Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Beletrie  >  Komiksy  >  Eduardo Risso: 100 nábojů

Eduardo Risso: 100 nábojů

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Loopa opustil otec ještě před narozením a nikdy se mu neozval. Ale teď ho má mladík šanci znovu najít. Díky agentu Gravesovi a jeho kufříku s pistolí a sto náboji. Ale pokud čekáte idylku s objímáním a výměnou dárků k Vánocům, čekáte marně. Vztah mezi otcem a synem nabere docela jiné obrátky. Brzo se příběh setkání změní v nelítostný příběh pomsty.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Eduardo Risso: 100 nábojů

Popis Eduardo Risso: 100 nábojů

Alza.cz píše:

Kniha – autor Brian Azzarello; Eduardo Risso, 128 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá
Nastává závěrečná bitva mezi přeživšími rody Trustu a agentem Gravesem, jejich někdejším zmocněncem. Vše nasvědčuje tomu, že počty padlých na obou stranách budou vysoké. V této válce se však stírá hranice mezi vojáky a civilisty a na přidružené ztráty nikdo příliš nebere ohledy. Ale stejně jako žádný plán útoku nepřečká první kontakt s nepřítelem, dějiny nás též učí, že nejvíc rozhodující bývají nečekané okolnosti a že obě strany jsou stejně zranitelné. Předposlední svazek ságy 100 NÁBOJŮ, uznávané série Briana Azzarella a Eduarda Rissa, obsahuje sebrané sešity č. 84–88 a předmluvu od samotného Rissa.

bux.cz píše:

ODPOČÍTÁVÁNÍ
Poslední ze spících Minutemanů jsou znovu aktivováni a rody sdružené v Trustu si vyhlásily boj na život a na smrt. Začíná závěrečné kolo zápasu, ve kterém se střetne agent Graves se svými někdejšími chlebodárci. Ani po rozcvičení nemají všichni z bojovníků jasno v tom, na čí stranu se mají postavit. V boji bez rozhodčího to znamená, že si tak buď odkryjí záda, nebo budou napadeni z obou stran.
100 NÁBOJŮ: ZAČÁTEK KONCE je souhrnným vydáním sešitů 68–75 z oceňované série Briana Azzarella a Eduarda Rissa doplněným o úvod uznávaného scenáristy a producenta Toma Fontany (Oz, Zločin v ulicích).

Fantasyobchod.cz píše:

Hlavy rodů sdružených v Trustu, tajné organizaci, která již několik století vládne světu, se sejdou na smuteční hostině po pohřbu jednoho ze svých řad. Ale Augustus Medici, neformální vůdce všech rodů Trustu, již chystá další zákulisní jednání, aby mohl zredukovat počet rodů a dále tak posílit svou moc. Mezitím agent Graves, někdejší ochránce Trustu a nynější odpadlík, rozdává kufříky obsahující pistoli a stovku nevystopovatelných nábojů, které jsou typickým atributem této série, stejně jako břitké dialogy Briana Azzarella a temná kresba Eduarda Rissa. 100 NÁBOJŮ: DEKADENCE je souhrnným vydáním sešitů 68–75 doplněným o předmluvu laureáta Eisnerovy ceny Darwyna Cooka.

Supermeda.cz píše:

Hlavy rodů sdružených v Trustu, tajné organizaci, která již několik století vládne světu, se sejdou na smuteční hostině po pohřbu jednoho ze svých řad. Ale Augustus Medici, neformální vůdce všech rodů

Booktook.cz píše:

Poslední karty byly rozdány a padly závěrečné sázky. Zbývající rody
Trustu a jejich někdejší válečník, agent Graves, musí vyložit list
na stůl – a vyrovnat své účty.
Zbývající Minutemani to ale tak jednoduché nemají. I když už dali
všechny žetony do banku, zbývá ještě zahrát pár divokých karet a ty
budou více než stačit na to, aby hra nabrala nečekaný obrat.
Tento poslední svazek souborného vydání mistrovského díla pánů
Briana Azzarella a Eduarda Rissa 100 NÁBOJŮ obsahuje díly 89–100
sešitového vydání doplněné o Azzarellovu předmluvu.

Parametry Eduardo Risso: 100 nábojů

Podobné produkty

Podobné fráze: