Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kontaktní čočky  >  Johnson & Johnson 1 Day Acuvue Moist Multifocal 30k

Johnson & Johnson 1 Day Acuvue Moist Multifocal 30ks

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Jednodenní kontaktní čočky 1 Day Acuvue Moist Multifocal jsou určené ke korekci presbyopie (vetchozrakosti). Umožňují bezproblémové vidění na dálku, na střední vzdálenost i do blízka. Čočky 1 Day Acuvue Moist Multifocal jsou extrémně tenké, vyrobené z měkkých a ohebných materiálů, které umožňují pronikání dostatečného množství kyslíku k povrchu vašich očí. Díky unikátní technologii LACREON zaji...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Johnson & Johnson 1 Day Acuvue Moist Multifocal 30ks

Popis Johnson & Johnson 1 Day Acuvue Moist Multifocal 30ks

BestGaze píše:

Acuvue 1-Day Moist Multifocal jsou jednodenní měkké kontaktní čočky navržené s cílem přizpůsobit je přirozenému tvaru a fungování stárnoucího oka. Acuvue 1-Day Moist Multifocal jsou jedinými multifokálními čočkami používajícími technologii INTUISIGHT pro lidi s presbyopií. Kontaktní čočky Moist Multifocal mají jedinečnou optimalizovanou optickou konstrukci, která byla přizpůsobena měnící se šířce zorničky v presbyopickém oku. Tyto čočky zajišťují dlouhotrvající zvhče

Cocky-Optika.cz píše:

Jednodenní multifokální čočky 1 Day Acuvue Moist Multifocal 30 čoček od výrobce Johnson & Johnson jsou určené ke korekci presbyopie. Konstrukce čoček umožňuje korigovat zrak jako do dálky, tak i na blízko. Balení obsahuje 30 čoček.

kontakto.cz píše:

Kontaktní čočky Acuvue 1-Day Moist Multifocal jsou kontaktní čočky jednoho z nejproslulejších světových producentů kontaktních čoček - Johnson Johnson.

Charakteristika kontaktních čoček:
Acuvue 1-Day Moist Multifocal jsou měkké jednodenní kontaktní čočky. Byly navrženy s ohledem na přirozený tvar očí a jeho biologickými funkcemi.
Acuvue 1-Day Moist Multifocal jsou první a jediné víceohniskové kontaktní čočky s technologií INTUISIGHT pro pacienty trpící presbyopií s unikátní zoptimalizovanou optickou konstrukcí přizpůsobující se měnícímu se rozšíření zornice v závislosti na světle. Jsou vyrobeny na bázi materiálu 1-Day Acuvue Moist, který se vyznačuje dlouhodobým zvlhčením. Napomáhá snížit příznaky syndromu suchých očí u starších uživatelů kontaktních čoček.
Kontaktní čočky 1-Day Acuvue Moist Multifocal získaly prestižní ocenění SILIMO dOr.

Specifikace:Konstrukce:
asferické, technologie INTUISIGHT


Materiál:
etafilcon A


Průměr:
14,3 mm


Poloměr zakřivení:
8,4 mm


UV filtr:
třída 2; 99% UVB a 86% UVA


Obsah vody:
58%


Dk/t:
25,5


Tloušťka středu:
0,084 mm u dioptrií -3,00 D


Zabarvení:
ano


Označení stran:
ano


Rozsah dioptrií:
-9,00 D do +6,00 D (co 0,25 D)


Addice:
LOW +0,75 D do +1,25 D
MID +1,50 D do +1,75 D
HIGH +2,00 D do 2,50 D...

Čočky-kontaktní.cz píše:

1 Day Acuvue Moist Multifocal 30 čoček jsou jednodenní kontaktní čočky určené pro korekci presbyopie, vetchozrakosti. Tyto čočky od výrobce Johnson & Johnson korigují zrak jak na blízko, tak i do dálky. Jsou dostupné v balení po 30 čočkách.

VašeČočky.cz píše:

Jednodenní kontaktní čočky 1-DAY Acuvue Moist Multifocal jsou určené ke korekci presbyopie (vetchozrakosti). Umožňují bezproblémové vidění na dálku, na střední vzdálenost i do blízka. Čočky 1-DAY Acuvue Moist Multifocal jsou extrémně tenké, vyrobené z měkkých a ohebných materiálů, které umožňují pronikání dostatečného množství kyslíku k povrchu vašich očí. Díky unikátní technologii LACREON zajišťují velmi vysoký komfort při nošení a pocit svěžesti a hydratace po celý den. Současně poskytují ochranu proti ultrafialovému (UV) záření. UV filtr v kontaktních čočkách zdokonaluje ochranu rohovky oka před negativními účinky ultrafialového záření. Čočky však nezakrývají celé oko ani oční okolí, proto je ideální ochranou před škodlivým UV zářením kombinace kontaktních čoček s UV filtrem a slunečních brýlí.

ČOČKY S.R:O. píše:

Acuvue Moist Multifokal je jednodenní kontaktní čočka s optimalizovaným optickým designem, zohledňujícím nejen dioptrie do dálky, výšku adice a věk nositele, ale i možnosti různého osvětlení a poskytuje tak maximální komfort vidění na všechny vzdálenosti.

Parametry Johnson & Johnson 1 Day Acuvue Moist Multifocal 30ks

Výrobce Johnson & Johnson
Doba použití Jednodenní
Bifokální Bifokální čočky jsou určeny pro uživatele trpící zároveň krátkozrakostí i dalekozrakostí. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: