém jsou kontaktní čočky během procesu výroby uloženy. Tímto postupem byla zvýšena pohodlnost čoček bezprostředně po jejich nasazení a v prvních hodinách nošení.
t1000

kontakto.cz píše:

Kontaktní čočky Acuvue 1-Day Moist jsou kontaktní čočky jednoho z nejlepších výrobců na světě - Johnson Johnson.
Charakteristika kontaktních čoček Acuvue 1-Day Moist:
Acuvue 1-Day Moist jsou měkké jednodenní kontaktní čočky. Při jejich výrobě byla použita technologie LACERON zaručující vazbu na PVP - komponent zodpovědný za zadržení vody, díky které je čočka celý den skvěle zvlhčena.
Kontaktní čočky Acuvue 1-Day Moist zaručují vysoký stupeň ochrany před škodlivým zářením UVA a UVB, díky čemuž jsou oči skvěle chráněny. Perfektní konstrukce čočky Acuvue 1-Day Moist a její hedvábná vrstva podstatně snižuje povrchové tření a to umožňuje očnímu víčku se po ní volně pohybovat.
Pro koho jsou čočky Acuvue 1-Day Moist určeny?
Acuvue 1-Day Moist jsou jednodenní kontaktní čočky, o které se nemusíte dodatečně starat. Acuvue 1-Day Moist jsou ideální volbou pro uživatele, kteří chtějí každý den nosit nový pár čoček. Také jsou doporučovány pro všechny osoby, které :

jsou alergiky,
mají problém suchého oka,
nosí čočky společně s brýlemi- střídaji je,
oceňují vysoký komfort nošení kontaktních čoček.

Pro zakřivení 9.0 je čas odeslání 15 pracovních dní.

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:

Acuvue 1-Day Moist 30 ks
Acuvue 1-Day Moist 90 ks
VÝPRODEJ - Acuvue 1-Day Moist 30 ks +5,75 BC 9,0
VÝPRODEJ - Acuvue 1-Day Moist 90 ks +3,50 BC 9,0

VašeČočky.cz píše:

1-DAY Acuvue Moist (180 čoček) jsou jednodenní kontaktní čočky od společnosti Johnson & Johnson z řady ACUVUE. 1-DAY Acuvue Moist obsahují zvlhčující složku, díky které si můžete vychutnat skutečný komfort nošení až do večera. Jednodenní kontaktní čočky Vám navíc dopřejí pohodlí i pokud jde o péči o kontaktní čočky – každý den jednoduše s novým sterilním párem. UV filtr v kontaktních čočkách zdokonaluje ochranu rohovky oka před negativními účinky ultrafialového záření. Čočky však nezakrývají celé oko ani oční okolí, proto je ideální ochranou před škodlivým UV zářením kombinace kontaktních čoček s UV filtrem a slunečních brýlí.

Parametry JOHNSON & JOHNSON Acuvue 1-Day Moist 180ks

Výrobce Johnson & Johnson Vision Care
Doba použití Jednodenní

Podobné produkty

Podobné fráze: