Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Chladničky  >  Kombinované s mrazákem  >  LG GBB60NSGFE

LG GBB60NSGFE

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 19 990 Kč
Porovnat 3 obchody
Technologie pro vyšší komfortKombinace chladničky s mrazničkou LG GBB60NSGFE s lineárním kompresorem je vybavena technologiemi Fresh Balancer a Fresh Converter, které zajistí vašim uloženým potravinám vyšší čerstvost. S beznámrazovým systém Total NoFrost se již nikdy nebudete muset starat o odmrazování. Interiér chladničky nabízí více místa pro potraviny a větší prostor najdete i v mrazicí části....

Doporučujeme

Všechny nabídky pro LG GBB60NSGFE

Popis LG GBB60NSGFE

Technologie pro vyšší komfortKombinace chladničky s mrazničkou LG GBB60NSGFE s lineárním kompresorem je vybavena technologiemi Fresh Balancer a Fresh Converter, které zajistí vašim uloženým potravinám vyšší čerstvost. S beznámrazovým systém Total NoFrost se již nikdy nebudete muset starat o odmrazování. Interiér chladničky nabízí více místa pro potraviny a větší prostor najdete i v mrazicí části.
Lineární kompresor pro úsporu energieJak funguje jedinečný lineární kompresor firmy LG se zárukou 10 let? Ke svému provozu využívá lineární pohon pístu místo standardního recipročního pohonu. Lineární pohon způsobuje nižší vnitřní tření a tím dosáhne až o 32 % menší spotřebu elektrické energie. Chladnička s mrazničkou LG GBB60NSGFE spadá do energetické třídy A++ .
Dopřeje potravinám delší čerstvostSystém NatureFresh uchová vaše potraviny déle čerstvé. Jeho součástí jsou technologie Fresh Balancer, Fresh Converter a chlazení NatureFresch. Zásuvka Fresh Balancer zajistí ideální vlhkost pro delší čerstvost a uchování ovoce a zeleniny. Se zásuvkou Fresh Converter vyberete správnou teplotu pro uchování masa, ryb a choulostivých potravin a systém chlazení NatureFresh rovnoměrně vychladí celý prostor chladničky. Teplotu uvnitř monitorují 4 teplotní senzory.
Nezalekne se ani neskladných potravinV chladicí části najdete praktickou sklopnou polici, kterou lze skládat do dvou poloh a vytvořit tak prostor pro větší hrnce či vyšší lahve. Ani mrazící část nezůstává pozadu. Její prostor se zvětšenou zásuvkou Big Box usnadní mražení neskladných potravin či větších kusů masa. Vylepšený držák na víno v chladničce pojme 5 lahví vína.
Praktická a přehlednáProvedení kombinace umožňuje otevírat dveře v úhlu 90° pro úplný výsuv přihrádek bez přesahu dveří. Na vnitřním LED displeji lze sledovat teplotu a nastavení přístroje. Dveřní těsnění zabraňuje růstu plísní a LED osvětlení ideálně osvítí prostor chladničky. Pro ochranu vašich mražených potravin je vybavena expres...

Parametry LG GBB60NSGFE

Výrobce LG

Podobné produkty

Podobné fráze: