Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kontaktní čočky  >  JOHNSON & JOHNSON Acuvue 1-Day Moist 180k

JOHNSON & JOHNSON Acuvue 1-Day Moist 180ks

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 019 Kč
Porovnat 9 obchodů
Acuvue 1-day Moist jsou jednorázové měkké kontaktní čočky společnosti Johnson&Johnson, jejichž funkce umožňuje udržet svěžest a vlhkost očí i na konci dne. Technologie LACREONTM, která je v nich použita a jejímž úkolem je spojovat vodu vážící složku s ověřeným materiálem ETAFILICON A, umožňuje ve srovnání s jednodenními kontaktními čočkami jiných značek výrazně déle udržet vysokou vlhkost. Význam...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro JOHNSON & JOHNSON Acuvue 1-Day Moist 180ks

Popis JOHNSON & JOHNSON Acuvue 1-Day Moist 180ks

BestGaze píše:

Jednodenní kontaktní čočky firmy Johnson & Johnson, využívají technologii LACREON, díky níž si čočky udrží optimální vlhkost i na konci dne. Při nošení tohoto typu kontaktních čoček nepotřebujete žádný roztok což je velmi pohodlné na cestách. Ráno si vždy nasadíte nový pár.

kontakto.cz píše:

Kontaktní čočky Acuvue 1-Day Moist jsou kontaktní čočky jednoho z nejlepších výrobců na světě - Johnson Johnson.

Charakteristika kontaktních čoček:
Acuvue 1-Day Moist jsou měkké jednodenní kontaktní čočky. Při jejich výrobě byla použita technologie LACERON zaručující vazbu na PVP - komponent zodpovědný za zadržení vody, díky které je čočka celý den skvěle zvlhčena.
Kontaktní čočky Acuvue 1-Day Moist zaručují vysoký stupeň ochrany před škodlivým zářením UVA a UVB, díky čemuž jsou oči skvěle chráněny. Perfektní konstrukce čočky Acuvue 1-Day Moist a její hedvábná vrstva podstatně snižuje povrchové tření a to umožňuje očnímu víčku se po ní volně pohybovat.

Pro koho jsou čočky Acuvue 1-Day Moist určeny?
Acuvue 1-Day Moist jsou jednodenní kontaktní čočky, o které se nemusíte dodatečně starat. Acuvue 1-Day Moist jsou ideální volbou pro uživatele, kteří chtějí každý den nosit nový pár čoček. Také jsou doporučovány pro všechny osoby, které :

jsou alergiky,
mají problém suchého oka,
nosí čočky společně s brýlemi- střídaji je,
oceňují vysoký komfort nošení kontaktních čoček.

Pro zakřivení 9.0 je čas odeslání 15 pracovních dní.

Kontaktní čočky jsou dostupné i v jiných baleních:
Acuvue 1-Day Moist 30 ks
Acuvue 1-Day Moist 90 ks

Čočkovník.cz píše:

"1-DAY Acuvue Moist":/1-day-acuvue-moist.html (180 čoček) jsou jednodenní kontaktní čočky od společnosti Johnson & Johnson z řady ACUVUE. 1-DAY Acuvue Moist obsahují zvlhčující složku, díky které si můžete vychutnat skutečný komfort nošení až do večera. Jednodenní kontaktní čočky Vám navíc dopřejí pohodlí i pokud jde o péči o kontaktní čočky - každý den jednoduše s novým sterilním párem.

UV filtr v kontaktních čočkách zdokonaluje ochranu rohovky oka před negativními účinky ultrafialového záření. Čočky však nezakrývají celé oko ani oční okolí, proto je ideální ochranou před škodlivým UV zářením kombinace kontaktních čoček s UV filtrem a "slunečních brýlí":/slunecni-bryle.html.

Parametry JOHNSON & JOHNSON Acuvue 1-Day Moist 180ks

Výrobce Johnson & Johnson Vision Care
Doba použití Jednodenní

Podobné produkty

Podobné fráze: