Kde jsem:  Katalog  >  Knihy a filmy  >  Knihy  >  Beletrie  >  Komiksy  >  Alenka v říši divů - Carroll Lewi

Alenka v říši divů - Carroll Lewis

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Světoznámý a oblíbený příběh Lewise Carrolla přinášíme v komiksovém zpracování nejen dětským čtenářům od 7 let. Vydejte se v Alenčiných stopách na fantastickou cestu, na niž nikdy nezapomenete. Alenka je obyčejná zvídavá holčička s velkou představivostí, která touží po dobrodružství. Vlastně - byla obyčejnou holčičkou, dokud se neocitla na místě, jež má do obyčejnosti opravdu daleko. Poté, co nás...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Alenka v říši divů - Carroll Lewis

Popis Alenka v říši divů - Carroll Lewis

bux.cz píše:

Alenka v říši divů vypráví o dobrodružství malé holčičky, které je plné fantaskních motivů. Je úplně jiné než moralizující příběhy. Alenka se propadne králičí norou, protože pronásleduje bílého králíka, zvětšuje se a zmenšuje a pije čas s podivnými společníky. Vrátí se někdy z říše divů, nebo jí královna setne hlavu ?

ALBATROS MEDIA píše:

Slavné příběhy plné fantazie vymyslel anglický matematik Lewis Carroll – údajně právě pro malou holčičku Alici. Ilustrovaná knížka je určena pro začátečníky, ať děti, tak i dospělé. Jazyk jsme velmi zjednodušili. Český zrcadlový překlad vám umožní obratem zkontrolovat, zda jste původnímu textu porozuměli správně. Na konci knihy objevíte zábavné doplňovačky, spojovačky a kontrolní otázky.

Levneucebnice.cz píše:

Alenka se pustí do pronásledování bílého králíka, který kolem ní
proběhl. Spadne do králičí nory, která se ukáže být branou do
podivného světa, ve kterém jsou přírodní zákony vystřídány
neomezenou fantazií, překrásně zobrazenou nádhernými ilustracemi,
které vykreslují veškeré kouzlo tohoto zázračného světa.

Alza.cz píše:

Kniha – autor Lewis Carroll, 152 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá
Říká se, že matematik Ch. L. Dodgson, kterého známe pod pseudonymem Lewis Carroll, vymyslel příběh při projížďce na člunu, kde jej vyprávěl dceři svého přítele - Alici. Ta ho uprosila, aby o dobrodružstvích napsal knihu. Naše zjednodušená verze je určena pro středně pokročilé, kteří si nejsou hádankami a jinotaji, jež obsahuje originál, zcela jisti. Pomůže jim i český překlad na pravé straně, slovníček i jazykový koutek.

Supermeda.cz píše:

Říká se, že matematik Ch. L. Dodgson, kterého známe pod pseudonymem Lewis Carroll, vymyslel příběh při projížďce na člunu, kde jej vyprávěl dceři svého přítele - Alici. Ta ho uprosila, aby o dobrodruž

Parametry Alenka v říši divů - Carroll Lewis

Podobné produkty

Podobné fráze: