Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Chladničky  >  Kombinované s mrazákem  >  HotPoint Ariston XH9 T3Z XOJZV

HotPoint Ariston XH9 T3Z XOJZV

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 22 852 Kč
Porovnat 2 obchody
Kombinovaná chladnička s mrazákem dole od značky Hotpoint upoutá pozornost svým futuristickým designem, který sází na minimalistické linie a odolný nerezový povrch. Dominantou chladničky je velký ovládací panel umístěný v madle dvířek, jehož součástí je i podsvícený digitální displej. Ten slouží k aktivaci jednotlivých funkcí spotřebiče a ve výchozím stavu také zobrazuje aktuální teplotu v mrazíc...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 22 852 Kč
Skladem
Do obchodu

Všechny nabídky pro HotPoint Ariston XH9 T3Z XOJZV

Popis HotPoint Ariston XH9 T3Z XOJZV

Kombinovaná chladnička s mrazákem dole od značky Hotpoint upoutá pozornost svým futuristickým designem, který sází na minimalistické linie a odolný nerezový povrch. Dominantou chladničky je velký ovládací panel umístěný v madle dvířek, jehož součástí je i podsvícený digitální displej. Ten slouží k aktivaci jednotlivých funkcí spotřebiče a ve výchozím stavu také zobrazuje aktuální teplotu v mrazící i chladicí části, takže máte vždy přehled o tom, v jakých podmínkách jsou vaše potraviny uskladněny.
Pro koho je určena?
Chladnička je při výšce 201 cm zástupcem kategorie největších domácích ledniček, takže je vhodná zejména pro vícečlenné domácnosti a větší rodiny, které plně docení 246l chladicí část doplněnou o 105 l prostoru v mrazničce. Vnitřní prostory jsou dále rozděleny následovně:
Chladnička:
Čtyři výškově nastavitelné poličky z tvrzeného skla
Nerezový držák na lahve (vhodné pro PET i skleněné)
Dva transparentní boxy na čerstvou zeleninu, ovoce, maso a další potraviny
Šest výškově nastavitelných poliček ve dveřích, dvě z nich s krytem
Mraznička:
Trojice transparentních zásuvek
Stojan na výrobník ledu
Technologie Active Oxygen
Funkce Active Oxygen použitím moderních technologií zajišťuje uvolňování aktivního kyslíku do prostor chladničky, čímž je umožněna zdravotně nezávadná desinfekce. Kyslík se postará o zničení až 90 % veškerých bakterií a sníží o 70 % případný zápach aromatických potravin.
Vysoká efektivita
Chladnička se díky své moderní konstrukci a posledním technologiím řadí do nejúspornější možné energetické třídy A+++, takže se její provoz nikterak negativně nepodepíše na vaší peněžence.

Základní parametry
Objem celkem 369 l
No Frost systém Ano
Směr otevírání dveří Doprava
Zaměnitelné otevírání Ano - autorizovaný servis
Hlučnost 38 dB
Komunikační displej Ano
Regulace teploty Elektronická - lednice+mra...

Parametry HotPoint Ariston XH9 T3Z XOJZV

Výrobce Hotpoint-Ariston

Podobné produkty

Podobné fráze: