Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Chladničky  >  Kombinované s mrazákem  >  Indesit LR6 S2

Indesit LR6 S2

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 6 988 Kč
Porovnat 3 obchody
Tak tichá, že ji sotva uslyšíte!Kombinovaná chladnička Indesit LR6 S2 W o celkovém objemu 271 l pracuje v úsporné energetické třídě A++. V chladničce využijete při vložení více potravin superchlazení a čtyřhvězdičková mraznička uchová v případě výpadku proudu potraviny v plně zmrazeném stavu až 28 hodin. Oceníte i nízkou hlučnost jen 38 dB. Chlazení jak má býtKombinovaná chladnička Indesit LR6...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Indesit LR6 S2

Popis Indesit LR6 S2

Tak tichá, že ji sotva uslyšíte!Kombinovaná chladnička Indesit LR6 S2 W o celkovém objemu 271 l pracuje v úsporné energetické třídě A++. V chladničce využijete při vložení více potravin superchlazení a čtyřhvězdičková mraznička uchová v případě výpadku proudu potraviny v plně zmrazeném stavu až 28 hodin. Oceníte i nízkou hlučnost jen 38 dB.
Chlazení jak má býtKombinovaná chladnička Indesit LR6 S2 W zaujme elegantním designem v tradičním bílém provedení. Spotřebou 0,698 kWh za 24 hodin se řadí do velmi úsporné energetické třídy A++. Celkový využitelný objem 271 l se dělí na 196 l chladicí a 75 l mrazicí části. Ovládání je mechanické s nastavitelným termostatem. Díky nízké hlučnosti 38 dB(A) ji navíc téměř neuslyšíte.
Nahoře umístěná chladicí část kombinované chladničky Indesit LR6 S2 W je vybavena třemi policemi z bezpečnostního skla a zásuvkou na ovoce a zeleninu, uplatnění najde i držák lahví. Nepostrádá funkci rychlého zchlazení, kterou je vhodné aktivovat při vložení většího množství čerstvých potravin.
Výpadek proudu již není problémMrazicí část kombinované chladničky Indesit LR6 S2 W obsahuje dvě transparentní zásuvky a je zařazena do nejvyšší čtyřhvězdičkové třídy mrazení. Dokáže zamrazit 4 kg potravin za 24 hodin, které v případě výpadku proudu uchová v plně zmrazeném stavu skvělých 28 hodin. Šikovným pomocníkem zejména v horkých letních dnech je mechanický výrobník ledu.
Kombinovaná chladnička Indesit
* Energetická účinnost: A++
* Celkový objem čistý: 271 litrů
* Objem chlazení čistý: 196 litrů
* Objem mrazničky čistý: 75 litrů
* 1 kompresor
* Spotřeba en. dle reg. EU 2011: 0,698kWh/24hod
* Mrazící výkon: 4 kg/24 hod
* Akumulační doba: 28 hod
* Hlučnost: 38 dB(A)
Vlastnosti:
* Funkce rychlého zchlazení
* Mechanické ovládání
Konstrukce:
* Poličky v chladničce: 3 (bezpečnostní sklo)
* Držák na víno: 1 < br...

Parametry Indesit LR6 S2

Výrobce Indesit

Podobné produkty

Podobné fráze: