Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Beletrie  >  Komiksy  >  Eduardo Risso: 100 nábojů

Eduardo Risso: 100 nábojů

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Loopa opustil otec ještě před narozením a nikdy se mu neozval. Ale teď ho má mladík šanci znovu najít. Díky agentu Gravesovi a jeho kufříku s pistolí a sto náboji. Ale pokud čekáte idylku s objímáním a výměnou dárků k Vánocům, čekáte marně. Vztah mezi otcem a synem nabere docela jiné obrátky. Brzo se příběh setkání změní v nelítostný příběh pomsty.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Eduardo Risso: 100 nábojů

Popis Eduardo Risso: 100 nábojů

Supermeda.cz píše:

Loopa opustil otec ještě před narozením a nikdy se mu neozval. Ale teď ho má mladík šanci znovu najít. Díky agentu Gravesovi a jeho kufříku s pistolí a sto náboji. Ale pokud čekáte idylku s objímáním

Patro.cz píše:

Nastává závěrečná bitva mezi přeživšími rody Trustu a agentem Gravesem, jejich někdejším zmocněncem. Vše nasvědčuje tomu, že počty padlých na obou stranách budou vysoké. V této válce se však stírá hranice mezi vojáky a civilisty a na přidružené ztráty

Levneucebnice.cz píše:

Poslední ze spících Minutemanů jsou znovu aktivováni a rody
sdružené v Trustu si vyhlásily boj na život a na smrt. Začíná
závěrečné kolo zápasu, ve kterém se střetne agent Graves se svými
někdejšími chlebodárci. Ani po rozcvičení nemají všichni z
bojovníků jasno v tom, na čí stranu se mají postavit. V boji bez
rozhodčího to znamená, že si tak buď odkryjí záda, nebo budou
napadeni z obou stran.
100 NÁBOJŮ: ZAČÁTEK KONCE je souhrnným vydáním sešitů 68–75 z
oceňované série Briana Azzarella a Eduarda Rissa doplněným o úvod
uznávaného scenáristy a producenta Toma Fontany (Oz, Zločin v
ulicích).

KNIHCENTRUM.CZ píše:

Autor : Brian Azzarello, Eduardo Risso,
Válka mezi Trustem a agentem Gravesem je v plném proudu. První řady pěšců již byly obětovány a bitevní pole nyní ovládají střelci. Jednotlivé rody teď – stejně jako Minutemani – dojednávají spojenecké svazky, upevňují si pozice a soustřeďují svou pozornost na ty, které hodlají zlikvidovat. Králové se raději přesouvají do ústraní a pro své bezpečí jsou ochotni obětovat i královnu.

Otázkou je, zda mají svůj postup podložený promyšlenou strategií či zda pouze spoléhají na materiální převahu na šachovnici?
Druh sortimentu : Kniha, 100 nábojů 9, Jazyk : Čeština, Počet stran : 224

bux.cz píše:

Komu může člověk věřit? V potemnělých uličkách na periférii najdete jedinou odpověď:
Nikomu. Čtvrtý díl populární série nás zavádí zrovna do těchto temných uliček, kde na periférii společnosti přežívají jejich mnohdy zoufalí, ale vždy nebezpeční obyvatelé. Seznámíme se s opravdu reprezentativním vzorkem zdejší populace – od pašeráků a drogových dealerů až po ta nejvyšší patra moci. V tomto světě není jasné, kdo je s kým a kdo koho řídí, jisté je jen jedno – právě to, o čem nevíte, vám může nejvíce ublížit.

MALL.CZ píše:

Blues pro Minutemana
Wylie Times přicestuje do New Orleansu s hlavou plnou vzpomínek na Rose a s kufříkem od agenta Gravese. Wylie Rose miloval, a teď je mrtvá, a právě Gravesův kufřík mu dopomůže zjistit pravdu o její smrti.

Parametry Eduardo Risso: 100 nábojů

Podobné produkty

Podobné fráze: