Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Sporáky  >  Kombinované sporáky  >  Beko CSM 52120 DW

Beko CSM 52120 DW

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 6 990 Kč
Popis: Sporák CSM 52120 DW široký 50 cm s elektrickou multifunkční troubou a plynovou varnou deskou. Patří do energetické třídy A a je vybavena mechanickou minutkou. Gril: Ideální pro grilování masa, klobás, toastů nebo ryb. Rychlé a snadné čištění: Vzhledem k tomu, že povrch varné desky se nezahřívá, vylité potraviny se nepřipálí - desku bude mnohem snazší udržet čistou. Celo...

Všechny nabídky pro Beko CSM 52120 DW

Popis Beko CSM 52120 DW

Popis:
Sporák CSM 52120 DW široký 50 cm s elektrickou multifunkční troubou a plynovou varnou deskou. Patří do energetické třídy A a je vybavena mechanickou minutkou.
Gril:
Ideální pro grilování masa, klobás, toastů nebo ryb.
Rychlé a snadné čištění:
Vzhledem k tomu, že povrch varné desky se nezahřívá, vylité potraviny se nepřipálí - desku bude mnohem snazší udržet čistou.
Celoskleněné dveře:
Dvířka z venku i uvnitř jsou vyrobeny ze skla a bez šroubů pro snadné čištění. U některých modelů je možné odstranit vnitřní sklo, aby se důkladně mohlo omýt.
Rozmrazování:
Využívání nucené cirkulace vzduchu také umožňuje rychlé rozmrazení zmrazených potravin během několika minut!
Tradiční pečení:
Horní a dolní topné těleso pracuje ve stejnou dobu. To je ideální pro pečení koláčů, masa a všech pokrmů, pokud chcete získat křupavou kůrčičku.
Horký vzduch:
Kruhové topné těleso a ventilátor trouby nabízí optimální nástroj, který umožňuje připravovat až tři pokrmy najednou! Chutě a vůně potravin se navzájem nemíchají.
Horní a spodní pečení a horký vzduch:
Současně zapnuté spodní a horní topné těleso spolu s horkým vzduchem zajistí rychlejší pečení! Ideální pro přípravu například koláčů!
Zapalování:
Integrované zapalování v knoflíku pro jednoduché a pohodlné zapálení hořáků.
Ostatní parametry a funkce:
1/ Základní parametry: Barva: Bílá
Ovládání: Mechanické: Objem trouby: 55 l
Čištění a údržba: Snadno čistitelný smalt:
2/ Spotřeba
Energetická třída: A:
3/ Bezpečnost
Počet skel dvířek: 2: Bezpečnostní pojistka
4/ Výbava: Vnitřní osvětlení
Prostor pro plechy: Zásuvka
Trysky na propan-butan: Součást balení
Výbava/ plechy/ rošty: 1/1: Integrované zapalování
5/ Programy: Rozmrazování
Statické pečení: Statické s ventilátor em
Horkovzdušné ...

Parametry Beko CSM 52120 DW

Výrobce Beko
Energetická třída Energetická třída označuje náročnost spotřebiče na spotřebu elektrické energie. Měří se podle norem EU a pro každou kategorii výrobků je metodika jejího posuzování jiná. Dělí se do 8mi základních tříd značených jako A až G (A jsou spotřebiče nejúspor A
Výška 85cm
Hloubka 60cm
Šířka 50cm
Objem trouby Celkový objem trouby. 55
Displej Označuje přítomnost informačního display na ovládacím panelu trouby. Na tomto panelu mohou být zobrazovány například informace z teplotní sondy, hodiny, minutka nebo pomocí něho mohou být kontrolovány či obsluhovány jiné vyspělé funkce které trouba p Ne
Gril Označuje zda je trouba vybavena grilem. Tím dnes zpravidla vybavena většina trub a přípravu pokrmů pomocí něho si určitě oblíbíte. Je zdravější než smažení a grilované plátky masa mají specifickou chuť kterou smažením prostě nedosáhnete. Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: